This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Event System - Creating Events

Jak używać Systemu Eventowego


Last update: 01 Mar 2021 22:42 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1155  • Jeżeli szukasz artykułu tłumaczącego Konfiguracje Serwera Eventowego - kliknij tutaj
  • Jeżeli szukasz artykułu tłumaczącego System Eventów - Użycie - kliknij tutaj

Jak stworzyć wydarzenie w Systemie Eventów

Na TruckersMP, stworzyliśmy własny System Eventów, gdzie możesz publikować swoje wydarzenia i inni użytkownicy mogą się na nie zapisywać. Ten poradnik pomoże ci stworzyć swój pierwszy event w Systemie Eventów.

  • Aby stworzyć event, przejdź do strony Systemu Eventów lub kliknij na przycisk "Events" na górze strony.
  • Gdy już jesteś na tej stronie, kliknij "Create Event". Create Event Button

Niezbędne Informacje

Essential Information Game - Wybierz grę, na której odbędzie się twój event. Na przykład Euro Truck Simulator 2. Server - Wybierz serwer, na którym odbędzie się twój event. Na przykład Simulation 2. Event Name - Wpisz nazwę swojego wydarzenia. Na przykład "Tygodniowy Konwój".


Czas i Lokalizacja

Time and Location Start Date & Time (UTC) - Wpisz datę planowanego rozpoczęcia wydarzenia. Upewnij się, że wpisywany czas jest podawany w strefie UTC. Start City - Wybierz miasto, w którym event się rozpocznie. Na przykład Rotterdam. Start Location - Wpisz lokalizację, gdzie event się rozpocznie. Na przykład WGCC. End City - Zaznacz miasto, gdzie event się zakończy. Na przykład Amsterdam. End Location - Wpisz lokalizację, gdzie event się zakończy. Na przykład LKW.


Główne Informacje

Main Information Language - Wybierz język, w którym napisano twoje informacje. Information - Wpisz informacje o swoim wydarzeniu. Zalicza się w nie między innymi: krótki opis eventu, zasady konwoju i dodatkowe informacje o wydarzeniu. Banner Image - Wybierz baner, który pokaże się na górze twojej strony wydarzenia po jej założeniu. Route Image - Wybierz zdjęcie trasy, którą uczestnicy będą podążać. Voice Link - Wklej link do miejsca, w którym uczestnicy mogą przedyskutować konwój. Na przykład Discord lub Teamspeak. External Link - Wklej link do zewnętrznej strony, gdzie możesz zamieścić więcej informacji o wydarzeniu.


Widoczność i Zastrzeżenie

Visibility and Disclaimer
Visibility - Możesz opublikować swoje wydarzenie lub zachować je jako wersję roboczą. Zanim stworzysz event, musisz zgodzić się z zastrzeżeniem, że twoje wydarzenie spełnia zasady eventów.


Jak zarządzać swoimi eventami na stronie Systemu Eventów

Manage Events

Możesz zarządzać swoimi eventami na stronie Manage Events. Możesz na niej zobaczyć wydarzenia, w których zaznaczono obecność, stworzone przez ciebie eventy, które są publicznie dostępne i twoje eventy w wersji roboczej, które nie są publicznie dostępne. Możesz je edytować bezpośrednio z poziomu tej strony.


Jak usunąć swój event z Systemu Eventów

Event Page

Możesz usunąć swój event przechodząc do strony swojego eventu, którą znajdziesz na stronie Manage Events, a następnie wybierając przycisk "Delete Event". Delete Button

Tags

Author

InvisibleRaptor's avatar

InvisibleRaptor

SeniorTranslationManager

Ex Translation Manager - 18.08.2019