Jak nainstalovat ProMods Canada do TruckersMP


Last update: 29 Dec 2021 13:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1123Následující návod vám pomůže s instalací modifikace ProMods Canada do American Truck Simulatoru tak, abyste ho mohli používat na našich serverech.

Důležité: Pro hraní ProMods Canada musíte vlastnit všechna tyto DLC! World Of Trucks zakázky nemusí v ProMods fungovat. S tím nic nenaděláme.

Pokud jste ProMods Canada již dříve hráli v singleplayeru, tak se jedině musíte ujistit, že máte nejnovější verzi. Pokud nejnovější verzi mít nebudete, obdržíte při připojování na server chybovou hlášku s chybějícími soubory.

1. Krok

Zamiřte na https://www.promods.net/ a vytvořte si účet nebo pokud účet již vlastníte, přihlaste se.

InstalaceProModsKrok1

2. Krok

Zamiřte na https://www.promods.net/setup.php?game=ats. Budete vyzváni k výběru jazyka a k vytvoření "def" souboru. Ne všechny možnosti def souboru budou v multiplayeru využity.

InstalaceProModsKrok2.1

InstalaceProModsKrok2.2

3. Krok

Vyberte, jak chcete ProMods Canada stáhnout. Placená (rychlejší) možnost Vám umožní stáhnout celý mód v jediném archivu a větší rychlostí než možnost zdarma (pomalejší). Pokud vyberete možnost zdarma (pomalejší), budete muset stahovat všechny soubory jednotlivě.

Ujistěte se, že stažené soubory extrahujete.

InstalaceProModsKrok3

4. Krok

Po stažení všech souborů ProMods zamiřte do mod složky Vašeho American Truck Simulatoru adresáře a přesuňte tam všechny stažené soubory. Složka s herními daty se běžně nachází ve Vašich dokumentech, pokud jste v parametrech spuštění nedefinovaly jinak.

Mějte prosím na paměti, že soubory nemáte vkládat do TruckersMP mod adresáře. Soubory musíte vložit do mod složky American Truck Simulator adresáře.

NEMĚŇTE názvy ProMods souborů, jinak nebudou rozpoznány TruckersMP Launcherem.

Slozka_ProMods

Mějte na paměti, že TruckersMP má vlastního správce modifikací, a tudíž ProMods neuvidíte v herním správci modifikací.

5. Krok

Otevřete TruckersMP Launcher, vyberte American Truck Simulator a připojte se na server s ikonou ProMods Canada. Mějte prosím na paměti, že načítání může nějakou dobu trvat. American Truck Simulator Vám ukáže varování "Chybějící modifikace". Klikněte na "Přesto načíst" a ProMods se načte.

Pokud vybíráte ProMods server a zobrazuje se Vám chyba, budete si ji muset přečíst a vyřešit. V případě, že chybu nebudete schopni vyřešit, kontaktujte náš Support tým na https://truckersmp.com/support/ticket/create.

ProModsServer

Pamatujte, že distribuce ProMods souborů je zakázaná! Jedná se o softwarové pirátství a kriminální čin! Navíc, je to proti pravidlům TruckersMP.