This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Joining the Official Discord server

Jak se připojit do oficiální Discord guildy pro veřejnost


Last update: 14 Apr 2022 19:10 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/266Pro připojení do oficiální TruckersMP Discord guildy musíte navštívit nastavení Vašeho profilu a sjet do dolní části nastavení. Zde by mělo být k dispozici tlačítko "Add Discord". Poté se otevře okno, které se bude ptát na Vaše přihlašovací údaje do Discordu. Poté budete požádáni o autorizaci TruckersMP pro komunikaci s Discordem a poté se konečně můžete připojit na náš Discord.

Propojení Discordu a TruckersMP:

 1. Otevřete nastavení Vašeho profilu, sjeďte dolů na tlačítko 'Add Discord' a klikněte na něj
  nastavení

 1. Zadáním svých přihlašovacích údajů nebo naskenováním QR kódu přes mobilní zařízení se přihlaste se na Váš Discord účet. Pokud ještě Discord účet nemáte, musíte si ho zaregistrovat
  přihlášení

 1. Dovolte TruckersMP komunikovat s Discordem
  autorizace

 1. Jakmile bude přesměrováni zpět na stránku s nastavením Vašeho profilu, klikněte na ikonu Discordu, která je na konci stránky a připojte se do guildy. Na této stránce můžete upravit také jiné nastavení
  poznámka

Při připojení na server se Vám zobrazí toto okno. Tato zpráva Vás vítá v guildě a nasměruje Vás k některým užitečným kanálům, které Vám doporučujeme si přečíst. Je velmi důležité si přečíst pravidla Discordu! Pokud jste si správně připojili Váš Discord účet, měli byste v guildě mít roli User a měli byste mít přístup ke všem veřejným kanálům.

welcome


 • Role Subscriber a Stream Subscriber můžete získat v kanálu #welcome pomocí reakce s TruckersMP logem a reakce s ikonou upvote.
  • Role Subscriber vás uvědomí, kdykoli v kanálu #announcements zveřejníme důležité oznámení, aktualizaci projektu či novinky.
  • Role Stream Subscriber vás uvědomí v kanálu #stream-announcements jakmile začneme streamovat na oficiálním TruckersMP Twitchi.
 • V kanálu #roles můžete získat kliknutím na jakoukoli reakci další hodnosti, jako je role Vaší řeči. Toto Vám zpřístupní další kanály vespod guildy. Kliknutím na 🇹🇷 získáte přístup do Tureckých textových kanálů a reakce telefonu Vám udělí přístup do kanálu o technice.
 • Roli Patron můžete získat propojením Vašeho Discordu s Vaším Patreon účtem, na kterém musíte být předplatitelem TruckersMP kampaně.
 • Roli VTC Leader lze získat jako vlastník či management Validovaného či Verifikovaného VTC. Více zde.

Připojení jakožto host

Do TruckersMP Discord guildy se také můžete připojit bez propojeného TruckersMP účtu. Jednoduše klikněte na tuto pozvnáku a jednoduše se připojte. Pokud se připojíte do guildy a nebudete mít propojený Váš Discord účet s TruckersMP, obdržíte roli Guest a budete omezeni na pár veřejných kanálů. Pokud byste poté chtěli propojit Vaše účty, zamiřte do kanálu #connect-truckersmp a následujte instrukce nebo si přečtěte horní část tohoto článku.

Pokud narazíte na jakékoli technické problémy nebo budete potřebovat pomoci, neváhejte kontaktovat Support Team TruckersMP nebo pošlete soukromou zprávu našemu ModMail botovi na Discordu.

Tags

Author

ShawnCZek's avatar

ShawnCZek

TruckersMP Developer