This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Introducing TruckersMP Upper Staff

Představení TruckersMP Upper Staffu


Last update: 02 May 19:55 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1542TruckersMP Upper Staff je odpovědný za mnoho různých věcí v TruckesMP, mnoho jeho členů má na starost vlastní unikátní týmy a jsou odpovědní za některé vyjímečné nebo speciální úkoly. Zde se můžete dozvědět o lidech za těmito účty a kvůli čemu toto vše dělají.

Velmi rádi se zapojujeme do zdejší komunity a doufáme, že Vám tento článek pomůže se seznámit s klíčovými tvářemi zde v TruckersMP.

TBA = bude přidáno později


Game Producer -

Smoky

Ahoj, já jsem Smoky, aktuálně jsem na pozici Game Producer. Do týmu jsem se připojil před skoro 5 lety, když jsem ještě chodil do školy a mimo školu jsem nikde nemluvil, ani nepsal anglicky. TruckersMP mi přineslo spoustu věcí jako: znalost angličtiny, dovednost pracovat v týmu, přítelkyni a samozřejmě skvělou komunitu, se kterou rád trávím hodiny denně. Jako Game Producer se zaměřuji na vývoj a plánování TruckersMP, také se na mě obracejí Project Coordinatoři, pokud se nemohou v nějaké vzácné situaci shodnout. Mimo TruckersMP rád hraji hry, řídím své auto nebo trávím čas s přáteli a rodinou.


The Development Team - | |

Mwl4

Zdravím Vás, jmenuji se Michał a v TruckersMP dělám Game Developera. Jsem tu od úplného začátku, tedy přibližně 8 let. Jsem spoluzakladatel tohoto projektu, vytvořil jsem core engine, aby se hra dala spustit v režimu multiplayer. Dělám vše, co mohu, abych zlepšil Váš herní požitek a základy projektu. Mimo TruckersMP jsem strávil nějaký čas na vývoji AAA hry, jsem profesionální programátor. Ve volném čase rád řídím své auto a poslouchám hudbu.

ShawnCZek

Zdravím všechny! Jmenuji se Jan a v TruckersMP dělám Game Developera. Je to moje práce na plný úvazek od července 2021, ale na pozici jsem již od srpna 2018. Do týmu jsem se připojil na začátku roku 2018 jako Game Moderator. Za celou dobu jsem pracoval na více webových systémech, celkově převzal vývoj Discord botů a samozřejmě strávil tisíce hodin na herním klientu a serverech. Je to nekonečná práce, ale miluji každou minutu, kdy mohu být součástí tohoto projektu. Ve svém volném čase rád chodím na procházky a objevuji nová místa, trávím čas s přáteli nebo jenom hraji hry.

Kat_pw

TBA

Krashnz

Ahoj! Jsem Krashnz a jsem součást týmů Web Development a DevOps v TruckersMP. Jsem v týmu přes 6 a půl roku. Pracoval jsem na různých funkcích a nástrojích pro komunitu. Mimo TruckersMP jsem softwarový inženýr na plný úvazek. Jedna z věcí, kterou na TruckersMP miluji je vidět různé způsoby, jakými hráči využívají nástroje, které vytvoříme, např. TruckersMP Stats, TruckersMP Traffic a samozřejmě mapu!

CJMAXiK

TBA

Doggo.

