Systém statusů na fóru


Last update: 19 Apr 2021 22:16 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1276V tomto článku se naučíme jak aktivovat či deaktivovat systém statusů na fóru, na co by tento systém měl a neměl být využíván nebo také pár užitečných tipů na to jak na Vašem profilu vytvořit nový status. Ze všeho nejdříve si ale musíme položit otázku: „Co vlastně je status?“ Status je příspěvek na Vašem (nebo někoho jiného) profilu na fóru, který není viditelný na hlavní stránce.

Pokud na svém profilu nemůžete přidat nový status, zde je návod, jak tuto funkci aktivovat:

1. Krok: Běžte na Váš profil na fóru


2. Krok: Klikněte na tlačítko "Edit Profile"


3. Krok: Aktivujte statusy

3.1 Pokud chcete statusy deaktivovat, jednoduše odškrtněte "Enable status updates?".


A tím je hotovo!

Právě jste aktivovali či deaktivovali statusy na Vašem profilu. Pamatujte, že toto nastavení je globální, což znamená, že jak Vy, tak ostatní uživatelé, budou či nebudou moci přidávat statusy na Váš profil.


Často kladené otázky

Zde jsou nejčastěji kladené otázky, které se Vám mohou dodatečně zodpovědět věci, které jste ve článku výše nenašli.

Otázka: Kdy bych měl statusy využívat?
Odpověď: Statusy by měli být využívány pro jakékoliv komentáře mimo téma, obrázky či cokoliv, co byste chtěli sdílet s komunitou. Příklad:

„Ahoj všichni! Právě jsme dojeli konvoj s mým VTC a bylo to neskutečný! Tady máte některé obrázky, které jsme s našim VTC vyfotili.“


Otázka: Existuje limit na počet odeslaných statusů?
Odpověď: Pro počet odeslaných statusů nemáme stanovený žádný limit, avšak odeslání několika statusů během pár minut může být považováno za spamming a porušení pravidla §1.3 - Spamování nebo zneužívání. Community Moderatoři mohou v tomto případě vykonat nezbytné úkony. Doporučujeme Vám Vaše statusy zkombinovat dohromady, pokud možno. Pokud například máte 8 obrázků z konvoje, měli byste je odeslat v jednom společném statusu, namísto v osmi různých.

Otázka: Na profil svého přítele nemohu odeslat status. Proč?
Odpověď: Pokud nemůžete odeslat status na profil jiného uživatele, tak tento uživatel má s velkou pravděpodobností deaktivovanou funkci statusů, dle bodu 3.1 výše.

Otázka: Zahlédl jsem nevhodný status, co mám dělat?
Odpověď: Pokud najdete uživatele, co s pomocí statusů porušuje naše oficiální pravidla TruckersMP, měli byste ho s pomocí systému nahlašování na fóru nahlásit našemu Community Moderation Teamu

Pokud máte další otázky ohledně systému statusů na fóru, neváhejte kontaktovat Community Moderation Management!