Kā instalēt ProMods Canada TruckersMP nolūkos


Last update: 29 Dec 2021 13:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1135Zemāk sniegta detalizēta informācija kā instalēt ProMods Canada modifikāciju American Truck Simulator platformai, lai spētu izmantot ProMods Canada Mūsu serveros.

Svarīgi: Jums ir jābūt pieejamiem sekojošajiem DLC šeit lai spētu spēlēt ProMods Canada! Kā arī, World Of Trucks pieejami darbi var strādāt kļūdaini ProMods vidē. To Mēs nespējam mainīt.

Ja esat spēlējis ProMods Canada viena spēlētāja režīmā, Jums nekas cits nav jāveic, izņemot pārliecināties par jaunākās versijas esamību. Citādi, Jūs saņemsiet kļūdas ziņojumu par pievienošanos ProMods serverim.

Pirmkārt

Dodieties uz https://www.promods.net un izveidojiet profilu, vai autorizējieties esošajā profilā.

ProModsInstallationStep1

Otrkārt

Dodieties uz https://www.promods.net/setup.php?game=ats. Jums būs jāizvelās valoda, kuram sekos “def” faila izveide. Ne visas opcijas tiks izmantotas tiešsaistes spēlēšanas nolūkos, izveidojot šo failu.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

Treškārt

Izvēlieties vēlamo metodi ProMods Canada lejupielādei. Maksātā (ātrā) opcija ļaus lejupielādēt visu vienā arhīvā, pie ātrāka lejupielādes ātruma nekā (lēnā) opcija. Ja izvēlaties lēno opciju, faili būs jālejupielādē pa vienam.

Lejupielādētos failus izņemiet no arhīva.

ProModsInstallationStep3

Ceturtkārt

Līdz visi ProMods faili ir lejupielādēti, dodieties uz savu modifikācijas dokumentu mapi American Truck Simulator mapē, un pārvietojiet visus failus uz šo mapi. Spēles mape visbiežāk atrodās Dokumentos, ja vien esat izvēlējies tam citu atrašanos vietu.

Ņemiet vērā, neievietojat failus TruckersMP modifikācijas mapē. Jums ir jāizmanto modifikācijas mape no American Truck Simulator mapes.

NEIZMAINĀT nevienu nosaukumu no ProMods failiem, citādi tos neatpazīs TruckersMP programmatūra.

ProMods_Folder

Ņemiet vērā ka TruckersMP ir savs modifikāciju pārvaldītājs, tādēļ arī neredzēsiet ProMods modifikācijas spēles pārlūkā.

Piektkārt

Palaidiet TruckersMP, izvēlieties opciju palaist American Truck Simulator un pievienojieties serverim ar ProMods Canada ikonu. Ņemiet vērā ka pilnai spēles ielādei ir nepieciešams ilgāks laiks nekā parasti. American Truck Simulator parādīs Jums "Missing modifications detected" brīdinājumu. Jums ir jāklikšķina “Load Anyway” un ProMods startēs visu pareizi pēc nepieciešamības.

Ja izvēlaties ProMods serveri, bet saņemat kļūdas ziņojumu, Jums būs jāizlasa šī kļūme un jālabo sekojoši. Ja gadījumā nespējat labot kļūmi paši, izveidojiet anketu šeit https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Atcerieties ka atkārtota faila izsniegšana no ProMods ir aizliegta! To klasificē kā likuma pārkāpumu un programmas pirātismu. Kā arī, tas ir pret Mūsu noteikumiem TruckersMP noteikumi.