Launcher


Last update: 22 Aug 2021 15:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1388



Å starte TruckersMP kan kreve ytterligere trinn etter at vi har oppdatert klienten eller lagt til nytt innhold.

Hvis du er en helt ny spiller eller spiller igjen etter at vi har gitt deg en oppdatering, ser launcheren din normalt slik ut. Destination Path

Klikk på "Install Available Updates" knappen, og gi den noen minutter til å laste ned alle nødvendige filer for å kjøre. Avhengig av innhold og tid kan det ta litt tid å laste ned visse filer.

Når launcheren er ferdig med å laste ned alle de nye filene, vil knappen(e) vises i lastebil ikonene i de nederste hjørnene av launcheren, slik at du kan begynne å spille TruckersMP.

Vanlige Launcher Problemer

Følgende er noen av de vanligste installasjonsproblemene. For mer informasjon og feilsøking for problemer, sjekk ut vår Tekniske problemer seksjon.

Tags

    No tags have been found.

Author