TruckersMP Üst Kadro Tanıtımı


Last update: 21 Oct 2022 20:58 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1626TruckersMP Üst Kadrosu TruckersMP'deki birçok farklı şeyden sorumludur, birçoğu kendi benzersiz ekiplerinden sorumludur ve bazıları daha özel veya belirli görevlerden sorumludurlar. Burada, hesapların arkasındaki kişiler ve bunların gerçekte ne yaptıkları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Buradaki topluluğa dahil olmayı gerçekten çok seviyoruz ve bu makalenin TruckersMP'deki bazı önemli yüzleri tanımanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

TBA = Eklenecek

Bu makale birkaç ayda bir güncelleneceği için güncel olmayabilir!


Game Producer -

Smoky

Hey, ben Smoky, şu anda Game Producer olarak takımdayım. Takıma yaklaşık 5 yıl önce henüz okuldayken katıldım ve o yerin dışında hiç İngilizce yazmadım/konuşmadım. TruckersMP bana aşağıdakiler gibi çok şey kazandırdı: İngilizce bilgisi, bir ekipte çalışma becerileri, ortağım ve tabii ki günde birkaç saat geçirmekten keyif aldığım harika bir topluluk. Game Producer olarak TruckersMP'nin geliştirilmesine ve planlanmasına odaklanıyorum, ayrıca Project Coordinator'ler için özel durumlarda anlaşma sağlayamadıklarında bir irtibat noktası olarak hareket ediyorum. TruckersMP dışında oyun oynamayı, arabamı sürmeyi veya arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçirmeyi severim.


The Development Team - | |

Mwl4

Merhaba! Ben Michał ve TruckersMP'de Game Developer'im. En başından beri takımın içindeyim, yani yaklaşık 8 yıldır. Projenin ortak yapımcılarından biriyim, oyunu çok oyunculu modda çalıştırmak için çekirdek motoru oluşturdum. Oyuncu deneyimini ve projenin temellerini geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. TruckersMP dışında, üçlü A oyun geliştirmede biraz zaman geçirdim. Profesyonel bir programcıyım. Boş zamanlarımda arabamı kullanmayı ve müzik dinlemeyi seviyorum.

ShawnCZek

Herkese selam! Benim adım Jan ve TruckersMP'de Game Developer'im. Bu benim Temmuz 2021'den beri tam zamanlı pozisyonum, ancak Ağustos 2018'den beri TruckersMP geliştiricisiyim. 2018'in başlarında ekibe Game Moderator olarak katıldım. Burada geçirdiğim süre boyunca çeşitli web sitesi sistemlerinde çalıştım. Discord botlarının geliştirmesini tamamen devraldım ve açıkçası oyun istemcisi ve sunucularında binlerce saat harcadım. Bu iş hiç bitmez ama bu projenin bir parçası olduğum her dakikayı seviyorum. Boş zamanlarımda yürüyüş yapmaktan, yeni yerler keşfetmekten, arkadaşlarımla vakit geçirmekten veya sadece oyun oynamaktan hoşlanırım.

3ventic

Merhaba, ben 3v'yim ve TruckersMP'nin her zaman çevrimiçi ve erişilebilir olmasını sağlamaya yardımcı oluyorum. İlk halka açık versiyonundan bu yana projenin yanındayım, ancak personel ekibine ancak birkaç yıl sonra katıldım. TruckersMP dışında, büyük ölçekli sistemlerde uzun yıllara dayanan deneyime sahip kıdemli bir yazılım geliştiricisi ve AWS uzmanıyım. Boş zamanlarımda sık sık motosikletime binerim veya bazı ilginç yeni teknolojileri deniyorum.

Kat_pw

TBA

Krashnz

Merhaba! Ben Krashnz ve TruckersMP'deki Web Development ve DevOps ekiplerinin bir parçasıyım. 6 buçuk yılı aşkın süredir ekipteyim ve topluluk için birçok farklı özellik ve araç üzerinde çalıştım. TruckersMP dışında tam zamanlı bir yazılım mühendisiyim. TruckersMP topluluğu hakkında sevdiğim bir şey, insanların oluşturduğumuz TruckersMP Stats, TruckersMP Traffic ve tabii ki harita gibi araçları farklı şekillerde kullanmasına bayılıyorum!

