Podmínky reklamních předmětů & Často kladené otázky


Last update: 10 Apr 2022 00:21 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1444Pozbýváte hrnek na Vaši ranní kávu, plakát pro Vaši ložnici nebo mikinu na... no, nošení? Náše reklamní předměty nabízí širokou nabídku designů a produktů souvisejících s TruckersMP. Mrkněte na to!
https://truckersmp.sellfy.store/

Produkty

Máme 3 typy dostupných produktů v našem obchodě s reklamními předměty!

 • Standardní produkty
  Tyto produkty obsahují logo TruckersMP nebo našeho maskota Haulie a jsou dostupné po celý rok.

 • Sezonní produkty
  Každých několik měsíců jsou sezónní produkty nahrazovány novými. Některé z nich mohou mít speciální design související s aktuálním obdobím nebo blížící se událostí.

 • Speciální produkty
  Jste Patreon, komunitní přispěvatel, náš partner nebo člen staffu? Možná budete mít přístup k některým z těchto vzácných produktů! Více v budoucím oznámení.

Podmínky

Při objednávání produktu z našeho obchodu souhlasíte s následujícími podmínkami:

 • Každý produkt je potištěn na zakázku v čas, kdy byly objednány. Není možné produkt vrátit.
 • Pokud je produkt typu "Tisk na požádání" poškozen při dopravě, pravděpodobně Vám budou peníze vráceny – jen nás kontaktujte. V opačném případě budete muset kontaktovat přepravní společnost.
 • Smluvní podmínky TruckersMP se uplatňují.

Průvodce výběrem velikosti

Prosíme, koukněte se na tento článek pro průvodce výběrem velikosti produktů typu "Tisk na požádání".

Doprava

Pokud si objednáte sezónní nebo speciální produkt, výroba a doprava produktu může začít o trochu později. To bude uvedeno v popisu produktu.

Pokud si objednáte produkt typu "Tisk na požádání", měli byste obdržet produkt podle seznamu níže:

 • Evropa: 4-11 pracovních dní
 • Spojené státy Americké: 5-11 pracovních dní
 • Kanada: 8-17 pracovních dní
 • Mezinárodní: 7-27 pracovních dní

Pokud si objednáte produkt typu "Tisk na požádání" během Vánoční sezóny, koukněte se prosím na tento článek pro více informací, jelikož se doba dodání může lišit. Jakmile bude Vaše objednávka zpracována, měli byste obdržet potvrzovací e-mail se sledovacím ID.

Z legálních a bezpečnostních důvodů nemohou být produkty doručeny na Kubu, do Iránu, na Krym, do Sýrie a Severní Koreje.
Více informací ohledně dopravy produktů typu "Tisk na požádání" zde.

Patreon výhody

Jako Patreon možná budete moci získat nějaké speciální předměty nebo slevu!
Do Patreon sekce se můžete dostat zde: https://truckersmp.sellfy.store/patreon/
Ujistěte se, že jste přihlášeni skrz Patreon účet, který má aktivní odběr u TruckersMP. Je možné, že zatím nejsou žádné aktivní kampaně pro Patreony, nebo že Vaše úroveň Patreonu není způsobilá pro dané produkty. Sledujte naše účty na sociálních sítích, náš blog a aktualizace na stránce Patreonu.

Kontaktujte nás

S obecnými otázkami a návrhy ohledně reklamních předmětů prosíme kontaktuje Community Management skrz náš systém zpětné vazby.

V případě, že nás chcete kontaktovat ohledně Vaší objednávky, také využijte systém zpětné vazby a uveďte číslo objednávky a e-mailovou adresu pro ověření. Pokud nemáte účet TruckersMP, můžete nás kontaktovat skrz e-mail: [email protected]

Často kladené otázky

Potřebuji fakturu!
Můžete si stáhnout Vaši fakturu na stránce s potvrzením nebo s odkazem v potvrzovacím e-mailu. Pokud jste neobdrželi fakturu, kontaktujte nás s Vaším číslem objednávky a e-mailovou adresou. Zajistíme, že ji dostanete :)

Mám problém s objednávkou! / Moje objednávka nedorazila!
Prosíme, kontaktujte nás s ID objednávky způsoby zmíněnými výše.

Co je Sellfy?
Místo strávení tuctů hodin vyvíjením náš vlastní systém e-shopu, jsme se rozhodli využít Sellfy jako systém pro náš obchod s reklamními předměty! Je to pro Vás naprosto bezpečné. Všechny platby řeší přímo Stripe a PayPal.

Co je produkt typu "Tisk na požádání"?
Většina produktů prodávaných v našem obchodě jsou nazývány produkt typu "Tisk na požádání". Jakmile si objednáte jeden z těchto produktů, společnost Sellfy potiskne předmět jen pro Vás a odešle ho.
Ostatní produkty mohou být vyráběny a dopravovány ostatními společnostmi, což může vést k delším dobám dodání. Všechny detaily ohledně toho budou upřesněny na stránce produktu.

Co je Haulie Store”? / Co je VAT?
Haulie Store je společnost stojící za TruckersMP, a proto je zmíněna ve Vaší faktuře. Na produkty dopravované uvnitř Evropské Unie musíme přidat 15 % - 27 % ceny k Vaší objednávce jako daň (VAT neboli DPH). Přesná daň je vypočítána při výběru země při dokončování objednávky. Česká republika má 21% a Slovenská republika 20% sazbu.

Tags

Author

B&Č Transport ASIR [CZE]'s avatar

B&Č Transport ASIR [CZE]

B&Č Transport je firma, kterou hledáš! Ozvi se nám na Discord serveru!