Čau! Jmenuji se Diego, ale v TruckersMP komunitě jsem také známý jako „Doggo“ nebo „Dot“. Je mi 20 a používám osobní zájmena jsou oni / jejich. V realitě pracuji jako back-end vývojář v Nizozemí. Členem skvělé komunity TruckersMP jsem se stal v lednu 2020, takže tu jsem stále docela nový, ale už mám nějaké zkušenosti. V srpnu 2020 jsem se připojil ke své první VTC, Viva Trucking. Tam jsem byl dobrovolníkem na různých pozicích jako třeba back-end vývojář, solupracovník podpory, vedoucí vývojář a ředitel. Avšak v prosinci 2020 jsem se rozhodl z osobních důvodů tuto VTC opustit. Spustil jsem VTC známou jako Phoenix společné s Stanem a dalšími členy komunity. V ní jsem aktuálně manažer a vedoucí vývojář. V dubnu 2021 jsem se přihlásil o pozici Translator v TruckersMP a dostal báječnou příležitost stát se členem TruckersMP Staffu. Zažil jsem tam úžasné chvíle, hodně se toho naučil a nedávno jsem měl příležitost stát se členem Web Development Teamu. Opravdu si užívám to, že jsem aktivním členem komunity a komunikuji s naší úžasnou hráčskou základnou, takže mě můžete docela pravidelně vidět online. Nebojte se mi ozvat, nekoušu!

Kid Fabi

TBA

Ratcho

TBA

J-M

Zdravím Vás! Jmenuji se J-M a jsem členem Web Development Teamu TruckersMP. Členem jsem již přes 7 let a ve Web Development Teamu 6 z nich. Za celou dobu jsem vytvořil několik interních i externích systémů jako systém(y) virtuálních firem, systém(y) znalostní báze, systém podpory, systém událostí a mnoho dalšího. Mimo TruckersMP trávím čas se svým psem, který se jmenuje Molly a pracuji jako webový vývojář na plný úvazek pro společnost zabývající se pořádáním akcí. Jednou z věcí, kterou na TruckersMP miluji, je vidět lidi používat systémy, které jsem vytvořil a množství jejich kreativity s možnostmi, které jim poskytujeme.


Project Coordination -

Jeronimo

Zdravím, jmenuji se Jeronimo. Během své cesty v TruckersMP jsem byl součástí několika týmů včetně Game Moderation, Community Moderation a Translation Teamů. jako Project Coordinator jsem odpovědný za celkové vedení TruckersMP. Mám ambice posílit interakci mezi týmem a komunitou, inovovat (interní) směrnice pro zvýšení výkonu a efektivity. Mimo TruckersMP jsem vystudoval biomedicínu a jsem v současné době zapsán do magisterského programu v oboru řízení inovací. Po studiích chci pracovat ve strategickém vývoji a řízení vývoje nebo řízení projektu v rámci farmaceutického průmyslu.

Luna

Ahoj! Jmenuji se Luna a v TruckersMP dělám Project Coordinatora. Používám osobní zájmena ona / její. Aktuálně studuji v Nizozemí, ale pocházím z Německa. Členem týmu jsem již několik let, ale začínala jsem jako člen Event Teamu a vedla konvoje. Po všech těch letech se toho moc nezměnilo, vedu tento projekt. Mnoho jsem se toho tady naučila, od angličtiny po předmět, který jsem se nakonec rozhodla studovat. :) TruckersMP je pro mě více než multiplayerová modifikace – je to celý zážitek.

Nameless Ghoul

TBA

Phon

Jmenuji se Phon a v TruckersMP dělám Project Coordinatora od srpna 2021. Od vstupu do týmu v září 2019 jsem prošel přes Event Team, Game Moderation a Community Management. Jsem ze Spojeného království. Mým hlavním cílem je spojovat komunitu a Staff, modernizovat a vyčistit TruckersMP a nadevše ukázat můj zájem o tento projekt, tedy pomoci jak jen mohu. Jsem si jistý, že to takhle nemám sám.


Service and Data Analyst -

Prime

TBA


Add On Management -

Nika_

Ahoj, já jsem Nika a v TruckersMP dělám Add-On Managera. V týmu jsem už přes rok. Být v týmu je skvělé, hlavně v Add-On Teamu, protože stále máte prostor k získání nových znalostí a schopností. Mimo TruckersMP rád upravuji fotky, hraji videohry a chatuji s přáteli.