AndrewTech

TBA

Kid Fabi

Hey! Dünya çapında ağda Kid Fabi olarak tanınmama rağmen benim adım Fabian. 23 yaşındayım, şu anda Almanya'da yaşıyorum ama aslen Polonyalıyım. 21 Mart 2019'dan beri TruckersMP takımının bir parçasıyım. Tam 2 yıl sonra, 21 Mart 2021'de Web Development ekibine katılma fırsatı buldum. Genellikle iç sistemlerimiz için iyileştirmeler üzerinde çalışırım ve yenilerini oluştururum. Boş zamanlarımda çeşitli oyunlar oynamayı ve müzik dinlemeyi severim.

J-M

Selam! Ben J-M, TruckersMP'deki Web Development ekibinin bir parçasıyım. 7 yıldan fazla bir süredir takımdayım ve bunun 6'sını Web Development takımında geçirdim. Web Development ekibinde olduğumdan beri, Virtual Trucking Company sistem(ler)i, Bilgi Tabanı Makale sistemleri, Destek Sistemi, Etkinlik Sistemi ve daha fazlası gibi birçok dahili ve harici sistem oluşturdum! TruckersMP dışında Molly adlı köpeğimle vakit geçiriyorum ve bir etkinlik şirketinde tam zamanlı web geliştiricisi olarak çalışıyorum. TruckersMP hakkında sevdiğim bir şey, insanların oluşturduğum sistemi kullanmasını izlemek ve onlara verdiğimiz güç miktarıyla yaratıcılıklarını görmek.


Project Manager -

Jeronimo

Merhaba, ben Jeronimo, şu anki Project Manager'im. Personel ekibinin ve resmi ortaklarımızın küresel yönetiminden sorumlu olmanın yanı sıra, esas olarak TruckersMP'nin geleceğinin nasıl olması gerektiğine ve oraya nasıl gidileceğinin belirlenmesine odaklanıyorum. Uzun vadeli hedeflerimden biri, topluluktan harika fikirleri yakalamak ve sizinle birlikte çok oyunculu deneyimi geliştirmek için kullanıcıları bu yenilikçi sürece daha fazla dahil etmek! Gerçek hayatta, biyomedikal bilimler diplomam var ve şu anda inovasyon yönetimi alanında yüksek lisans programına kayıtlıyım. Umarım görüşürüz!


Advisor -

Nameless Ghoul

Merhaba ben Nameless Ghoul. TruckersMP'de Advisor'ım. TruckersMP'ye Aralık 2014'te katıldım ve ekibe Ekim 2016'da Media Team'dan başvurarak katıldım. Burada Media olarak başlayıp ardından Support, GM, GMTL, CMT, CMM, PC ve şimdi Advisor olarak birçok kademede bulundum. Bana ihtiyaç duydukları yerde takımı mümkün olduğunca desteklediğimden emin olmak istiyorum. TruckersMP'yi ekibimiz ve topluluğumuz için daha iyi bir yer haline getirmek için yeni fikirler bulmaktan büyük keyif alıyorum. Beni Discord ve Forumlarda bulabilirsin ve her türlü soru için benimle iletişime geçebilirsin.


Service and Data Analyst -

Prime

TBA


Community Management -

Luna

Hey! Ben Luna, TruckersMP'de Senior Community Manager'ım. Şu anda Hollanda'da okuyorum ama aslen Almanya'lıyım. Birkaç yıldır ekibin bir parçasıyım ve konvoylara rehberlik eden bir Event Team üyesi olarak başladım. Burada geçirdiğim zaman bana temel İngilizce ve en sonunda hangi konuda çalışacağıma kadar çok şey öğretti :) Benim için TruckersMP, çok oyunculu bir modifikasyondan daha fazlasıdır - parçası olmaktan çok mutlu olduğum bir deneyim.

