Představení TruckersMP Upper Staffu


Last update: 21 Oct 2022 20:58 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1542TruckersMP Upper Staff je odpovědný za mnoho různých věcí v TruckesMP, mnoho jeho členů má na starost vlastní unikátní týmy a jsou odpovědní za některé vyjímečné nebo speciální úkoly. Zde se můžete dozvědět o lidech za těmito účty a kvůli čemu toto vše dělají.

Velmi rádi se zapojujeme do zdejší komunity a doufáme, že Vám tento článek pomůže se seznámit s klíčovými tvářemi zde v TruckersMP.

TBA = bude přidáno později

Tento článek nemusí být aktuální, jelikož bývá aktualizován jednou za pár měsíců!


Game Producer -

Smoky

Ahoj, já jsem Smoky, aktuálně jsem na pozici Game Producer. Do týmu jsem se připojil před skoro 5 lety, když jsem ještě chodil do školy a mimo školu jsem nikde nemluvil, ani nepsal anglicky. TruckersMP mi přineslo spoustu věcí jako: znalost angličtiny, dovednost pracovat v týmu, přítelkyni a samozřejmě skvělou komunitu, se kterou rád trávím hodiny denně. Jako Game Producer se zaměřuji na vývoj a plánování TruckersMP, také se na mě obracejí Project Coordinatoři, pokud se nemohou v nějaké vzácné situaci shodnout. Mimo TruckersMP rád hraji hry, řídím své auto nebo trávím čas s přáteli a rodinou.


The Development Team - | |

Mwl4

Zdravím Vás, jmenuji se Michał a v TruckersMP dělám Game Developera. Jsem tu od úplného začátku, tedy přibližně 8 let. Jsem spoluzakladatel tohoto projektu, vytvořil jsem core engine, aby se hra dala spustit v režimu multiplayer. Dělám vše, co mohu, abych zlepšil Váš herní požitek a základy projektu. Mimo TruckersMP jsem strávil nějaký čas na vývoji AAA hry, jsem profesionální programátor. Ve volném čase rád řídím své auto a poslouchám hudbu.

ShawnCZek

Zdravím všechny! Jmenuji se Jan a v TruckersMP dělám Game Developera. Je to moje práce na plný úvazek od července 2021, ale na pozici jsem již od srpna 2018. Do týmu jsem se připojil na začátku roku 2018 jako Game Moderator. Za celou dobu jsem pracoval na více webových systémech, celkově převzal vývoj Discord botů a samozřejmě strávil tisíce hodin na herním klientu a serverech. Je to nekonečná práce, ale miluji každou minutu, kdy mohu být součástí tohoto projektu. Ve svém volném čase rád chodím na procházky a objevuji nová místa, trávím čas s přáteli nebo jenom hraji hry.

3ventic

Ahoj, jmenuji se 3v a pomáhám udržet TruckersMP neustále online a přístupné. Okolo projektu se pohybuji již od první verze, ale do týmu jsem se připojil až po pár letech. Mimo TruckersMP působím jako senior software vývojář a profesionál AWS s mnoha lety zkušeností s rozsáhlými systémy. Ve svém volném čase často jezdím na motorce nebo zkouším nové technologie.

Kat_pw

TBA

Krashnz

Ahoj! Jsem Krashnz a jsem součást týmů Web Development a DevOps v TruckersMP. Jsem v týmu přes 6 a půl roku. Pracoval jsem na různých funkcích a nástrojích pro komunitu. Mimo TruckersMP jsem softwarový inženýr na plný úvazek. Jedna z věcí, kterou na TruckersMP miluji je vidět různé způsoby, jakými hráči využívají nástroje, které vytvoříme, např. TruckersMP Stats, TruckersMP Traffic a samozřejmě mapu!

AndrewTech

TBA

Kid Fabi

Čau! Jmenuji se Fabian, ale na internetu vystupuji pod přezdívkou Kid Fabi. Je mi 23 a žiju v Německu, pocházím ale z Polska. Od 21. března 2019 jsem členem týmu TruckersMP. Přesně 2 roky poté 21. března 2021 se mi naskytla příležitost vstoupit do Web Development Teamu. Většinou pracuji na zlepšení našich interních systémů nebo nějaké vytvářím. Ve svém volném čase hraji různé hry a poslouchám hudbu.