TeamDeer

Zdravím všechny, jmenuji se TeamDeer. V týmu jsem už od roku 2018 a užívám si to tu. Za pět let hraní TruckersMP jsem se zúčastnil mnoho truckfestů, konvojů a speciálních událostí. Je mi ctí být Add-On Manager. Společně s týmem vytváříme skvělé prvky do hry jako nové oblasti na mapě, modely a vozidla. Můžete se na mě spolehnout, že budu vždy dodávat prvotřídní obsah. Uvidíme se na cestách!


Community Management -

Owen

Zdravím, jmenuji se Owen a v TruckersMP dělám Senior Community Managera. Všechny projekty, o které staráme a většina příspěvků na sociálních sítích přes mě v nějakém bodě prošly. Mimo TruckersMP studuji na vysoké škole historii, politiku a podnikání - 3 velmi rozsáhlé obory. Rád jsem v kontaktu s komunitou i rád pracuji s mým týmem, abychom k Vám dostali skvělé projekty, které se Vám budou líbit.

.Stan

Zdravím všechny! Jmenuji se Stan a v TruckersMP dělám Community Managera. Do týmu jsem se připojil v březnu 2021 jako Game Moderation Trainee. Od té doby jsem poznal spoustu nových lidí stal se součástí projektu. Mimo TruckersMP studuji Sixth Form ve Spojeném království a mám mnoho koníčků jako jízda na horském kole nebo trávení času s přáteli. Věc, kterou mám na TruckersMP nejradši, je komunita a nové lidi, se kterými denně mluvím. Rád se účastním událostí a angažuji se ve virtuálních firmách. Pokud si někdy chcete popovídat nebo s něčím pomoct, můžete mi napsat na Discord!

Coolio85

Ahoj, já jsem Coolio a v TruckersMP dělám Community Managera. Začínal jsem v Event Teamu a později se přesunul do Game Moderation Teamu, z kterého jsem dále postoupil do Upper Staffu. V současné době studuji obor vývojář softwaru. Mám rád svoji práci a také se s Vámi rád bavím!

IethaI

Čau! Jsem lethal, ale nejsem lethal (česky „smrtící“), takže se nemusíte bát mě kontaktovat. Žiji ve vlámské části Belgie a je mi 22 let. Aktuálně si hledám práci ve stavebním průmyslu. Mimo TruckersMP rád hraji jiné simulátorové hry a chodím na procházky s dvěma svými psy Husky, jsou úžasní. Členem komunity jsem od roku 2016 a členem týmu jsem byl od léta 2018 jako Support, ale v dubnu 2019 jsem musel kvůli studiu tým opustit. V tom samém létě jsem se znovu připojil do týmu jako Translator pro nizozemštinu a přestoupil do Game Moderation Teamu pár měsíců později. V dubnu 2020 jsem získal šanci se stát členem Community Managementu.

Jake_F

Ahoj, jmenuji se Jake a nedávno jsem se stal součástí Community Managementu! TruckersMP jsem začal hrát jako malý v roce 2014 a po různých zkušenostech s VTC jsem se stal stálým členem komunity. Do Event Teamu jsem se připojil v polovině roku 2020. Od té doby jsem strávil také čas v Game Moderation Teamu. Jsem z Londýna ve Spojeném království, ale již šestým rokem žiji v Auckland na Novém Zélandu. Přestěhoval jsem se sem, když mi bylo 18. V současné době jsem zhruba v polovině studia práv a zároveň studuji dvouoborové studium psychologie a anglických nových médií. Dříve jsem pracoval v on-line médiích, když jsem nějaký čas žil na Filipínách a pracoval s YouTubem jako Senior Manager v MCN. Komunita je na TruckersMP to nejdůležitější a moje nejoblíbenější část na tomto projektu, kdy můžete komunikovat s různými lidmi ze všech koutů světa. Nebojte se mě a klidně mě můžete oslovit, když mě uvidíte poblíž.

JamesS014

Čau, já jsem James a v TruckersMP dělám Community Managera. Jsem ze Spojeného Království a členem týmu jsem od října 2020. Aktuálně studuji na vysoké škole a studuji rozšířený diplomový kurz IT 3. úrovně. Do týmu jsem vstoupil na pozici Trainee, ze které jsem byl povýšen na Report Moderatora. Po nějaké době jsem byl povýšen na Game Moderatora. Také jsem CEO Bruijn Logistics. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoct, neváhejte a kontaktujte mě! Uvidíme se na cestách!