.Stan

Selam millet! Benim adım Stan ve burada TruckersMP'de Community Manager'ım. Takıma ilk olarak Mart 2021'de Game Moderation Trainee olarak katıldım. O zamandan beri birçok yeni insanla tanışmaktan ve projeye dahil olmaktan keyif aldım. TruckersMP dışında, şu anda İngiltere'de Sixth Form'da okuyorum ve dağ bisikleti ve arkadaşlarla buluşma gibi çeşitli hobilerim var. TruckersMP ile ilgili açık ara en sevdiğim şey, oluşturulmuş harika topluluk ve her gün konuştuğum yeni insanlar. Ayrıca etkinliklere katılmaktan ve VTC'lere dahil olmaktan da zevk alıyorum. Sohbet etmek istersen veya bir konuda yardıma ihtiyacın olursa, bana Discord'dan mesaj atmaktan çekinme!

IethaI

Merhaba! Ben lethal (ölümcül) ama merak etmeyin öldürücü değilim, bu yüzden benimle iletişime geçmekten korkmayın. Belçika'nın Flaman bölgesinde yaşıyorum ve 22 yaşındayım. Şuan inşaat sektöründe iş arıyorum. TruckersMP dışında, diğer simülasyon oyunlarını oynamaktan ve 2 Huskies'imle yürüyüşe çıkmaktan zevk alıyorum, çok harikalar. 2016'da bu harika topluluğun bir parçası oldum ve 2018 yazından beri personel ekibinin bir parçasıyım. Takıma Support Team üyesi olarak katıldım ve Nisan 2019'da üniversite çalışmalarıma odaklanmak için ayrıldım . Aynı yaz, ekibe Hollandaca Translator olarak yeniden katıldım ve birkaç ay sonra Game Moderator oldum. Nisan 2020'de Community Manager olma şansım oldu.

James

Hey! Ben James ve TruckersMP'deki Community Manager'lerden biriyim. Birleşik Krallık'lıyım ve Ekim 2020'den beri ekibin bir parçasıyım. Şu anda üniversiteye gidiyorum ve Seviye 3 genişletilmiş diploma BT kursu okuyorum. Ekim 2020'de ekibe 'Trainee' olarak katıldım ve ardından Report Moderator'a terfi ettim. Report Moderator olduktan sonra Game Moderator pozisyonuna terfi ettim. Aynı zamanda Bruijn Logistics'in CEO'suyum. Herhangi bir sorunuz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa, benimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Yollarda görüşürüz!

Matt

Merhaba! Ben Matt, TruckersMP'de bir Community Manager'im veya beni Prime Logistics'in sahibi olarak tanıyor olabilirsiniz! Okuduğunuz her blog gönderisinin uygun gramer ve ifadelerle kontrol edildiğinden emin oluyorum. ;) Ekim 2021'de ekipten ayrıldıktan sonra Community Management ekibine yeniden katıldım. Şu anda burada, İngiltere'de web geliştirme alanında 4. seviye çıraklık yapıyorum. Sanal alanın dışında arkadaşlarımla dışarı çıkmaktan ve köpeklerimle yürümekten keyif alıyorum. Görüşürüz!


Community Moderation Management -

_Sneaht_0810

TBA

Critical

Selam!

TruckersMP'deki Community Moderation Manager'lerden biri burada, Critical! Şu anda İsveç'te yaşıyorum ve hem araba hem de havacılık meraklısıyım. 2015'ten beri TruckersMP oynuyorum ve 2019'un başından beri Discord'un aktif bir üyesiyim ve o zamandan beri gerçekten keyif alıyorum. Aralık 2020'de, hem ihtiyacı olan çeşitli oyunculara yardım etmek hem de yıllardır çok yakın olduğum bir topluluk olan TruckersMP projesine katkıda bulunabilmek için harika Support Team'a katılma fırsatı buldum. Daha sonra Support görevlerimin yanı sıra daha fazla yardımcı olabilmek ve aynı zamanda bir patlama olan moderasyon becerilerimi genişletmek için Discord Moderation Team'a ikincil bir rol olarak katıldım. Son olarak, Şubat ayında Community Moderation Manager olma fırsatını yakaladım, bu harikaydı ve olacaklar için daha fazla heyecanlı olamazdım. Bu gerçekten harika bir proje ve çeşitli yönleri korumak ve geliştirmek için her zaman şu anki proje meslektaşlarım ve Community Moderation Team ile birlikte elimden gelenin en iyisini yapacağım.


