Warunki sprzedaży oraz często zadawane pytania


Last update: 10 Apr 2022 00:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1451Brakuje Ci kubka na poranną kawę? Plakatu do sypialni? Bluzy z kapturem do... no cóż, noszenia? Nasz sklep posiada szeroką gamę produktów i wzorów związanych z TruckersMP. Sprawdź je już teraz!
https://truckersmp.sellfy.store/

Produkty

W naszym sklepie dostępne są trzy rodzaje produktów!

 • Produkty standardowe
  Produkty te oznaczone są logo TruckersMP lub naszą maskotką Haulie i są dostępne przez cały rok.

 • Produkty sezonowe
  Co kilka miesięcy nasze produkty sezonowe wymieniane są na nowe. Niektóre z nich mogą zawierać specjalny wygląd związany z bieżącym sezonem lub nadchodzącym wydarzeniem.

 • Produkty specjalne
  Czy jesteś Patronem, Ambasadorem społeczności, Partnerem lub członkiem zespołu? Być może będziesz w stanie uzyskać dostęp do niektórych z tych rzadkich produktów! Śledź nasze ogłoszenia po więcej informacji.

Warunki

Zamawiając produkt w naszym sklepie, zgadzasz się z poniższymi warunkami:

 • Każdy produkt jest drukowany na zamówienie w momencie złożenia zamówienia. Nie ma możliwości zwrotu produktu.
 • Jeśli produkt drukowany na zamówienie zostanie uszkodzony podczas transportu, prawdopodobnie otrzymasz zwrot pieniędzy bezpośrednio od nas — wystarczy skontaktować się z nami. W przeciwnym razie musisz skontaktować się z firmą kurierską.
 • Warunki usługi TruckersMP również obowiązują.

Tabela rozmiarów

Sprawdź ten artykuł aby znaleźć wykaz rozmiarów produktów drukowanych na zamówienie.

Dostawa

Jeśli zamówiłeś produkt tzw. sezonowy lub specjalny, wydruk i wysyłka produktu może być opóźniona. Zostanie to wskazane w opisie produktu.

Jeśli zamówiłeś produkt drukowany na zamówienie, powinieneś otrzymać swoje zamówienie zgodnie z poniższym:

 • Europa: 4-11 dni pracujące
 • Stany Zjednoczone: 5-11 dni pracujące
 • Kanada: 8-17 dni pracujące
 • Międzynarodowy: 7-27 dni pracujące

Jeśli zamówisz produkt drukowany na zamówienie w okresie świątecznym, sprawdź ten artykuł po więcej informacji, jako że czas wysyłki może się różnić. Po wysyłce zamówienia powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem i numerem wysyłki.

Ze względów prawnych i bezpieczeństwa żadne produkty nie mogą być wysyłane na Kubę, Iran, Krym, Syrię i Koreę Północną.
Więcej informacji na temat wysyłki produktów drukowanych na zamówienie tutaj.

Korzyści dla Patronów

Jako Patron możesz otrzymać specjalne produkty lub zniżkę (albo jedno i drugie!).
Możesz uzyskać dostęp do obszaru Patronów tutaj: https://truckersmp.sellfy.store/patreon/
Upewni się, że logujesz się z kontem Patreon, które aktualnie wspiera TruckersMP.
Możliwe jest, że nie ma żadnych aktualnie aktywnych kampanii dla Patronów lub że Twój poziom wspierania nie kwalifikuje się na określoną promocję. Po więcej informacji śledź nasze posty w mediach społecznościowych, na blogu oraz aktualizacje za pośrednictwem strony Patreon.

Skontaktuj się z nami

W przypadku pytań i sugestii dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt z Community Management za pośrednictwem naszego systemu feedback.

Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie swojego zamówienia, również możesz skorzystać z powyższego systemu feedback — podaj numer zamówienia oraz adres e-mail w celu weryfikacji. Jeśli nie masz konta TruckersMP, możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: [email protected]

Często zadawane pytania

Potrzebuję faktury/rachunku!
Możesz pobrać swoją fakturę/rachunek na stronie z potwierdzeniem zamówienia lub za pomocą linku w e-mailu, który otrzymałeś po zamówieniu. Jeśli nie otrzymałeś faktury/rachunku, skontaktuj się z nami, podając numer zamówienia i adres e-mail. Dopilnujemy, abyś go otrzymał :)

Mam problem z zamówieniem! / Moje zamówienie nie dotarło!
Skontaktuj się z nami, podając numer zamówienia, korzystając z metod kontaktu wymienionych powyżej.

Czym jest Sellfy?
Zamiast spędzać dziesiątki godzin na budowie własnego sklepu, zdecydowaliśmy się użyć Sellfy jako nasz sklep! Jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Wszystkie płatności są obsługiwane bezpośrednio przez Stripe oraz PayPal.

Czym jest produkt drukowany na zamówienie?
Większość produktów sprzedawanych w naszym sklepie to tak zwane produkty „drukowane na zamówienie”. Po zamówieniu jednego z tych produktów nasza drukarnia Sellfy wydrukuje go specjalnie dla Ciebie i wyśle.
Inne produkty mogą być produkowane i wysyłane przez inne firmy, co może prowadzić do wydłużenia czasu dostawy. Wszystkie szczegóły dotyczące tego zostaną wskazane na stronie produktu.

Czym jest „Haulie Store”? / Czym jest VAT?
Haulie Store to firma stojąca za TruckersMP i dlatego jest wymieniona na fakturze. W przypadku produktów wysyłanych na terenie Unii Europejskiej musimy doliczyć 15% - 27% podatku (VAT) do zamówienia. Dokładny podatek jest obliczany po wybraniu kraju w procesie zamawiania.