Připojení k oficiálnímu Discord serveru


Last update: 23 Jun 17:23 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/266Pro připojení k oficiálnímu Discord serveru TruckersMP musíte jít do nastavení vašeho profilu a sjet do dolní části nastavení. Tam by mělo být tlačítko „Add Discord“. Poté se otevře okno, které se bude ptát na vaše přihlašovací údaje do Discordu. Dále budete požádáni o autorizaci TruckersMP ke komunikaci s Discordem a poté se konečně můžete připojit na náš Discord server.

Propojení Discordu a TruckersMP:

 1. Otevřete nastavení vašeho profilu, sjeďte dolů na tlačítko „Add Discord“ a klikněte na něj. nastavení

 1. Přihlaste se ke svému Discord účtu zadáním přihlašovacích údajů, nebo naskenováním QR kódu mobilním zařízením, kde jste již přihlášeni. Pokud ještě Discord účet nemáte, musíte si ho zaregistrovat. přihlášení

 1. Dovolte TruckersMP komunikovat s Discordem. autorizace

 1. Jakmile bude přesměrováni zpět na stránku s nastavením vašeho profilu, klikněte na ikonu Discordu, která je na konci stránky a připojte se k serveru. Na této stránce můžete upravit také další nastavení. pozvánka

Při připojení na server se vám zobrazí toto okno. Tato zpráva váš vítá na oficiálním serveru a nasměruje vás k některým užitečným kanálům, které vám doporučujeme si přečíst. Je velmi důležité si přečíst pravidla Discordu! Pokud jste si správně připojili váš Discord účet, měli byste na serveru mít roli User a přístup ke všem veřejným kanálům.

welcome


 • Role Subscriber a Stream Subscriber můžete získat v kanálu #welcome kliknutím na reakci s logem TruckersMP.
  • Role Subscriber vás upozorní, kdykoli v kanálu #announcements zveřejníme důležité oznámení, aktualizaci projektu či novinky.
  • Role Stream Subscriber vás v kanálu #stream-announcements upozorní, jakmile začneme streamovat na oficiálním Twitchi TruckersMP.
 • V kanálu #roles můžete získat kliknutím na jakoukoli reakci další role, jako je role vašeho jazyka. Toto vám zpřístupní další kanály ve spodní části serveru. Kliknutím na 🇹🇷 získáte přístup do tureckých textových kanálů a reakce telefonu vám udělí přístup do kanálu o technice.
 • Roli Patron můžete získat propojením vašeho Discordu s vaším účtem Patreon, na kterém musíte být předplatitelem kampaně TruckersMP.
 • Roli VTC Leader lze získat jako vlastník či manažer validované či ověřené VTC. Číst více zde.

Připojení jako host

K oficiálnímu Discord serveru se můžete připojit i bez propojení účtu TruckersMP. Jednoduše klikněte na tuto pozvnáku. Pokud se připojíte na server a nebudete mít propojený váš Discord účet s TruckersMP, budete mít roli Guest a budete omezeni na pár veřejných kanálů. Pokud byste poté chtěli propojit vaše účty, zamiřte do kanálu #connect-truckersmp a postupujte podle instrukcí, nebo si přečtěte horní část tohoto článku.

Pokud narazíte na jakékoli technické problémy nebo budete potřebovat pomoci, neváhejte kontaktovat Support Team TruckersMP, nebo pošlete soukromou zprávu našemu botovi ModMail na Discordu.

Tags

Author

ShawnCZek's avatar

ShawnCZek

TruckersMP Developer