Game Moderation Management -

Marco6158

Merhaba, benim adım Marco ve orta İtalya'da bulunan bir bölge olan Toskana'lıyım. TruckersMP ekibine beş yıldan fazla bir süre önce henüz öğrenciyken katıldım ve o zamandan beri ekip içinde birçok görevde bulundum, bu noktaya kadar burada bir SGMM olarak TruckersMP'deki rolümü yönettim ve Petrol ve Gaz Endüstrisinde tam zamanlı bir işte çalışıyorum. Bu rol konusunda tutkuluyum ve her gün beni daha fazlasını yapmaya, daha iyi ve daha hızlı yapmaya iten farklı bir zorlukla karşılaşıyorum. Bu rol kolay olmaktan çok uzak, ancak ilgi, özveri ve bilgi ile geliyor. Tüm çabamı, GM Ekibinin tam desteği ile ister oyun kuralları, oyun moderasyonu, işe alımlar veya Game Moderation Management olsun, rolümün kapsadığı konularda TruckersMP ortamını geliştirmek için harcadım.

Aek177

Merhabalar, ben Aek177 ve TruckersMP'de Game Moderation Manager'ım. Neredeyse dört yıldır takımdayım ve burada geçirdiğim süre boyunca birkaç farklı takımda bulundum. TruckersMP dışında Birleşik Krallık'ın Güney Batısındaki bir Tren İşletme Şirketinde tam zamanlı çalışıyorum. Burada yardım etmeyi çok seviyorum ve burada geçirdiğim süre boyunca toplulukta ve personel ekibinde birçok değişiklik gördüm!

Ashley

Ben, TruckersMP topluluğunun yolcu otobüsü şöfürü Ashley'im. Şu anda her gün Londra'ya gidip gelen rotada National Express (İngiliz yolcu otobüsü firması) için çalışıyorum. Son altı yıldır toplu taşıma sektöründeyim ve hem Birleşik Krallık hem de Avrupa'da yoğun bir şekilde seyahatler gerçekleştirdim. İş dışında, zamanımı oyun oynayarak geçirmekten keyif alırım, Airsoft da buna dahildir.

Fezz98

TBA


Support Management -

Ali.

Merhaba! Ben Alistair, ayrıca Ali olarak da tanınırım. Şu an, TruckersMP'de Senior Support Manager pozisyonundayım. Çoğunluğu Support takımında olmak üzere 3 yıldır takımdayım. TruckersMP haricinde, yıllardır bilişim sektöründe çalışmaktayım. Aslen İskoçyalıyım fakat hayatım boyunca birçok yerde yaşadım. Topluluğa yardımcı olabilmeme imkan sağladığı için TruckersMP'den keyif alıyorum ve her gün elimden gelen en iyisini yapmaya çalışıyorum. Bu toplulukta birçok harika insanla tanıştım ve TruckersMP sayesinde çok özel birisiyle de tanıştım. Herhangi bir ihtiyacınız olursa benimle irtibata geçmeye çekinmeyin. İyi günler geçirmeniz dileğiyle! :)

GGF MD

Merhabalar! Benim adım GGF MD, genellikle GGF olarak tanınırım. TruckersMP'deki 3 Support Manager'den birisiyim. İlk olarak 2018'in Ocak ayında takıma kaldım. İlk yılımda Trial ve Full Support, Discord ve Forum mod, Social Media takımı, Game Moderator ve hatta Game Moderator Leader gibi birçok pozisyonda bulundum. 2018'in Aralık ayında bana Support Manager rolü teklif edildi. Buradaki işimi ve bu topluluğu seviyorum. İnsanlara yardımcı olmak çok iyi hissettiriyor ve Support takımının yoluna devam etmesi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

