Etkinlik Öne Çıkarma Gereksinimleri


Last update: 02 Feb 2021 16:48 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1213Eğer Etkinlik Sistemimizin nasıl kullanıldığını öğrenmek için geldiyseniz, doğru gönderiye gitmek için buraya tıklayın.

Eğer kuralların, kılavuzların ve Etkinlik Sistemi ile alakalı bilgilendirmelere ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayın.

If you are looking for the article for rules, guidelines and information regarding the Event System, click here.


Bu gönderi sizlere Etkinlik ve VTC Sistemimizde etkinliğinizi nasıl öne çıkaracağınızı ve bu işlemin etkinliğiniz için size ne katacağını gösterecektir. Öne çıkan etkinliklerin TruckersMP ana sayfası ve Etkinlik & VTC Sistemi sayfalarının ilk başlarında çıkma fırsatı sunar. Bunların yanı sıra etkinliğiniz kullanıcılar etkinlik ararken en başta gözükecek ve isminin yanında bir yıldız işareti olacaktır. Öne çıkmak, her sistem için az da olsa farklılıklar gösterir, işte bu yüzden bu gönderi sizlere bu ikili arasındaki farklılıkları gösterecektir!


Hangi etkinlikler öne çıkartılabilir?

Aşağıdaki etkinlikler otomatik olarak Etkinlik Sistemimizde öne çıkma hakkına sahiptir:

  • Partnerlerimiz tarafından yürütülen etkinlikler
  • Topluluk Katılımcıları (Community Contributors) tarafından yürütülen etkinlikler

Eğer bir Doğrulanmış VTC (haftalık veya aylık konvoylar gibi) etkinlik organizatörüyseniz, ayda bir defa olmak üzere öne çıkma başvurusu yapabilirsiniz; bu işlemi yapmak için VTC Leader Discord'undan bir Topluluk Yönetimi (Community Management) ekibi üyesi ile iletişime geçebilirsiniz.


Yukarıdaki kriterleri karşılamadığı halde bilindik Topluluk Etkinlikleri de Etkinlik Yönetimi (Event Management) veya Topluluk Yönetimi (Community Management) tarafından öne çıkarılabilir; bu durum sadece etkinlik sıkça tekrarlanıyor ve topluluk tarafından biliniyorsa gerçekleşebilir. Lütfen bu tür bir öne çıkma işleminin bir başvuru ile mümkün olmadığını unutmayın, bu etkinlikleri öne çıkarmak tamamiyle Etkinlik Yönetimi (Event Management) veya Topluluk Yönetimi (Community Management) ekibine bağlıdır.

Öne çıkan etkinlikler için gereksinimler

Öne çıkan her etkinliğin aşağıdaki yönergelere uyması gerekir;

  • Tarih & zaman, etkinlik başlangıcı & bitiş noktası ve bilgilendirme kutularının düzgünce doldurulması gibi etkinlik detayları.
  • 1900x500 ölçülerine sahip bir afiş (banner).
  • Seri şeklinde gerçekleştirilmiş önceki etkinliklere en az 50 katılım, veya yeni etkinliklere ne az 100 katılım. "Emin değilim" şeklindeki cevaplar geçersizdir.

*Bunlar Partner, Topluluk Katılımcısı (Community Contributor) ve/veya Doğrulanmış VTC etkinliklerini kapsamaz.


VTC Sistemi üzerinde Gelecek Etkinlikler (Upcoming Events) adlı bir bölüm göreceksiniz. Burada birçok farklı etkinliği görebilirsiniz. Rastgele olarak herhangi bir Doğrulanmış VTC'nin etkinliği bu kaydırıcı (slider) yerinde gözükecektir ve bu şekilde seçilmeleri için Etkinlik Sisteminde öne çıkmış olmaları gerekmeyecektir.


Feragat Etme

Bir etkinliğin öne çıkma durumu, etkinliğin gereksinimleri artık karşılamaması veya ileride karşılamayacağı durumunda istenilen bir anda Etkinlik Yönetimi (Event Management) veya Topluluk Yönetimi (Community Management) tarafından kaldırılabilir. Bu

Disclaimer

The featured status of an event can be revoked at any time by Event Management or Community Management if requirements are no longer met, or if the event becomes unsuitable to feature. Bu, öne çıkan durum için uygulanabilirliğine bakılmaksızın geçerlidir.

Tags

    No tags have been found.

Author

EGGSY_DEV's avatar

EGGSY_DEV

Young Turkish, studies ELT, interested in programming, currently mastering in Vue, Nuxt, TypeScript, JavaScript and Node.js, check out my website for more information: https://eggsy.xyz