Jak zainstalować ProMods Canada dla TruckersMP


Last update: 29 Dec 2021 13:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1127Poniżej znajduje się poradnik krok po kroku jak zainstalować modyfikację ProMods Canada dla American Truck Simulator, aby móc ją używać na naszych serwerach.

Ważne: Musisz posiadać wszystkie DLC wypisane tutaj aby grać z ProMods Canada! Co więcej, prace World Of Trucks mogą nie działać prawidłowo w ProMods i nie mamy na to wpływu.

Jeżeli grałeś już z ProMods Canada w trybie jednoosobowym, nie musisz robić nic oprócz upewnienia się, że posiadasz najnowszą wersję. W innym przypadku otrzymasz komunikat o braku potrzebnych plików modyfikacji, gdy spróbujesz połączyć się z serwerem ProMods.

Krok 1

Przejdź na stronę https://www.promods.net i stwórz konto, lub zaloguj się na istniejące, jeżeli już je posiadasz.

ProModsInstallationStep1

Krok 2

Przejdź do https://www.promods.net/setup.php?game=ats. Zostaniesz poproszony o wybranie wersji językowej, po czym zostanie stworzony plik "def". Nie wszystkie opcje w pliku definicji będą używane w trybie multiplayer.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

Krok 3

Wybierz preferowaną możliwość pobrania ProMods Canada. Płatna (szybka) opcja sprawi, że będziesz mógł pobrać całą modyfikację w jednym archiwum z większą prędkością, niż bezpłatną (wolną) opcję. Jeżeli wybierzesz wolną opcję, będziesz musiał pobierać każdy plik jeden po drugim.

Wypakuj pobrane pliki.

ProModsInstallationStep3

Krok 4

Gdy posiadasz już wszystkie pliki ProMods na swoim komputerze, przejdź do folderu z modami w katalogu American Truck Simulator i przenieś do niego wszystkie pliki. Folder z danymi gry zazwyczaj znajdują się w Dokumentach chyba, że zaznaczyłeś inaczej w ustawieniach launchera.

Pamiętaj, żeby nie umieszczać plików w folderze modyfikacji TruckersMP. Przenieś je do folderu modów w katalogu American Truck Simulator.

NIE zmieniaj nazwy żadnego z plików ProMods, inaczej nie zostaną rozpoznane przez TruckersMP Launcher.

ProMods_Folder

Pamiętaj, że TruckersMP ma własny menadżer modyfikacji i w związku z tym nie znajdziesz ProMods w menadżerze modyfikacji w grze.

Krok 5

Uruchom launcher TruckersMP, zaznacz opcję uruchomienia American Truck Simulator i dołącz do serwera z ikoną ProMods Canada. Zanim pojawi się ekran ładowania może minąć trochę czasu. American Truck Simulator pokaże ci ostrzeżenie "Missing modifications detected" lub "Wykryto brakujące modyfikacje". Musisz wybrać "Załaduj mimo to" (Load Anyway), a ProMods uruchomi się prawidłowo.

Jeżeli wybrano serwer ProMods, ale pojawia się błąd, będziesz musiał go rozczytać, aby się z nim uporać. Jeżeli nie jesteś w stanie rozwiązać problemu, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia pod tym linkiem: https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Pamiętaj, że ponowne udostępnianie plików ProMods jest niedozwolone! To piractwo i przestępstwo. Co więcej, zabraniają tego zasady TruckersMP.

Tags

Author

InvisibleRaptor's avatar

InvisibleRaptor

SeniorTranslationManager

Ex Translation Manager - 18.08.2019