NeonLeon

Herkese merhaba! Benim adım Leon ve ben TruckersMP Support Yönetiminin bir parçasıyım. IVAO'da Microsoft Flight Simulator X oynarken tamamiyle amaçsız bir şekilde simülasyon oyunları topluluğuna 2015'te katıldım. TruckersMP'de 14 Ocak 2017 tarihinde hesap açtım ve o zamanlar için beraber VTC açma amaçları güttüğümüz yeni arkadaşlıklar kurmam fazla zaman almadı. O VTC'de çok zaman geçirdim, ETS topluluğunda tanınan insanlardan çok fazla bilgi ve deneyim kazandım ve ayrıca birçok anım oldu. Mayıs 2018'de, TruckersMP'den harika bir doğum günü hediyesi aldım ve Support Takımı üyesi olarak takıma katılma şansı yakaladım. 4 ay Support olarak görev yaptım, sonrasında Game Moderator rolüne terfi ettim ve 2019'un başında Human Resources (İnsan kaynakları) takımının bir parçası oldum. 1.5 yılı aşkın süredir TruckersMP HR takımının bir parçası olduktan sonra, 2020'nin Eylül'ünde bana Support Manager rolü teklif edildi. TruckersMP'deki her pozisyonun ortak bir yanı vardı: Takım çalışması, saygı ve sadakat. TruckersMP bana takımın bir parçası olmanın bazen o kadar kolay olmadığını ve dinlenmek için bir yer olmadığını öğretti. Sıkı çalışma ve çalışkanlığımın sonucu beni şu an bulunduğum yere getirdi. Arık Support takımından sorumlu olan kişiyim. Yardıma ihtiyacınız olduğunda size doğru bir şekilde yardım edildiğinden emin oluyorum, bunun dışında işe alımlardan ve birçok ek görevlerden de sorumluyum. Gerçek hayatta, okulumun son yılındayım ve havacılıkla ilgileniyorum; bu yüzden planör ve mikro hafif uçaklar için lisans alıyorum. Gelecekte, Hava Trafik Yönetimi veya Havacılık yönetmi okumayı hedefliyorum, ancak bir yerel partiye de üye olduğum için en azından yerel düzeyde de olsa siyasetle de ilgileniyorum. İhtiyacı olanlara yardım etmeyi seven ve başkalarıyla birlikte hedeflere ulaşmaktan her zaman mutlu olan çok sosyal bir insanımdır, bu da İtfaiye Departmanına olan bağımı açıklıyor. Yardıma ihtiyacın olduğunuzda veya benim hakkımda daha fazla bilgi edinmek istediğinizde bana bir özel mesaj göndermeniz yeterlidir. Seni tanımaktan çok mutlu olacağım!


Add On Management -

Nika_

Merhaba, ben Nika, TruckersMP'de Add-On manager'im. Bir yılı aşkın bu takımın bir parçasıyım. Özellikle, yeni şeyler öğrenebileceğin ve yeteneklerini geliştirebime şansının olduğu Add-On takımı başta olmak üzere TruckersMP takımının bir parçası olmak muhteşemdir. Takımın getirdiği görevler dışında, resimleri montajlamaktan, video oyunları oynamaktan ve arkadaşlarla sohbet etmekten keyif alırım.

TeamDeer

Herkese merhaba, TeamDeer burada. 2018 Yılından beridir takımdayım ve ayrıca bu harika toplulukta saatlerce eğlendim. TruckersMP oynadığım 5 yıl boyunca birçok festivallere, convoylara ve özel etkinliklere katıldım. Add-On takımının yöneticisi olmaktan dolayı memnunum. Takım ile birlikte yeni haritalar, modeller ve araçlar gibi oyun içi harika içerikler yaratmayı umuyoruz. Deer'ın her zaman kaliteli içerikler sunacağından emin olabilirsiniz. Siz kamyoncular ile yollarda görüşmek üzereyle!


