Oprávnění

Last update: 12 Nov 01:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/354Ahoj truckeři!

Jaká je definice „VTC“? VTC znamená Virtual Trucking Company (virtuální přepravní společnost) a funguje stejně jako společnosti v reálném životě, až na to, že jde o virtualitu.

Cílem VTC a jejich „najatých“ řidičů je použít vaši představivost, aby vás přivedla na místo, kde se budete cítít, že jste součástí komunity truckerů. Najdete zde přátelské prostředí a pravděpodobně i přátele, se kterými budete moci jezdit. Pokud jezdíte sami a chcete jezdit s „novými“ přáteli, neváhejte požádat o vstup do některé z VTC.

Jaká oprávnění lze udělit?

Existují četná oprávnění, která mohou být udělena rolím, které jste v rámci VTC vytvořili. Tato oprávnění vám umožní poskytnout vašim zaměstnancům a ostatním členům další přístup k vaší virtuální společnosti. Můžete být jedineční a od průzkumu novinek, které sdílíte ve svém profilu společnosti až po zabránění uživatelům, které ve VTC nechcete.

Příklady oprávnění:

News (Novinky) Tím, že přidělíte svým členům roli „News“, dáte jim přístup k publikování novinek na blogu nebo oznámení, která mohou být kdykoli upravena nebo smazána.

Recruitment (Nábor) Členové s rolí „Recruitment“ mají přístup na stránku žádostí, kde se mohou rozhodnout, zda je kandidát dostatečně kvalifikován k přijetí do VTC.

Management (Řízení) Poskytnutím přístupu k roli „Management“ mohou lidé s danou rolí vyhodit další členy, spravovat další členy, prohlížet správu VTC nebo dokonce řídit role.

Blacklist (Černá listina) S oprávněním „Blacklist“ mohou členové přidávat další členy z VTC na černou listinu a omezovat je v opětovném připojení, dokud nebudou odstraněni z této černé listiny, což je další povolení, které tato role uděluje.

Galerie (Pouze ověřené VTC) Lidé s těmito oprávněními mohou nahrávat obrázky do galerie VTC, upravovat a mazat je. Galerie je viditelná pro všechny bez ohledu na jejich roli. Další informace o galerii VTC naleznete zde.