J-M

Zdravím Vás! Jmenuji se J-M a jsem členem Web Development Teamu TruckersMP. Členem jsem již přes 7 let a ve Web Development Teamu 6 z nich. Za celou dobu jsem vytvořil několik interních i externích systémů jako systém(y) virtuálních firem, systém(y) znalostní báze, systém podpory, systém událostí a mnoho dalšího. Mimo TruckersMP trávím čas se svým psem, který se jmenuje Molly a pracuji jako webový vývojář na plný úvazek pro společnost zabývající se pořádáním akcí. Jednou z věcí, kterou na TruckersMP miluji, je vidět lidi používat systémy, které jsem vytvořil a množství jejich kreativity s možnostmi, které jim poskytujeme.


Project Manager -

Jeronimo

Zdravím, jmenuji se Jeronimo a má pozice je Project Manager. Mimo to, že jsem odpovědný za celkové vedení týmu a komunikaci s oficiálními partnery, se hlavně soustředím na to, jak má vypadat budoucnost TruckersMP a určuji, jakou cestou se k ní vydat. Jedním z mých dlouhodobých cílů je zapojovat uživatele více do inovačního procesu, abychom zachytili nejlepší nápady z komunity a vylepšili multiplayerový požitek společně s vámi! Mimo TruckersMP jsem vystudoval biomedicínu a jsem v současné době zapsán do magisterského programu v oboru řízení inovací. Doufám, že se uvidíme!


Advisor -

Nameless Ghoul

Ahoj, jmenuji se Nameless Ghoul. V TruckersMP jsem na pozici Advisor. Do TruckersMP jsem se připojil v prosinci 2014 a do týmu v říjnu 2016 jako Media. Od té doby jsem prošel přes několik pozic od Media přes Support, GM, GMTL, CMT, CMM, PC a nyní Advisor. Rád podporuji tým jakkoliv a kdykoliv je to potřeba. Nejraději ale přicházím s novými nápady pro zlepšení TruckersMP pro náš tým a naší komunitu. Najdete mě na Discordu i na fóru a můžete mě kontaktovat s jakoukoliv otázkou, kterou máte.


Service and Data Analyst -

Prime

TBA


Community Management -

Luna

Ahoj! Jmenuji se Luna a v TruckersMP jsem na pozici Senior Community Manager. Aktuálně studuji v Nizozemí, ale pocházím z Německa. V týmu jsem již několikátým rokem a začínala jako Event Team řídící konvoje. Za tuto dobu jsem se toho zde mnoho naučila, od základů angličtiny po předmět, který jsem nakonec začala studovat. :) Pro mě je TruckersMP více než multiplayerová modifikace – je to celá zkušenost a jsem ráda, že mohu být její součástí.

.Stan

Zdravím všechny! Jmenuji se Stan a v TruckersMP dělám Community Managera. Do týmu jsem se připojil v březnu 2021 jako Game Moderation Trainee. Od té doby jsem poznal spoustu nových lidí stal se součástí projektu. Mimo TruckersMP studuji Sixth Form ve Spojeném království a mám mnoho koníčků jako jízda na horském kole nebo trávení času s přáteli. Věc, kterou mám na TruckersMP nejradši, je komunita a nové lidi, se kterými denně mluvím. Rád se účastním událostí a angažuji se ve virtuálních firmách. Pokud si někdy chcete popovídat nebo s něčím pomoct, můžete mi napsat na Discord!

IethaI

Čau! Jsem lethal, ale nejsem lethal (česky „smrtící“), takže se nemusíte bát mě kontaktovat. Žiji ve vlámské části Belgie a je mi 22 let. Aktuálně si hledám práci ve stavebním průmyslu. Mimo TruckersMP rád hraji jiné simulátorové hry a chodím na procházky s dvěma svými psy Husky, jsou úžasní. Členem komunity jsem od roku 2016 a členem týmu jsem byl od léta 2018 jako Support, ale v dubnu 2019 jsem musel kvůli studiu tým opustit. V tom samém létě jsem se znovu připojil do týmu jako Translator pro nizozemštinu a přestoupil do Game Moderation Teamu pár měsíců později. V dubnu 2020 jsem získal šanci se stát členem Community Managementu.

James

Čau, já jsem James a v TruckersMP dělám Community Managera. Jsem ze Spojeného Království a členem týmu jsem od října 2020. Aktuálně studuji na vysoké škole a studuji rozšířený diplomový kurz IT 3. úrovně. Do týmu jsem vstoupil na pozici Trainee, ze které jsem byl povýšen na Report Moderatora. Po nějaké době jsem byl povýšen na Game Moderatora. Také jsem CEO Bruijn Logistics. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoct, neváhejte a kontaktujte mě! Uvidíme se na cestách!