Event Management -

Whitelodge

Herkese merhaba! Benim adım Whitelodge ve ben 22 yaşındayım. TruckersMP'de Event Manager'im. Birleşik Krallıkta ünlü bir yarış pistinin yakınında yaşıyorum, gördüğünüz etkinlikler için ilham kaynağı olan bazı canlı aksiyon yarışlarını görebilmek güzel bir bonus. Bilgisayarlara ve bilgisayar ağlarını içeren her şeye karşı büyük bir tutkum vardır. Evi alt üst edip baştan aşağı kablolamayı yapmaktan büyük keyif alıyorum! Şimdi ağ mühendisi olarak bir sağlık şirketinde çalışıyorum ve bu da bazı ilginç yerlere girmek anlamına geliyor.Euro Truck Simulator 2'yi 2012 yılından beridir oynuyorum ve oyunda en azından 3.000 saatim var ve bundan önce oyunun kutulu versiyonunu da oynadım (çoğunda Steam'de oyunu aktifleştirmeden öncesi gözükmez). Oyun başlangıcından bu yana çok yol kat etti! Görevlerim arasında etkinlik planlama, etkinlik sunucusu isteklerini yönetme, geri bildirim biletleriyle ilgilenme, harita düzenleme ve ayrıca Raymond, CyberSkilzz, Skinner ve Mist ile birlikte gelecekteki ve sonrasındaki Resmi Etkinliklerde çalışma yer alıyor. Etkinlikleri yönetmeyi seviyorum, bu nedenle şu anda sahip olduğum pozisyon teklif edildiği için çok minnettarım!

MsMist

Herkese merhaba! Ben Mist, TruckersMP'de Event Manager'im. Bir yılı aşkın süredir takımdayım ve 4 yıldır bu topluluktayım. Genel olarak toplulukta çok sayıda takıma/prejelere etkinliklerini yönetmelerinde yardımcı oluyorum. Mümkün olduğunda onlarla konuşarak zaman geçiriyorum. TruckersMP dışında, yerel bir hastanenin personallerini kampüs içerisinde taşıyan bir otobüs firmasında şoför olarak tam zamanlı çalışıyorum. TruckersMP'nin harika bir topluluğu var ve her zaman topluluktaki sizleri daha yakından tanımak için sabırsızlanıyorum.

Velo

TBA

Andreas.

TBA


Media Management -

TnT404

Merhabalar! Ben TnT404, TruckersMP'de Media Manager'im. 2021 yılının Nisan ayından beri takımdayım. Bunu çok kişiye söylemedim ama setiğim bu sıkıcı ismin ardındaki anlam şöyledir; TNT, ne patlayıcı ne de TNT Express'i temsil etmemektedir, :D, ama aslında 2008'DE Crysis oyununda kurduğum küçük bir ekipten sonra bu ismi aldım. Açılımı Total Nuclear Team'di (tamamiyle yaratıcı, değil mi?) 404 ise YouTube'da o sırada sahip olduğum abone sayısı olduğu için seçtim, HTTP hatasıyla benzerliği tesadüftür. Bu topluluğa olan sevgim, tanımadığım bir sürü insanla ETS2 yollarında direksiyon sallamam gerçeğinden geliyor ve bu çok eğlenceli! Ayrıca daha da fazla kişiye ETS2 videolarının nasıl düzgünce düzenleneceğini öğretmek istiyorum, bu sayede iyi video yapımcılarının olduğu küçük bir topluluk oluşturabiliriz!Ben büyük bir film ve görsel efekt meraklısıyım, film izlemeyi seviyorum fakat sahne arkası detaylarını ve özellikle de görsel efekt hatalarını veya da benzeri şeyleri bulmayı daha da çok severim (günümüzde efektlerin tamamı olmasa da çoğunun pratik veya dijital nasıl yapıldığını söyleyebilirim). Ayrıca onlar hakkında bilgileri okumayı seviyorum. Hobi olarak, 3D uzmanı olmayı hedefliyorum (hala yavaş yavaş modelleme, animasyon, ışıklandırma ve simülasyon gibi şeyleri öğreniyorum). Bunun dışında, bir Romen üniversitesinden Elektronik, Telekomünikasyon ve Bilişim bölümlerinden mezun oldum. Şimdi bir Ağ Mühendisi olarak çalışıyorum