Community Moderation Management -

Bastet.

TBA

Inklink

Zdravím Vás! Jmenuji se Inklink a v TruckersMP dělám Community Moderation Managera. V týmu jsem zatím, v době psaní, pouze dva roky a o opravdu si užívám každý moment příležitosti, která mi byla nabídnuta. Jsem z Německa, kde se aktuálně účastním specializované formy vzdělávání, po jejímž absolvování se chystám na policejní akademii. Co se mi na TruckersMP líbí? Rozhodně komunita. Je mnoho platforem, přes které se lze spojit a obecně s Vámi rád chatuji. Uvidíme se na cestách! :)

Critical

Zdravím Vás! Jmenuji se Critical a v TruckersMP dělám Community Moderation Managera. Momentálně bydlím ve Švédsku. Jsem automobilový i letecký nadšenec. TruckersMP hraji od roku 2015 a jsem aktivním členem Discord serveru od začátku roku 2019 a mám to tam rád. V prosinci 2020 se naskytla příležitost připojit se do Support Teamu, abych mohl pomáhat uživatelům, ale i přispívat svojí prací projektu.


Event Management -

Whitelodge

Zdravím všechny! Jmenuji se Whitelodge a je mi 22 let. V TruckersMP dělám Event Managera. Bydlím blízko slavného závodního okruhu Spojeného království, což je krásný bonus, že mohu vidět akci na vlastní oči a získávat inspiraci pro Vaše události. Zajímá mě všechno, kde se jedná o počítače, sítě a velmi si užívám, když mohu obrátit dům vzhůru nohama a předělat kabeláž. Aktuálně pracuji pro zdravotní organizaci jako síťový inženýr, takže se dostávám na zajímavá místa. Euro Truck Simulator 2 hraji od roku 2012 a mám na něm alespoň 3000 hodin. (Dříve jsem to neměl na Steamu), předtím jsem však hrál původní verzi hry. Tato hra se od začátku velmi změnila! Ve své pozici plánuji události, spravuji žádosti o servery na události, zpětnou vazbu, úpravy mapy a pracuji s Raymondem, CyberSkillzzem, Skinnerem a Mistem na budoucích událostech. Rád organizuji události a jsem velmi vděčný za pozici, na které jsem. Členem komunity jsem od července roku 2014 a do týmu se připojil v záři roku 2019 na pozici Event Team. V listopadu téhož roku jsem se připojil i do Add-On Teamu jako vedlejší pozici. Těším se, že mohu pomoci s vytvořením různých nezapomenutelných událostí pro komunitu během mého působení v TruckersMP. Také jsem potkal spoustu skvělých lidí a doufám, že ve své pozici ještě dlouho zůstanu.

Cyberskilzz

Ahoj, jmenuji se Cyberskilzz, ale hodně lidí mi říka Cyber. V TruckersMP dělám Event Managera. Je mi 18 let a bydlím v severovýchodní Anglii. Pracuji jako softwarový tester pro společnost Atos, na vysoké škole jsem studoval matematiku, fyziku a informatiku, takže se dá říct, že jsem tak trochu nerd. V Euro Truck Simulatoru 2 jsem strávil něco přes 1000 hodin a hodně z toho zabírá pomáhání na oficiálních konvojích TruckersMP, ale i těch komunitních. Do týmu jsem se připojil 14. února 2020 jako člen Event Teamu. Po mnoho práce a úsilí jsem 2. října 2020 dostal příležitost stát se Event Managerem. Ve své pozici plánuji události, spravuji žádosti o servery pro události, zpětnou vazbu, úpravy mapy a pracuji s ostatními Event Managery na oficiálních událostech. Jsem velmi vděčný za tuto pozici, protože rád organizuji a pomáhám na událostech, což dělám již od začátku hraní TruckersMP. První událost TruckersMP, na které jsem se podílel byl oficiální únorový konvoj v ETS2. V týmu jsem zažil mnoho srandy a doufám, že budu moci nadále organizovat zábavné události pro komunitu a potkávat další skvělé lidi.