Matt

Zdravím! Jmenuji se Matt a v TruckersMP dělám Community Managera a můžete mě znát jako majitele Prime Logistics! Zajišťuji, že každý článek na blogu, který čtete, je zkontrolován a obsahuje správnou gramatiku a slovosled. ;) Do Community Managementu jsem se připojil po opuštění týmu v říjnu 2021. Aktuálně pracuji na čtvrté úrovni vzdělávacího programu webového vývoje ve Spojeném království. Mimo virtuální prostor rád chodím s přáteli ven a venčím své psy. Mějte se!


Community Moderation Management -

_Sneaht_0810

TBA

Critical

Zdravím Vás! Jmenuji se Critical a v TruckersMP dělám Community Moderation Managera. Momentálně bydlím ve Švédsku. Jsem automobilový i letecký nadšenec. TruckersMP hraji od roku 2015 a jsem aktivním členem Discord serveru od začátku roku 2019 a mám to tam rád. V prosinci 2020 se naskytla příležitost připojit se do Support Teamu, abych mohl pomáhat uživatelům, ale i přispívat svojí prací projektu.


Game Moderation Management -

Marco6158

Ahoj, jmenuji se Marco a jsem z Toskánska, regionu ve střední Itálii. Do týmu jsem se připojil před 5 lety, když jsem byl ještě student. Od té doby jsem vystřídal mnoho pozic a dostal se až sem k managementu jako SGMM a práci na plný úvazek v ropném a plynárenském průmyslu. Svoji pozici si užívám každým dnem a každý den mě čeká nová výzva, díky které toho dělám více, lépe a rychleji. Tato pozice je vše jen ne jednoduchá, ale vyžaduje zájem, odhodlání a znalosti. Veškeré úsilí dávám do zlepšování prostředí TruckersMP, které zahrnuje moje pozice, ať už pravidla hry, moderování hry, nábory nebo Game Moderation Management za podpory GM Teamu.

Aek177

Zdravím všechny, jmenuje se Aek177 a v TruckersMP dělám Game Moderation Managera. V týmu jsem už skoro čtyři roky a zatím jsem prošel několika pozicemi. Mimo TruckersMP pracuji u provozovatele vlaků na plný úvazek na jihozápadě Spojeného království. Velmi rád tu vypomáhám a už jsem viděl spoustu změň za tu dobu, co jsem v týmu i komunitě!

Ashley

Já jsem Ashley, komunitní řidič autobusu. V současné době pracuji pro National Express a denně jezdím do Londýna. Posledních šest let se věnuji veřejné dopravě a hodně jsem procestoval Spojené království i Evropu. Mimo práci si velmi užívám hraní her a také Airsoftu.

Fezz98

TBA


Support Management -

Ali.

Ahoj! Jmenuji se Alistair, také známý jako Ali a v TruckersMP dělám Senior Support Managera. V týmu jsem již čtvrtým rokem a většinu času jsem strávil v Support Teamu. Mimo TruckersMP již několik let pracuji v IT průmyslu. Pocházím ze Skotska, ale často se stěhuji. Na TruckersMP se mi nejvíce líbí, že mohu pomáhat členům komunity s čím zrovna potřebují pomoc a každý den se snažím co nejlépe pomoct. V komunitě jsem potkal mnoho skvělých lidí a také jsem díky TruckersMP potkal někoho velmi speciálního. Pokud něco potřebujete, nebojte se a klidně mě kontaktujte. Přeji Vám krásný den! :)

GGF MD

Zdravím Vás! Jmenuji se GGF MD, také známý jako GGF a jsem jeden ze tří Support Managerů v TruckersMP. Do týmu jsem se připojil v lednu 2018. V tom roce jsem prošel mnoho pozic od Trial a Full Support, Discord a Forum Moderator, Social Media Team až po Game Moderator a dokonce Game Moderator Leader. V prosinci 2018 mi byla nabídnuta pozice Support Manager. Mám svoji práci i komunitu rád. Je skvělé pomáhat lidem a snažím se udržet Support Team v chodu.