Translation Management -

InvisibleRaptor

Herkese merhaba! Burada InvisibleRaptor olarak tanınıyorum fakat benim adım Andrei'dir ve ben Romanya, Bükreşliyim. TruckersMP'de Senior Translation Manager'im 2.5 yıldır burada yönetici pozisyonundayım. Şu anda, Translation Management'in koordinasyonunu sağlıyorum ve tüm çevirmenlerin bulunduğu ekibi doğru yöne yönlendiriyorum, bu da işimin çoğunu perde arkasında yaptığım anlamına geliyor. Beni yolalrda pek göremeyebilirsiniz ama özellikle konvoylarda karşılaştığımızda bana selam vermekten çekinmeyin. Gerçek hayatta, şu an Uluslararası İşletme ve Ekonomi Fakültesi'nde öğrenciyim ve ayrıca serbest olarak çevirmenlik yapıyorum. Bunun da ötesinde, hobilerim olan basketbol ve jimnastiği çılgınca seviyorum. 10 Yıldır profesyonel bir takımda basketbol oynuyorum ve şimdi smaç yeteneğimi ilerletmek istiyorum ama asıl hedefim jimnastik hareketleri yapmaktır. Okuduğunuz için teşekkürler!

[WT] Bingo [CH]

Herkese merhaba, ben Bingo, TruckersMP'deki Translation Manager'lerden birisiyim. Avrupa'nın ortasında bulunan; parasıyla, pahalı saatleriyle, çikolatasıyla ve peyniriyle ünlü küçük bir ülke olan İsviçreliyim. Bir gün, kamyon şoförü olarak çalışmaya başlayacağım ve ayrıca bu yıl içerisinde okumaya başlamayı planlıyorum. 2015'ten beri TruckersMP topluluğunun bir parçasıyım fakat takıma 2019'da Translator (çevirmen) olarak geri döndüğümde Temmuz 2020'de Translation Manager olma şansını yakaladım. Resmi gönderilerin ve içeriklerin çeşitli dillere çevrilmesi ve TruckersMP takımı içerisindeki iç iletişimi yüksek standartlarda olmasını sağlamak görevlerim dahilindedir. Farklı dillere olan ilgim her zaman yüksek olmuştur, bunun sayesinde Almanca ve Fransızcayı akıcı, İngilizceyi ise orta düzeyde konuşabiliyorum. Oyunda eğer beni görürseniz, genelde en sevdiğim tır olan Volvo FH ile ProMods'ta bazı yükleri taşırken bulacaksınız. Yollarda görüşmek dileğiyle!

LadyAndromeda

Herkese merhaba, çoğunlukla Lady veya Andromeda olarak tanınırım. Kıbrıslıyım ama şu anda Birleşik Krallık'ta yaşıyorum. Türk Dili ve Kültürü öğretmeniyim ve yabancı çocuklara Türk dilini ve kültürünü öğretmekteyim. Oyun oynamayı, farklı farklı yayınları izlemeyi ve araç sürmeyi seviyorum. Bu sebeple Euro Truck Simulator 2 oynamaya başladım ve 2016'da TruckersMP'ye katıldım. 2017'de takıma katıldım çünkü bu projeye farklı şeyler eklemek istemiştim. O yıldan itibaren, önce Community Moderator olarak çalıştım ve ardından Game Moderation takımına terfi ettim. 2021'de, Translation takımına ek pozisyon olarak katıldım. Translation takımında bir süre durduktan sonra 2022 yılında Translation Manager olarak upper staff (üst yönetim) kadrosuna terfi ettim. Benim için Çeviri yapmak ve dil öğretmek her zaman eğlenceliydi. Daha fazlasını yaparak kendimi ve bu Projeyi geliştirmenin yolunu bulduğum için mutluyum. Umarım, gelecekte daha da fazla katkı sağlayabileceğim. Yollarda görüşmek dileğiyle!

Tags

Author

Next7's avatar

Next7

Welcome to my profile! v visitor!


CEO @Wolves