Systém VTC: Jak získat validaci nebo verifikaci

Last update: 02 Aug 19:03 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/355V tomto článku se naučíte jak validovat nebo verifikovat Vaše VTC. Verifikované společnosti mají šanci být uvedeni v featured sekci nebo v hlavním banneru na úvodní stránce VTC. K tomu validovaná a verifikovaná VTC mají barevná jména a ve vyhledávání se zobrazují jako první.


Jak získat validaci?

Pro validaci Vaše VTC musí splňovat následující požadavky:

 • Vaše VTC musí mít alespoň 10 členů
 • Vaše VTC musí mít alespoň 5 příspěvků v novinkách, ze kterých alespoň jeden nesmí být starší než jeden měsíc.
 • Profesionálně vypadající VTC stránka s patřičnými informacemi vyplněnými ve všech sekcích (jméno, slogan, logo, informace, pravidla a požadavky)
 • Funkční a profesionálně vypadající webová stránka, která obsahuje: O čem VTC je a odkaz na komunikační platformu jako je Discord, Teamspeak. Slack nebo QQ.

Jak získat verifikaci?

Pro verifikaci Vaše VTC musí splňovat následující požadavky:

 • Vaše VTC musí mít alespoň 50 členů a mít otevřené přihlášky
 • Vaše VTC musí mít alespoň 20 příspěvků v novinkách, ze kterých alespoň 3 nesmí být starší než jeden měsíc. Tyto příspěvky se nesmí často opakovat.
 • Vaše VTC musí za 1 měsíc zorganizovat alespoň jednu soukromou akci, jednu veřejnou akci a účastnit se dvou veřejných akcí.
 • Mít profesionálně vypadající VTC stránku s patřičnými informacemi ve všech sekcích (jméno, slogan, logo, informace. pravidla a požadavky).
 • Funkční a profesionálně vypadající webová stránka, která obsahuje: O čem VTC je a odkaz na komunikační platformu jako je Discord, Teamspeak. Slack nebo QQ.
 • Vaše VTC musí být zabezpečeno, vyhovující GDPR předpisům a ostatním zásadám ochrany osobních dat a regulacím. Vaše VTC musí tedy mít správně napsané podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů.
 • Majitel VTC musí mít účet na Fóru a Discordu.

Jak zažádat o validaci nebo verifikaci?

Majitel VTC musí vytvořit ticket zpětné vazby zde s "VTC" kategorií. Prosím, dodržujte následující formát:

Odkaz na VTC stránku: Proč by Vaše VTC mělo být validováno/verifikováno: Důkaz o pořádání 1 veřejného eventu: Důkaz o pořádání 1 soukromého eventu: Důkaz o účastnících prvního veřejného eventu: Důkaz o účastnících druhého veřejného eventu:

Důkazy o splnění požadavků veřejných a soukromých konvojů Vašeho VTC musí obsahovat datum s obrázky a seznam účastníků z Vašeho VTC.

Naši Community Manageři Vás v odpovědi upozorní, zda-li byla vaše žádost schválena či ne.


Odmítnutí odpovědnosti

Status validace nebo verifikace může být Community Managementem kdykoliv odebrán, pokud požadavky již nebudou splňovány nebo činy VTC negativně ovlivnily komunitu. Toto se vztahuje na validovaná a verifikovaná VTC, která po aktualizaci již požadavky nesplňují.

Author

RedPiggy

𝘼𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙢𝙚 ★ Dᴏᴍɪɴɪᴋ ★ 21 ʏᴇᴀʀ ᴏʟᴅ ★ ᴍᴀʟᴇ ★ Cᴢᴇᴄʜɪᴀ ★ Cᴢᴇᴄʜ / Eɴɢʟɪsʜ

𝙒𝙝𝙖𝙩 𝙄 𝙖𝙢 ⦁ IT Sᴘᴇᴄɪᴀʟɪsᴛ ⦁ Gᴀᴍᴇʀ ⦁ Oᴄᴄᴀsɪᴏɴᴀʟ Pʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜᴇʀ ⦁ Mᴜsɪᴄ Eɴᴛʜᴜsɪᴀsᴛ