Pasākuma Sistēma - Pārskats


Last update: 04 Apr 2021 20:36 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1163  • Ja meklējat rakstu, kas paskaidro Pasākuma Servera Konfigurācija - klikšķiniet šeit
  • Ja meklējat rakstu, kas paskaidro kā izmantot Pasākumu Sistēmu - klikšķiniet šeit

Pasākumu Sistēmas Vadlīnijas

Lai panāktu sistēmas piemēroto pielietošanu, kā arī sniegtu spēlētājiem prieku par pieredzēto pasākumu, mēs pieprasām sekot izvirzītajiem noteikumiem un vadlīnijām līdz ar sistēmas ekspluatēšanu.


§1 - Pasākumu Lapas Informācija

§1.1 - Veidojiet pasākumu tikai tad, kad to organizējat

Ja Jūsu nodomos nav vadīt pasākumu TruckersMP platformā, Jums nav atļauja veidot pasākumu esošajā sistēmā.

§1.2 - Pārliecinieties par pasākumu informācijas atbilstību

Visas informācijas sadaļas Jūsu pasākumam (tajā iekļauts, bet nav limitēts ar; spēle, datums & laiks & apraksts) & bildes (tajā iekļauts, bet nav limitēts ar; pasākuma banneris & maršruts) nedrīkst saturēt neatbilstošu saturu kā rupjības, aizvainojumus, diskrimināciju, rasismu, apspriest/izpaust (ekstrēmus) politiskos viedokļus, nelegālas vai nepieļaujamas situācijas. Visām bildēm jābūt DD (drošs darbam), un nedrīkst skart citu autortiesības vai jābūt Jūsu paša darbam.

Izmantojot Pasākumu Sistēmu, Jūs piekrītat ka jebkāda daļa no pasākuma (sākot ar informācijas saturu līdz pat pašam pasākumam) var tikt anulēta līdz ar administrācijas lēmumu bez iepriekšēja brīdinājuma, vadoties pēc TruckersMP Noteikumiem, vai noteikumiem, kas minēti šeit. Viens no svarīgākajiem noteikumiem, kuriem sekot: §1.5 - Nepiemērotas valodas pielietošana, komunikācijas un jebkāda uzdošanās par kādu.

§1.3 - Hipersaites

Jebkādas hipersaites iekļautas platformā nedrīkst saturēt nevēlamu vai bīstamu saturu, kurā iekļaujas bet nav limitēts ar; jebkāda atsauce uz nelegālu vielu esamību, pornogrāfisku vai seksuālu saturu vai jebkāds cits nepieļaujams saturs.

Labdarības pasākumu gadījumā: apliecinājums bezpeļņas organizācijai vai oficiāla ziedojuma hipersaite pašam pasākumam no bezpeļņas organizācijas puses ir nepieciešama. Kā ar jebkādām citām neatļautām, neoficiālam hipersaitēm, tās ir aizliegtas un esamības gadījumā sodi var tikt izsniegti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Piemēri piemērotām hipersaitēm ir atrodami labdarības mājaslapās vai kampaņu mājaslapās kā, piemēram, justgiving.com vai betterplace.org.

§1.4 - Individualitāte

Jums ir jārada pašiem savs pasākums, neveidojiet pasākumu ar mērķi duplicēt vai kopēt jau esošo pasākumu, kā arī apgalvošana par tā oriģinalitāti ir aizliegta.

§1.5 - Reklāmas

Jums nav atļauja reklamēt citus pasākumus esošajā platformā ārpus TruckersMP ietvariem, iekļaujot IRL (reālos) pasākumus, kas var būt saistīti ar TruckersMP. Šī sistēma ir pasākumiem, kas tiek veikti TruckersMP, American Truck Simulator vai Euro Truck Simulator 2.


§2 - Pasākuma Organizēšana

§2.1 - Pasākuma esamība nesniedz papildus priekšrocības

Visiem TruckersMP noteikumiem ir jāseko publiskajos serveros neatkarīgi no Jūsu pasākuma esamības pasākuma sistēmā. Pasākuma esamība nesniedz nekādas priekšrocības nedz spēles vidē, nedz sociālo tīklu platformās kā Discord ziņapmaiņā.

Noteikums §2, un tieši §2.6 no mūsu oficiālajiem TruckersMP Noteikumiem ir noteikumi, kuriem jāseko vienmēr.

Pasākuma esamība Pasākumu Sistēmā nesniedz nekādas priekršrocības kamēr veicat pasākumu publiskajā serverī.

§2.2 - Īslaicīgi pasākuma noteikumi

Jūs nevarat izveidot vai piespiet īslaicīgus noteikumus Jūsu pasākumam, izmantojot Pasākumu Sistēmu, kad atrodaties publiskā serverī; oficiālie TruckersMP noteikumi pārspēko jebkuru noteikumu, kuru galvojat savam pasākumam. Īslaicīgie pasākuma noteikumi ir tikai piemērojami speciālos pasākumu serveros.

Informācijai par noteikumu konfigurēšanu pasākuma serverī, lūdzu atsaucieties uz šo rakstu.

Lūdzu atsaucieties uz Pasākuma Servera Pieprasīšanu sadaļu zemāk šajā rakstā par to kad spējat pieprasīt serveri savam pasākumam un attiecīgi, pieprasīt īslaicīgus noteikumus tam.