Etkinlik Sistemi - Öne Çıkartılan Etkinlikler


Last update: 17 Mar 23:09 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1213Etkinlik Sisteminin nasıl kullanılacağı ile ilgili makaleyi arıyorsanız, buraya tıklayın.
Etkinlik sistemi ile ilgili kurallar, yönergeler ve bilgiler için makale arıyorsanız, buraya tıklayın.


Bu makale size, etkinliğinizi Etkinlik Sistemi’mizde ve VTC Sistemi’mizde nasıl öne çıkartabileceğinizi ve bunun etkinliğinize sağladığı ek avantajları açıklayacaktır. Featured events’in (Öne Çıkartılan Etkinlikler’in) TruckersMP ana sayfasında, Etkinlik Sistemi’nin sayfasında ve VTC sisteminin ana sayfasında görünme ihtimali vardır. Buna ek olarak, birisi sizin etkinliğinizi aratırsa, etkinliğinizin isminin yanında bir yıldız olacaktır. Öne çıkartılanlar her sistemde biraz farklıdır, bu makale ikisi arasındaki farkı açıklayacaktır!


Hangi etkinlikler öne çıkartılıyor?

Aşağıdaki etkinlikler her zaman otomatik olarak Etkinlik Sisteminde öne çıkartılır:

  • Partnerlerimiz tarafından düzenlenen etkinlikler
  • Community Contributors rütbesine sahip kişiler tarafından düzenlenen etkinlikler

Eğer bir Verified VTC ile alakalı etkinlik düzenliyorsanız (örneğin haftalık veya aylık konvoy gibi), ayda bir etkinliğin öne çıkartılmasını da isteyebilirsiniz; bunun için VTC Liderlerine özel olan Discord sunucusunda Community Management ile iletişime geçebilirsiniz.


Yukarıdaki şartları karşılamayan bazı Dikkat Çeken Topluluk Etkinlikler; sürekli olarak yüksek standartlarda tekrar tekrar düzenlendiği ve topluluk tarafından geniş çapta bilinirliği olduğu takdirde Event Management veya Community Management tarafından öne çıkartılabilir. Lütfen bu tür etkinliklerin talep yoluyla öne çıkartılamayacağını ve bunların Event Management veya Community Management takdirine bağlı olduğunu unutmayın.

Öne Çıkartılan Etkinlikler için gereksinimler

Herhangi bir etkinliğin öne çıkartılması için aşağıdaki yönergelere uyması gerekmektedir;

  • Bilgi kutularına; tarih ve saat, etkinlik başlangıç ve bitiş yerleri gibi etkinlik detaylarının doğru ve düzgün şekilde doldurulması.
  • 1920x500 piksel boyutunda düzgün bir afişinin (banner) olması,
  • *Geleneksel olarak düzenlenen (daha önce düzenlenen eklinliklerin devamı olan) etkinlikler için 50 imza veya yeni etkinlikler için 100 imzanın tamamlanması. “Unsure” “Emin değilim” yanıtları buna dahil edilemez.

*Partnerler, Community Contributor ve Verified VTC etkinlikleri için geçerli değildir.


VTC Sisteminde Upcoming Events (Yaklaşan Etkinlikler) adında bir dizi etkinliği gösteren bir bölüm göreceksiniz. Karışık olarak seçilen rastgele 5 Verified VTC etkinliği bu alanda gözükecektir, bu etkinliklerin bu alanda gözükmesi için Etkinlik Sisteminde Öne Çıkartılmış bir etkinlik olmasına gerek yoktur.


Feragatname

*Bir etkinliğin öne çıkartılma durumu, gereksinimlerin artık karşılanmadığı veya özelliğini kaybettiği takdirde Event Management veya Community Management tarafından herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Bu öne çıkartılma durumunun uygulanabilirliğine bakılmaksızın geçerlidir.

Tags

    No tags have been found.

Author

EGGSY_DEV's avatar

EGGSY_DEV

Young Turkish, studies ELT, interested in programming, currently mastering in Vue, Nuxt, TypeScript, JavaScript and Node.js, check out my website for more information: https://eggsy.xyz