Galerie

Last update: 12 Nov 01:39 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/559Ověřené VTC mají možnost prezentovat obrázky v galerii na své stránce VTC.

Požadavky

Nahrávání obrázků

1. Tlačítko nabídky

Otevřete panel "Gallery (galerie)" vaší VTC pomocí nabídky v levé části stránky VTC

VTCMenu

2. Admin Menu

Zde si můžete prohlédnout všechny obrázky nahrané do vaší galerie VTC. Klikněte na tlačítko „Add (přidat)“ vpravo AddButton

Pokud toto tlačítko nevidíte, s největší pravděpodobností nemáte oprávnění nebo vaše VTC není ověřena.

3. Jméno & Soubor

Nezapomeňte vybrat název, který nejlépe vystihuje daný obrázek. Vyberte obrázek, který chcete nahrát, pomocí tlačítka „Browse (procházet)“ na pravé straně.

Požadavky na obrázek:

  • Přijatelné typy souborů: gif, jpeg, jpg, png
  • Maximální velikost souboru: 1 MB
  • Poměr stran: 16: 9
  • Minimální velikost: 1280 x 768

Níže naleznete další informace o tlačítku "Allow TruckersMP to use this picture on social media platform or our website" (Povolit TruckersMP používat tento obrázek na platformě sociálních médií nebo na našich webových stránkách). Poté klikněte na "Upload (nahrát".

UploadDialog

4. Váš obrázek je nyní veřejný!

Váš obrázek nyní uvidí každý. Zkontrolujte svou stránku VTC a buďte hrdí na své mistrovské dílo.

Pravidla a omezení

  • Jako VTC můžete nahrát až 50 obrázků
  • Je nutné dodržovat všechna pravidla TruckersMP!
  • Je nutné dodržovat všechna pravidla VTC! Pokud budete přistiženi při porušení našich pravidel, vyhrazujeme si právo odstranit obrázek a můžeme odebrat váš status ověření nebo použít jiný trest.

Nechte TruckersMP používat vaše obrázky

Možná jste si všimli zaškrtávacího políčka „Allow TruckersMP to use this picture on social media platform or our website" (Povolit TruckersMP používat tento obrázek na platformě sociálních médií nebo na našich webových stránkách). Pokud zaškrtnete „Yes (ano)“, TruckersMP může použít váš obrázek pro příspěvky na blog, loga serveru Discord nebo na našich sociálních médiích, bez toho aniž by vás označil. Ocenili bychom, kdybyste nám umožnili sdílet váš jedinečný obsah s mnoha lidmi.