MsMist

Zdravím všechny! Jmenuji se Mist a v TruckersMP dělám Event Managera. Členem týmu jsem sotva něco přes rok a přes 4 roky členem komunity, kdy jsem pracoval na jiných projektech od moderování událostí nebo pouze chatování s ostatními. Mimo TruckersMP řídím autobus pro přepravní společnost na plný úvazek, kdy přepravuji personál místní nemocnice po areálu. TruckersMP má skvělou komunitu a vždy se těším, že poznám někoho nového.

Raymond_

Zdravím Vás, jmenuji se Raymond a v TruckersMP dělám Event Managera. Členem týmu jsem již druhým rokem. Moje práce je vytvářet a doručovat události komunitě. Bydlím v Liverpoolu ve Spojeném království, který je známý pro fotbal (up the reds) a The Beatles. Mám 3 domácí mazlíčky, psa Alfie a dvě kočky Mille a Monty. V současné době studuji dva předměty, a to IKT a podnikání. YNWA.

Skinner

Ahoj! Jmenuji se Skinner a v TruckersMP dělám Event Managera. V týmu jsem již okolo dvou let. Za tuto dobu jsem hlavně pomáhal s organizací událostí pro tento projekt a komunitu. Mimo TruckersMP pracuji na volné noze pro některé největší anglické rádiové stanice od produkce pořadů až po technické záležitosti. Jedna z věcí, kterou na TruckersMP miluji, je to, jak aktivní a komunikativní komunita je, od účasti na největších konvojích po zatroubení při míjení se na silnici.


Game Moderation Management -

Marco6158

Ahoj, jmenuji se Marco a jsem z Toskánska, regionu ve střední Itálii. Do týmu jsem se připojil před 5 lety, když jsem byl ještě student. Od té doby jsem vystřídal mnoho pozic a dostal se až sem k managementu jako SGMM a práci na plný úvazek v ropném a plynárenském průmyslu. Svoji pozici si užívám každým dnem a každý den mě čeká nová výzva, díky které toho dělám více, lépe a rychleji. Tato pozice je vše jen ne jednoduchá, ale vyžaduje zájem, odhodlání a znalosti. Veškeré úsilí dávám do zlepšování prostředí TruckersMP, které zahrnuje moje pozice, ať už pravidla hry, moderování hry, nábory nebo Game Moderation Management za podpory GM Teamu.

Aek177

Zdravím všechny, jmenuje se Aek177 a v TruckersMP dělám Game Moderation Managera. V týmu jsem už skoro čtyři roky a zatím jsem prošel několika pozicemi. Mimo TruckersMP pracuji u provozovatele vlaků na plný úvazek na jihozápadě Spojeného království. Velmi rád tu vypomáhám a už jsem viděl spoustu změň za tu dobu, co jsem v týmu i komunitě!

Cowie

Ahoj, jmenuji se Cowie a jsem jeden z Game Moderation Managerů v TruckersMP. Jsem z kanadské provincie Ontario a mluvím francouzsky i anglicky Do týmu jsem se připojil v roce 2018 a prošel jsem spoustu pozicemi. Jedna věc se nezměnila – můj zájem o skvělý projekt, TruckersMP. Jsem rád, že mohu vymáhat naše pravidla a řídit tým, který má toto na starost.

