
Nasza vs została założona przez gracza Swat oraz Tomasz 09.01.2018r.
Głównym celem firmy jest wspólna jazda w konwojach firmowych oraz między-firmowych. W pokonywaniu tras pomaga nam aplikacja TrucksBook, jeździmy w trybie realnym.
W firmie panuje miła atmosfera i słychać to każdego dnia na naszym prywatnym serwerze TeamSpeak.
Jeśli szukasz ekipy do jazdy konwojów to zapraszamy.
Dołącz do nas:
"Bo do tanga trzeba dwojga" - 3. edycja konwoju. organizowanego przez TransBED.
18 Jun 2020 6:43 UTC | Emeryt
Urodzinowy konwój międzyfirmowy - urodziny Transsped-Poland.
01 Jun 2020 5:10 UTC | Emeryt
"Bo do tanga trzeba dwojga" - 2. edycja konwoju. organizowanego przez TransBED.
23 May 2020 21:22 UTC | Emeryt
Transbed w konwoju Polski Międzynarodowy Konwój
17 May 2020 12:02 UTC | Emeryt

1.1 Każdy musi przestrzegać regulaminu.
1.2 Używanie Teamspeak jest mile widziane, jeśli nie chcesz w danej chwili rozmawiać możesz wejść na kanał AFK.
1.3 Nie używamy wulgaryzmów w nadmiernych ilościach, każdy pracownik powinien godnie reprezentować firmę podczas rozgrywki.
1.4 Nie krzyczymy oraz nie przerywamy jeśli ktoś inny mówi.
1.5 Zgłoszenie firmy do konwoju z inna vs bez wiedzy administracji skutkuje natychmiastowym usunięciem z firmy.
1.6 Wszelkie nieobecności, które przeszkodzą w wypełnieniu limitów firmowych należy zgłaszać.

2.1 Każdy kierowca powinien przejechać w miesiącu min. 10 tyś.km
2.2 Każdy kierowca powinien wziąć udział w min. 4 konwojach firmowych w miesiącu.
2.3 Każdy kierowca powinien posiadać zakupiony garaż w mieście Paryż/Szczecin/Mediolan
2.4 Każdy kierowca powinien posiadać ciągnik siodłowy w odpowiedniej konfiguracji (Zestaw przedstawiony na FB, który zmienia się w każdym miesiącu)

TeamSpeak 3 + Mikrofon (TransBED-PL)
Kultura osobista
Minimum 10 000 km na miesiąc w trybie realnym (0-100km/h)
Udział w minimum 4 konwojach firmowych w miesiącu
No DLCs Required