NeonLeon

Zdravím všechny, jmenuji se Leon a jsem součástí Support Managementu v TruckersMP. Zcela bezcílně jsem se v roce 2015 připojil ke komunitě simulátorů, kdy jsem začal hrát Microsoft Flight Simulator X na IVAO. V TruckersMP jsem se registroval 14. ledna 2017 a netrvalo dlouho si najít přátele, kteří měli stejný cíl jako já – spustit VTC. Na této VTC jsem strávil spoustu času, kdy jsem získal mnoho zkušeností, zážitků a znalostí od lidí známých v ETS komunitě. V květnu 2018 jsem od TruckersMP dostal hezký narozeninový dárek, možnost vstupu do Support Teamu. Jako Support jsem pracoval 4 měsíce, poté jsem byl povýšen na Game Moderatora a na začátku roku 2019 jsem se stal členem Human Resources Teamu. Po 1,5 roku v HR Teamu mi byla v srpnu 2019 nabídnuta pozice Support Managera. Všechny pozice v TruckersMP měly něco společného: týmová spolupráce, respekt a loajalitu. TruckersMP mě naučilo, že být členem týmu mnohdy není jednoduché a není to místo k odpočinku. Výsledkem tvrdé práce a píle jsem se dostal na místo, kde jsem nyní. Jsem odpovědný za Support Team. Zajišťuji, že Vám bude poskytnuta vhodná pomoc, pokud ji budete potřebovat. Mimo to mám také na starost nábory a mnoho vedlejších úloh. V osobním životě jsem v posledním ročníku školy a hodně se zajímám o letectví – proto si v současné době dělám licenci na kluzáky a mikroletadla. V budoucnu chci studovat řízení letového provozu nebo management leteckých podniků, také se velmi zajímám o politiku, kde se angažuji ve straně – alespoň na lokální úrovni. Jsem velmi společenský člověk, rád pomáhám lidem v nouzi a rád plním cíle s ostatními, což také vysvětluje mé členství v místním hasičském sboru. Pokud budete potřebovat pomoct nebo mě více poznat, prostě mi napište. Moc rád Vás poznám!


Add On Management -

Nika_

Ahoj, já jsem Nika a v TruckersMP dělám Add-On Managera. V týmu jsem už přes rok. Být v týmu je skvělé, hlavně v Add-On Teamu, protože stále máte prostor k získání nových znalostí a schopností. Mimo TruckersMP rád upravuji fotky, hraji videohry a chatuji s přáteli.

TeamDeer

Zdravím všechny, jmenuji se TeamDeer. V týmu jsem už od roku 2018 a užívám si to tu. Za pět let hraní TruckersMP jsem se zúčastnil mnoho truckfestů, konvojů a speciálních událostí. Je mi ctí být Add-On Manager. Společně s týmem vytváříme skvělé prvky do hry jako nové oblasti na mapě, modely a vozidla. Můžete se na mě spolehnout, že budu vždy dodávat prvotřídní obsah. Uvidíme se na cestách!


Event Management -

Whitelodge

Zdravím všechny! Jmenuji se Whitelodge a je mi 22 let. V TruckersMP dělám Event Managera. Bydlím blízko slavného závodního okruhu Spojeného království, což je krásný bonus, že mohu vidět akci na vlastní oči a získávat inspiraci pro Vaše události. Zajímá mě všechno, kde se jedná o počítače, sítě a velmi si užívám, když mohu obrátit dům vzhůru nohama a předělat kabeláž. Aktuálně pracuji pro zdravotní organizaci jako síťový inženýr, takže se dostávám na zajímavá místa. Euro Truck Simulator 2 hraji od roku 2012 a mám na něm alespoň 3000 hodin. (Dříve jsem to neměl na Steamu), předtím jsem však hrál původní verzi hry. Tato hra se od začátku velmi změnila! Ve své pozici plánuji události, spravuji žádosti o servery na události, zpětnou vazbu, úpravy mapy a pracuji s Raymondem, CyberSkillzzem, Skinnerem a Mistem na budoucích událostech. Rád organizuji události a jsem velmi vděčný za pozici, na které jsem. Členem komunity jsem od července roku 2014 a do týmu se připojil v záři roku 2019 na pozici Event Team. V listopadu téhož roku jsem se připojil i do Add-On Teamu jako vedlejší pozici. Těším se, že mohu pomoci s vytvořením různých nezapomenutelných událostí pro komunitu během mého působení v TruckersMP. Také jsem potkal spoustu skvělých lidí a doufám, že ve své pozici ještě dlouho zůstanu.

MsMist

Zdravím všechny! Jmenuji se Mist a v TruckersMP dělám Event Managera. Členem týmu jsem sotva něco přes rok a přes 4 roky členem komunity, kdy jsem pracoval na jiných projektech od moderování událostí nebo pouze chatování s ostatními. Mimo TruckersMP řídím autobus pro přepravní společnost na plný úvazek, kdy přepravuji personál místní nemocnice po areálu. TruckersMP má skvělou komunitu a vždy se těším, že poznám někoho nového.

Velo

TBA

Andreas.

