Co je to VTC?


Last update: 12 Nov 2020 01:34 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/353Co to je VTC?

Termín "VTC" je komunitou běžně používán. Je to akronym pro "Virtual Trucking Company". Co přesně je VTC a o čem vlastně jsou? To vám zde vysvětlíme!


Přehled VTC

VTCčka jsou pouhý roleplay koncept vytvořený komunitou, který umocňuje celkový zážitek z virtuálního světa truckingu. Jsou zde od počátku TruckersMP, ještě když se jmenovalo Euro Truck Simulator 2 MP a pravděpodobně tu byly i předtím.

V dnešní době existují stovky, ne-li tisíce VTCček, ale dříve jste se mohli přidat pouze k hrstce z nich. Někteří z našich starých členů si pravděpodobně do dnešního dne některá pamatují.


Jak VTC funguje?

V dnešní době jsou VTC řízena velmi profesionálními způsoby. Většina, ne-li všechny, mají vlastní webovou stránku, na které se o daných VTC můžete dozvědět více a zhlédnout jejich požadavky pro vstup do společnosti. Uvedení našeho oficiálního VTC systému v červenci 2019 systém dokončil.

Jak VTC funguje záleží jen na managementu dané společnosti. Právě ti rozhodují o prezentaci firmy na silnicích, buď používáním in-game tagu, nebo používáním firemního laku, u kterého všem zaměstnancům dané firmy vzniká povinnost jeho používání, aby representovali tuto firmu.

Na následujících obrázcích je několik příkladů toho, jak může lak VTC vypadat. Na silnicích už jste je pravděpodobně potkali:

1. příklad

2. příklad

3. příklad

Většina VTCček dodržuje styl jejich laku napříč ostatními prvky VTC, jako jsou například jejich webová stránka, jejich logo, nebo dokonce i jejich merch!


Jak, nebo kde se mohu do VTC přihlásit?

Přihlásit se do VTC je jednoduché. Hodně VTCček si vytvořilo vlastní způsob náboru, například skrz jejich vlastní systém. Ostatní nabírají skrz náš Oficiální VTC systém, u kterého při podávání přihlášky můžete VTC říci něco o sobě.

- TruckersMP Tým