GökBörü VTC


Kalite tesadüf değildir!

👋 Welcome | Hoş geldiniz

By [GökBörü] Berk {21}   |   12 Jul 2021 06:46 UTC | Updated on 10 Apr 2022 08:40 UTC

🇬🇧 Welcome!

Founded by Berk at 3 July 2019, GökBörü VTC is the very first Virtual Trucking Company from Turkey that gained Verification. GökBörü VTC's main morale to be created is to have a family. Where you can socialize, hang out and drive trucks together with fellow truckers. True home for a trucker. Even it is originated from Turkey, GökBörü VTC is recently more engaged in international area of the game and looking more drivers across the globe.

Everything we accomplished so far, couldn't be done without our amazing truckers and staff of GökBörü VTC. Thanks to everyone's hard work, we achieved a family spirit with over 100 members.

GökBörü VTC is currently hosting 1 weekly convoy for their members. Apart from those convoys, we join our partner companies' convoy's which makes our schedule very busy with 2-3 convoys in a week. We also make a monthly calendar so our drivers can arrange their schedule accordingly. We always have our Convoy Management Staff ready to manage and host a convoy and we have our own Media Staff where we publish our amazing stories and memories in our Social Media pages.

We also created a Driver's Manager system where our new staff observes the drivers and gives them productive feedback with their driving skills as well as keeping monthly statistics and sharing them within our Discord.

Apart from trucking, thanks to our family spirit, our members also play other games together which increases our family spirit even more.

Image description

🇹🇷 Hoş geldiniz!

Berk tarafından 3 Temmuz 2019'da kurulan GökBörü VTC, Türkiye de doğrulanan ilk sanal kamyonculuk şirketidir. GökBörü VTC'nin yaratacağı ana moral bir aileye sahip olmaktır. Diğer kamyoncularla birlikte sosyalleşebileceğiniz, takılabileceğiniz ve kamyon sürebileceğiniz yer. Bir kamyoncu için gerçek bir ev. Türkiye'den gelse bile, GökBörü VTC son zamanlarda oyunun uluslararası alanında daha fazla yer alıyor ve dünya çapında daha fazla sürücü arıyor.

Şimdiye kadar başardığımız her şey, muhteşem kamyoncularımız ve GökBörü VTC personelimiz olmadan yapılamadı. Herkesin sıkı çalışması sayesinde, 100'den fazla üyeyle bir aile ruhu elde ettik.

GökBörü VTC şu anda üyeleri için 1 haftalık konvoya ev sahipliği yapıyor. Bu konvoyların yanı sıra, ortak şirketlerimizin konvoylarına katılıyoruz, bu da programımızı haftada 2-3 konvoyla çok yoğun hale getiriyor. Ayrıca aylık bir takvim hazırlıyoruz, böylece sürücülerimiz programlarını buna göre ayarlayabilir. Her zaman konvoyu yönetmeye ve barındırmaya hazır konvoy Yönetim personelimiz var ve sosyal medya sayfalarımızda harika hikayelerimizi ve anılarımızı yayınladığımız kendi medya personelimiz var.

Ayrıca, personellerimizin yeni sürücüleri gözlemlediği ve sürüş becerileri ile üretken geri bildirimler verdiği, aylık istatistikleri tuttuğu ve bunları Discord sunucumuzun içinde paylaştığımız bir sürücü yönetimi sistemi oluşturduk.

Kamyon taşımacılığının yanı sıra, aile ruhumuz sayesinde, üyelerimiz birlikte aile ruhumuzu daha da artıran başka oyunlar da oynuyoruz.

Image description

Information


Tag: GB | [rank]
Language: Turkish
Created: 13 Jul 2019 15:19 UTC
Supported Games
Euro Truck Simulator 2
American Truck Simulator
Owner: [GökBörü] Berk {21}
Members: 78
Recruitment: Open