Ürün Şartları & SSS


Last update: 10 Apr 2022 00:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1455Sabah kahveniz için bir kupa, yatak odanız için bir poster, giymek için bir kapüşonlu eksiğiniz mi var? Ürün mağazamızda, TruckersMP ile ilgili çok çeşitli tasarım ve ürünler yer almaktadır. Buradan inceleyin!
https://truckersmp.sellfy.store/

Ürünler

Mağazamızda üç çeşit ürün bulunmaktadır!

 • Standart Ürünler
  Bu ürünler TruckersMP logosuna veya maskotumuz Haulie'ye sahiptir ve yıl boyunca mevcuttur.

 • Sezonluk Ürünler
  Her iki ayda bir sezonluk ürünlerimiz yenileriyle değiştirilmektedir. Bunlardan bazıları, mevcut sezon veya yaklaşan bir etkinlikle ilgili özel tasarımlar içerebilir.

 • Özel Ürünler
  Bir Patron, Community Contributor, Partner veya Takım üyesi misiniz? Nadir ürünlerden bazılarına erişebilirsiniz! Duyurulara dikkat edin.

Şartlar

Mağazamızda bir ürün sipariş ederken, aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz:

 • Her ürün sipariş anında kişiye özel şekilde basılır. Ürünün iade edilmesi mümkün değildir.
 • Talep Üzerine basımı yapılan ürün nakliye sırasında hasar görürse, büyük olasılıkla bizden geri ödeme alabilirsiniz - bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aksi takdirde kargo firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
 • TruckersMP Hizmet Şartları geçerlidir.

Ölçü Rehberi

Talep üzerine basımı yapılan ürünlerinin boyut kılavuzu için lütfen bu makaleye bakın.

Sevkiyat

Sezonluk veya özel bir ürün sipariş ettiyseniz, ürünün üretimi ve sevkiyatı daha sonra başlayabilir. Bu, ürünün açıklamasında belirtilmiş olacaktır.

Talep üzerine baskısı yapılan bir ürün sipariş ettiyseniz, ürünlerinizi burada listelendiği şekilde teslim alacaksınız:

 • Avrupa: 4-11 iş günü
 • Birleşik Devletler: 5-11 iş günü
 • Kanada: 8-17 iş günü
 • Uluslararası: 7-27 iş günü

Tatil sezonunda Talep Üzerine Baskı ürünü sipariş ederseniz, teslimat süreleri değişebileceğinden dolayı lütfen daha fazla bilgi için bu makaleye bakın. Siparişiniz işlendikten sonra, takip ID'si içeren bir onay e-postası alacaksınız.

Yasal ve güvenlik sebeplerinden dolayı Küba, İran, Kırım, Suriye ve Kuzey Kore'ye ürün gönderimi yapılamamaktadır.
Talep üzerine baskı yapılan ürünlerinin nakliyesiyle ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Patreon Avantajları

Bir Patron olarak, bazı özel ürünler veya indirimler (veya her ikisi!) alabilirsiniz.
Patron alanına buradan ulaşabilirsiniz: https://truckersmp.sellfy.store/patreon/ Aktif bir TruckersMP Patreon ödemesine sahip Patreon hesabıyla giriş yaptığınızdan emin olun.
Kullanıcılar için aktif kampanya olmaması veya ödeme seviyenizin belirli bir ürün için uygun olmaması mümkündür. Patreon sayfası aracılığıyla sosyal medya gönderilerine, blog gönderilerine ve güncellemelere göz atın.

Bize Ulaşın

Ürünümüzle ilgili genel soru ve önerileriniz için lütfen Feedback sistemimiz aracılığıyla Community Management ile iletişime geçin.

Siparişinizle ilgili olarak bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen yukarıdaki geri bildirim sistemini kullanın ve doğrulama için sipariş numaranızı ve e-posta adresinizi eklediğinizden emin olun. TruckersMP hesabınız yoksa, bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

SSS

Bir faturaya ihtiyacım var!
Faturanızı onay sayfasından veya onay e-postanızdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Fatura size ulaşmadıysa, lütfen sipariş numaranız ve e-posta adresinizle bizimle iletişime geçin. Bir tane aldığınızdan emin olacağız :)

Siparişimle ilgili bir sorunum var! / Siparişim gelmedi!
Lütfen sipariş numaranız ile yukarıda belirtilen iletişim yöntemleri aracılığı ile bize ulaşın.

Sellfy nedir?
Kendi mağaza sistemimizi geliştirmek için onlarca saat harcamak yerine, ürünler için mağaza sistemimiz olarak Sellfy kullanmaya karar verdik! Sizin kullanmanız için tamamen güvenlidir. Tüm ödemeler doğrudan Stripe ve PayPal tarafından gerçekleştirilir.

“Talep üzerine baskı yapılan” ürünü nedir?
Mağazamızda satılan ürünlerin çoğu, "Talep üzerine baskı yapılan" ürünlerdir. Bu ürünlerden birini sipariş ettiğinizde, baskı firmamız Sellfy ürünü sadece sizin için basacak ve gönderecektir. Diğer ürünler, daha uzun teslimat sürelerine yol açabilecek başka şirketler tarafından üretilip sevk edilebilir. Bununla ilgili tüm detaylar ürün sayfasında belirtilmektedir.

“Haulie Store” nedir? / VAT nedir?
Haulie Store, TruckersMP'nin arkasındaki şirkettir ve bu nedenle faturanızda belirtilir. Avrupa Birliği içinde sevk edilen ürünler için, siparişinizin üzerinden %15 - %27 vergi (VAT / KDV) almamız gerekir. Tam vergi, ödeme sürecinde ülkenizi seçtiğinizde hesaplanır.

Tags

Author

LadyAndromeda's avatar

LadyAndromeda

Annual Community Awards Rankings

 • 2017 : 3rd in "Trial Administrator of the Year"
 • 2018 : 3rd in "Game Moderator of the Year"
 • 2020 : 1st in "Game Moderator of the Year"

nth