weezy

TBA


Media Management -

TnT404

Zdravím Vás! Jmenuji se TnT404 a v TruckersMP dělám Media Managera. V týmu jsem od dubna 2021. Mockrát jsem to neříkal, ale význam mého nudného jména je následující. TNT neznamená trinitrotoluen ani TNT Express, ale je to pozůstatek malého klanu, který jsem vytvořil v roce 2008 ve hře Crysis. Jméno klanu bylo Total Nuclear Team (naprosto originální, že?). 404 jsem vybral podle počtu odběratelů, které jsem měl tehdy na svém YouTube kanále, s errorem 404 to je pouze náhoda. Na této komunitě mám rád, že ve hře jezdím s náhodnými lidmi, které neznám, a to mě baví. Rád bych naučil více lidí, jak správně upravovat videa z ETS2, abychom mohli vytvořit malou komunitu tvůrců kvalitních videí! Jsem velký milovník filmů a video efektů. Rád sleduji filmy, ale ještě raději zjišťuji, co se děje za oponou, hlavně video efekty. Ve většině případů jsem schopen identifikovat praktický či digitální efekt a říct, jak jej lze provést. Rád si o nich čtu zajímavosti. Jako koníček se snažím být 3D specialistou (stále se pomalu učím modelovat, animovat, osvětlovat, simulovat atd.). Mimo to jsem vystudoval na rumunské univerzitě v oboru elektronika, telekomunikace a IT. Nyní pracuji jako síťový inženýr.


Support Management -

Ali.

Ahoj! Jmenuji se Alistair, také známý jako Ali a v TruckersMP dělám Senior Support Managera. V týmu jsem již čtvrtým rokem a většinu času jsem strávil v Support Teamu. Mimo TruckersMP již několik let pracuji v IT průmyslu. Pocházím ze Skotska, ale často se stěhuji. Na TruckersMP se mi nejvíce líbí, že mohu pomáhat členům komunity s čím zrovna potřebují pomoc a každý den se snažím co nejlépe pomoct. V komunitě jsem potkal mnoho skvělých lidí a také jsem díky TruckersMP potkal někoho velmi speciálního. Pokud něco potřebujete, nebojte se a klidně mě kontaktujte. Přeji Vám krásný den! :)

GGF MD

Zdravím Vás! Jmenuji se GGF MD, také známý jako GGF a jsem jeden ze tří Support Managerů v TruckersMP. Do týmu jsem se připojil v lednu 2018. V tom roce jsem prošel mnoho pozic od Trial a Full Support, Discord a Forum Moderator, Social Media Team až po Game Moderator a dokonce Game Moderator Leader. V prosinci 2018 mi byla nabídnuta pozice Support Manager. Mám svoji práci i komunitu rád. Je skvělé pomáhat lidem a snažím se udržet Support Team v chodu.

NeonLeon

Zdravím všechny, jmenuji se Leon a jsem součástí Support Managementu v TruckersMP. Zcela bezcílně jsem se v roce 2015 připojil ke komunitě simulátorů, kdy jsem začal hrát Microsoft Flight Simulator X na IVAO. V TruckersMP jsem se registroval 14. ledna 2017 a netrvalo dlouho si najít přátele, kteří měli stejný cíl jako já – spustit VTC. Na této VTC jsem strávil spoustu času, kdy jsem získal mnoho zkušeností, zážitků a znalostí od lidí známých v ETS komunitě. V květnu 2018 jsem od TruckersMP dostal hezký narozeninový dárek, možnost vstupu do Support Teamu. Jako Support jsem pracoval 4 měsíce, poté jsem byl povýšen na Game Moderatora a na začátku roku 2019 jsem se stal členem Human Resources Teamu. Po 1,5 roku v HR Teamu mi byla v srpnu 2019 nabídnuta pozice Support Managera. Všechny pozice v TruckersMP měly něco společného: týmová spolupráce, respekt a loajalitu. TruckersMP mě naučilo, že být členem týmu mnohdy není jednoduché a není to místo k odpočinku. Výsledkem tvrdé práce a píle jsem se dostal na místo, kde jsem nyní. Jsem odpovědný za Support Team. Zajišťuji, že Vám bude poskytnuta vhodná pomoc, pokud ji budete potřebovat. Mimo to mám také na starost nábory a mnoho vedlejších úloh. V osobním životě jsem v posledním ročníku školy a hodně se zajímám o letectví – proto si v současné době dělám licenci na kluzáky a mikroletadla. V budoucnu chci studovat řízení letového provozu nebo management leteckých podniků, také se velmi zajímám o politiku, kde se angažuji ve straně – alespoň na lokální úrovni. Jsem velmi společenský člověk, rád pomáhám lidem v nouzi a rád plním cíle s ostatními, což také vysvětluje mé členství v místním hasičském sboru. Pokud budete potřebovat pomoct nebo mě více poznat, prostě mi napište. Moc rád Vás poznám!


