Čo to vlastne je VTC ?


Last update: 12 Nov 2020 01:35 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/379Čo je to VTC?

Skratka ""VTC" je skratka pre „Virtual Trucking Company“. Čo presne je však spoločnosť virtuálnej nákladnej dopravy? Radi by sme vám to vysvetlili tu!


Prehľad VTC.

VTC sú koncept RPG vyvinutý komunitou s cieľom zlepšiť zážitok z virtuálnej jazdy. Od prvých dní TruckersMP, v tom čase ako Euro Trucki Simulator 2 MP, existovali VTC a pravdepodobne ešte predtým.

Dnes existujú stovky, ak nie tisíce, VTC, ale predtým sa k nim pripojilo iba niekoľko VTC. Niektorí z našich starších členov si ich pravdepodobne ešte dnes pamätajú.


Ako funguje VTC?

V súčasnosti sú VTC spravované väčšinou veľmi profesionálne. Mnoho, ak nie všetky, VTC má fungujúcu webovú stránku, kde sa môžete dozvedieť viac o VTC a zistiť, či spĺňate ich požiadavky na pripojenie sa. Zavedenie oficiálneho systému VTC v júli 2019.

Spôsob riadenia VTC závisí od riadenia príslušnej prepravnej spoločnosti. Vy rozhodujete o tom, ako sa chcete prezentovať na cestách, buď používaním in-game tagu, alebo používaním firemného laku, u ktorého všetkým zamestnancom danej firmy vzniká povinnosť jeho používanie, aby representovali túto firmu.

Na nasledujúcich obrázkoch sú uvedené príklady takejto maľby na posielanie ďalej. Pravdepodobne ste ich už videli na cestách: Category Category Category

Väčšina VTC dodržiava štýl ich laku naprieč ostatnými prvkami VTC, ako sú napríklad ich webová stránka, ich logo, alebo dokonca aj ich merch!


Ako a kde sa požiadať o firmu?

Žiadosť o VTC je jednoduchá. Mnoho VTC si vytvorilo svoj vlastný spôsob náboru, napríklad prostredníctvom svojho vlastného systému. Iní si to ponechajú v našom oficiálnom systéme VTC, kde ľudia môžu pri podávaní žiadosti informovať VTC a povedať niečo o sebe.

~The TruckersMP Team

Tags

Author

^Dominik^'s avatar

^Dominik^

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.