Wymagania dla Wyróżnienia Eventu


Last update: 01 Mar 2021 22:42 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1209Jeżeli szukasz artykułu tłumaczącego jak używać Systemu Eventów, kliknij tutaj. Jeżeli szukasz artykułu z zasadami, wytycznymi i informacjami odnośnie Systemu Eventów, kliknij tutaj.


Ten artykuł wyjaśni jak możesz zdobyć wyróżnienie w naszym Systemie Eventów oraz Systemie VTC, a także dodatkowe benefity, które wyróżnienie za sobą niesie. Wyróżnione eventy mają szansę na pojawienie się na stronie TruckersMP oraz na stronach głównych Systemu Eventów oraz Systemu VTC. Dodatkowo, twój event pojawi się na samej górze wyników wyszukiwania, a przy jego nazwie pojawi się gwiazdka. Posiadanie wyróżnienia wygląda nieco inaczej w każdym systemie, więc ten artykuł wytłumaczy różnicę pomiędzy nimi!


Które eventy otrzymają wyróżnienie?

Następujące wydarzenia są automatycznie wyróżniane w Systemie Eventów:

  • Eventy organizowane przez naszych partnerów
  • Eventy organizowane przez Community Contributors

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia, które jest bezpośrednio związane ze Zweryfikowaną VTC (np. tygodniowy lub miesięczny konwój), możesz również poprosić o wyróżnienie jednego eventu miesięcznie: w tym celu skontaktuj się z Community Management poprzez dedykowany serwer Discord dla liderów VTC.


Zauważalne wydarzenia społeczności, które nie spełniają jednych z powyższych kryteriów, również mogą być wybrane jako wyróżnione przez Event Management lub Community Management, jeżeli były wielokrotnie organizowane i przeprowadzane w wysokim standardzie, a także są szeroko rozpoznawane w społeczności. Pamiętaj, że nie ma możliwości poproszenia o wyróżnienie; decyzja o wybraniu eventów do wyróżnienia należy do Event Management lub Community Management.

Wymagania dla wyróżnionych eventów

Każdy event, który został wyróżniony, będzie musiał stosować się do poniższych wytycznych:

  • Szczegóły eventu, takie jak data i czas, lokalizacje startu i końca oraz pola informacyjne, są prawidłowo wypełnione.
  • Odpowiedni baner o wymiarach 1920x500 pikseli.
  • *Minimum 50 zapisów na poprzednim, zasłużonym evencie w serii, lub 100 zapisów dla nowych eventów. Nie liczą się zapisy "Unsure".

*Nie dotyczy Partnerów, Community Contributorów oraz wydarzeń Zweryfikowanych VTC.


W Systemie VTC zauważysz Strefę Nadchodzących Wydarzeń, która zawiera różne eventy. 5 eventów Zweryfikowanych VTC zostanie losowo wybranych, aby pojawić się w tej sekcji i nie muszą być wyróżnione w Systemie Eventów, aby zostały wybrane.


Zrzeczenie się

Status wyróżnienia eventu może zostać unieważniony w dowolnym momencie przez Event Management lub Community Management, jeżeli wymagania nie będą spełnione, lub wydarzenie przestanie nadawać się do wyróżnienia. Ma to zastosowanie niezależnie od możliwości otrzymania statusu wyróżnienia.

Tags

    No tags have been found.

Author