Translation Management -

InvisibleRaptor

Zdravím všechny, jsem známý jako InvisibleRaptor, ale jmenuji se Andrei a pocházím z Bukurešti v Rumunsku. V TruckersMP dělám Senior Translation Managera a na manažerské pozici jsem již 2,5 roku. Aktuálně řídím Translation Management a vedu celý Translation Team správným směrem, tím pádem dělám většinu práce za oponou. Na silnicích mě neuvidíte často, ale nebojte se mě oslovit, pokud mě uvidíte třeba na konvojích. Mimo TruckersMP jsem student fakulty mezinárodního obchodu & ekonomie a také pracuji na volné noze překvapivě jako překladatel. Také se zajímám o basketbal a kalanetika. Basketbal hraji již deset let v profesionálním týmu. Nyní se snažím zlepšit své smeče, ale mým hlavním cílem je stále dělat nějaké kalistenické prvky. Děkuji za přečtení.

[WT] Bingo [CH]

Zdravím všechny, jmenuji se Bingo a v TruckersMP dělám Translation Managera. Jsem ze Švýcarska, malé země uprostřed Evropy, která je známá pro peníze, drahé hodinky, čokoládu a sýr. Aktuálně plním základní vojenskou službu. Časem budu pracovat jako řidič kamionu a také plánuji zahájit studium na konci roku. Členem komunity TruckersMP jsem od roku 2015, ale do týmu jsem se připojil v roce 2019 jako Translator a v červenci 2020 dostal příležitost stát se Translation Managerem. V rámci mé role zajišťuji, že jsou oficiální příspěvky a materiály přeloženy do několika jazyků a že komunikace v rámci týmu je na vysoké úrovni. Můj zájem o různé jazyky byl vždy významný, což je důvod, proč mluvím plynně německy a francouzsky a středně dobře anglicky. Ve hře mě spíše uvidíte převážet náklady na ProMods serveru a řídit mé oblíbené Volvo FH. Uvidíme se na cestách!

LadyAndromeda

Zdravím všechny, znáte mě jako Lady nebo Andromeda, ale moje jméno je Ayse Kardelen. Narodila jsem se na turecké straně Kypru v roce 1990 a moje rodina žije jak v Turecku, tak na Kypru. Jsem učitelka tureckého jazyka a kultury v předškolním zařízení. Učím zahraniční děti od 5 do 8 let. Ráda hraji hry, sleduji přímé přenosy a řídím. Proto jsem také v roce 2016 začala hrát ETS2 a stala se členem komunity TruckersMP. V roce 2017 jsem se připojila do TruckersMP Teamu, protože jsem chtěla tomuto projektu něco předat. Byla jsem na pozici Community Moderator a později povýšena do Game Moderation Teamu. V roce 2019 jsem musela z osobních důvodů tým opustit, ale v roce 2020 jsem se vrátila. V roce 2021 jsem se připojila i do Translation Teamu jako vedlejší pozici. Když jsem zjistila, že je pro mě Translation Team vhodnější, opustila jsem Game Moderation Team. V roce 2022 jsme byla povýšena do Upper Staffu na pozici Translation Managera. Překlad a vyučování mě vždy bavilo a jsem ráda, že jsem našla místo, kde mohu skvěle tomuto projektu přispět. Uvidíme se na cestách.

Tags

Author

B&Č Transport ASIR [CZE]'s avatar

B&Č Transport ASIR [CZE]

B&Č Transport je firma, kterou hledáš! Ozvi se nám na Discord serveru!