TBA


Media Management -

TnT404

Zdravím Vás! Jmenuji se TnT404 a v TruckersMP dělám Media Managera. V týmu jsem od dubna 2021. Mockrát jsem to neříkal, ale význam mého nudného jména je následující. TNT neznamená trinitrotoluen ani TNT Express, ale je to pozůstatek malého klanu, který jsem vytvořil v roce 2008 ve hře Crysis. Jméno klanu bylo Total Nuclear Team (naprosto originální, že?). 404 jsem vybral podle počtu odběratelů, které jsem měl tehdy na svém YouTube kanále, s errorem 404 to je pouze náhoda. Na této komunitě mám rád, že ve hře jezdím s náhodnými lidmi, které neznám, a to mě baví. Rád bych naučil více lidí, jak správně upravovat videa z ETS2, abychom mohli vytvořit malou komunitu tvůrců kvalitních videí! Jsem velký milovník filmů a video efektů. Rád sleduji filmy, ale ještě raději zjišťuji, co se děje za oponou, hlavně video efekty. Ve většině případů jsem schopen identifikovat praktický či digitální efekt a říct, jak jej lze provést. Rád si o nich čtu zajímavosti. Jako koníček se snažím být 3D specialistou (stále se pomalu učím modelovat, animovat, osvětlovat, simulovat atd.). Mimo to jsem vystudoval na rumunské univerzitě v oboru elektronika, telekomunikace a IT. Nyní pracuji jako síťový inženýr.


Translation Management -

InvisibleRaptor

Zdravím všechny, jsem známý jako InvisibleRaptor, ale jmenuji se Andrei a pocházím z Bukurešti v Rumunsku. V TruckersMP dělám Senior Translation Managera a na manažerské pozici jsem již 2,5 roku. Aktuálně řídím Translation Management a vedu celý Translation Team správným směrem, tím pádem dělám většinu práce za oponou. Na silnicích mě neuvidíte často, ale nebojte se mě oslovit, pokud mě uvidíte třeba na konvojích. Mimo TruckersMP jsem student fakulty mezinárodního obchodu & ekonomie a také pracuji na volné noze překvapivě jako překladatel. Také se zajímám o basketbal a kalanetika. Basketbal hraji již deset let v profesionálním týmu. Nyní se snažím zlepšit své smeče, ale mým hlavním cílem je stále dělat nějaké kalistenické prvky. Děkuji za přečtení.

[WT] Bingo [CH]

Zdravím všechny, jmenuji se Bingo a v TruckersMP dělám Translation Managera. Jsem ze Švýcarska, malé země uprostřed Evropy, která je známá pro peníze, drahé hodinky, čokoládu a sýr. Aktuálně plním základní vojenskou službu. Časem budu pracovat jako řidič kamionu a také plánuji zahájit studium na konci roku. Členem komunity TruckersMP jsem od roku 2015, ale do týmu jsem se připojil v roce 2019 jako Translator a v červenci 2020 dostal příležitost stát se Translation Managerem. V rámci mé role zajišťuji, že jsou oficiální příspěvky a materiály přeloženy do několika jazyků a že komunikace v rámci týmu je na vysoké úrovni. Můj zájem o různé jazyky byl vždy významný, což je důvod, proč mluvím plynně německy a francouzsky a středně dobře anglicky. Ve hře mě spíše uvidíte převážet náklady na ProMods serveru a řídit mé oblíbené Volvo FH. Uvidíme se na cestách!

LadyAndromeda

Zdravím všechny, znáte mě jako Lady nebo Andromeda. Pocházím z Kypru, ale aktuálně žiji ve Spojeném království. Učím zahraniční děti turecký jazyk a kulturu. Ráda hraji hry, sleduji přímé přenosy a řídím. Proto jsem také začala hrát ETS2 a v roce 2016 se stala členem komunity TruckersMP. V roce 2017 jsem se připojila do TruckersMP Teamu, protože jsem chtěla tomuto projektu předat něco jiného. Byla jsem na pozici Community Moderator a později povýšena do Game Moderation Teamu. V roce 2021 jsem se připojila i do Translation Teamu jako vedlejší pozici. Po nějakém čase v Translation Teamu jsem byla v roce 2022 povýšena do Upper Staffu na pozici Translation Manager. Překlad a vyučování mě vždy bavilo a jsem ráda, že jsem našla způsob jak se zlepšovat a zároveň i TruckersMP. Doufám, že v budoucnu budu moci přidat tomuto projektu více. Uvidíme se na cestách.

Tags

Author

B&Č Transport ASIR [CZE]'s avatar

B&Č Transport ASIR [CZE]

B&Č Transport je firma, kterou hledáš! Ozvi se nám na Discord serveru!