Dedykowany Serwer Event - Zgłoszenie

Last update: 23 Jul 11:07 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1038Zgłoszenie o Serwer Event

W wybranych sytuacjach, organizowane wydarzenie może odbyć się na dedykowanym serwerze. Ten serwer zostanie ustawiony do Twoich potrzeb na czas Twojego wydarzenia, by zapewnić lepsze doświadczenie dla wszystkich naszych graczy oraz Twoich uczestników.

Choć namawiamy do kreatywności ze strony naszej społeczności, będziemy, niestety, bardzo selektywni podczas procesu przydziału dla nadchodzących zgłoszeń o serwer Event dla Twojego wydarzenia.

Aby zapewnić, że rozpoczniemy rozpatrywanie jakiegokolwiek z poniższych zgłoszeń na czas, musisz wysłać Twoje zgłoszenie najpóźniej 14 dni przed rozpcozęciem Twojego wydarzenia.

Możesz zgłosić się po serwer Event po przejściu do strony https://truckersmp.com/event-request

Szczegółowy poradnik na temat konfiguracji serwera Event znajdziesz tutaj: https://truckersmp.com/kb/1037

Każde zgłoszenie o dedykowany serwer będzie rozpatrywane indywidualnie dla każdego przypadku. Poniższe kryteria będą brane pod uwagę, gdy będziemy oceniać Twoje zgłoszenie:

  • Wydarzenie było chwalone w poprzednich edycjach (Potrzebne jest minimum 50 zapisów. Według uznania Event Managerów).

  • Oficjalne wspierane przez TruckersMP.

  • Potrzeba ze względu na typ i/lub wielkość wydarzenia (minimum 100 uczestników).

  • Wymóg, by zapewnić, że użytkownicy, nie będący uczestnikami, nie ucierpią z powodu wydarzenia. (Według uznania Event Managerów).

W Twoim zgłoszeniu, musisz podać wszystkie informacje na temat swojego wydarzenia, w tym: stronę potwierdzają ilość uczestników (np. ETS2C.com) i wątek na forum Twojego wydarzenia społecznościowego (odnieś się do https://truckersmp.com/kb/689).

Jeśli to jest Twój pierwszy raz, gdy zgłaszasz się o serwer, jest to ważne, byś pokazał dowód, że Twoje wydarzenie posiada minimum 100 uczestników. To pomaga nam ocenić, czy dedykowany serwer jest potrzebny. Rezerwujemy te serwery dla wydarzeń, które naprawdę będą miały z nich zyski.

Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie odrzucone, nie będziemy rezerwowali Twojej zgłoszonej daty i czasu na serwer. Jest szansa, że jacyś inny organizatorzy zarezerwują tą samą datę i czas, zatem prosimy się upewnić, że Twoje wydarzenie spełnia wymagania przed wysyłaniem Twojego zgłoszenia.

Świadome wysyłanie zgłoszenia o dedykowany serwer Event, gdy nie spełniasz powyższych wymagań, może skutkować w zablokowaniu dostępu do systemu. Prosimy sprawdzić dwa razy, czy Twoje organizowane wydarzenie spełnia wymagania, wraz z przekazaniem wystarczającego dowodu.

Dowód będzie dalej wymagany okresowo dla organizatorów wydarzeń, który są znane ze względu na cykliczne spełnianie wymagań.

TruckersMP rezerwuje prawo do zaakceptowania i odrzucenia Twojego zgłoszenia z jakiegokolwiek powodu, uznanego za odpowiedni.


Tymczasowy Regulamin Wydarzenia

W wyjątkowych sytuacjach Twoje wydarzenie może zawierać kontrolowanie ruchu, blokowanie dróg, ściganie się, jeżdżenie po złej stronie drogi lub cokolwiek, co wymaga złamania regulaminu TruckersMP. Dla czegoś takiego, możesz zgłosić tymczasowy regulamin, który zostanie rozpatrzony przez Event Managerów i Game Managerów. Możesz zawrzeć to w swoim zgłoszeniu o serwer Event, w sekcji tymczasowy regulamin.

Regulamin, z którego chcesz korzystać podczas Twojego wydarzenia, zostanie oceniony i akceptowany indywidualnie dla każdego przypadku bazując na potrzebach Twojego wydarzenia. Nasz globalny regulamin TruckersMP będzie wykorzystywany domyślnie, chyba, że reguła zostanie zastąpiona przez inną, zgłoszoną przez Ciebie. Jeśli żaden regulamin nie zostanie zgłoszony, nasz regulamin TruckersMP dalej jest stosowany.


Wsparcie Game Moderatorów

Jeśli Twoje wydarzenie ma dużą ilość uczestników, możesz również zgłosić się o wsparcie ze strony naszego zespołu Game Moderation. Jeśli Game Moderator jest dostępny, możesz poprosić go o wsparcie Twojego wydarzenia.


Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ)

Jakie są właściwe formy dowodu ilości uczestników?

Prawidłowe formy dowodu ilości uczestników obejmują (ale nie są ograniczone do) jakiejkolwiek strony internetowej, która pozwala na rejestrację i która pozwala na to, żebyśmy mogli zweryfikować, czy to są ludzie (tj. nie pokazuje tylko liczby uczestników). Są to np.:

  • ets2c.com
  • trucky.events
  • trucksbook.eu/convoys

Jeśli te są niedostępne dla Ciebie, prosimy o kontakt z nami poprzez nasz system feedback, gdzie będziemy mogli przyjrzeć się Twoim potrzebom.

Nieprawidłowe formy dowodu ilości uczestników obejmują (ale nie są ograniczone do):

  • Serwerów Discord
  • Zdjęć
  • Widea

Jak mogę skorzystać z niestandardowego moda na serwerze Event?

Nie można używać niestardowych modów na serwerze Event. Jest to funkcja zarezerwowana dla Oficjalnych oraz Wspieranych przez TruckersMP wydarzeń.

Jakakolwiek niestandardowa zawartość, która jest używana na naszych serwerach Event, przechodzi przez rygorystyczne testowanie oraz proces zatwierdzania, a następnie wysyłany do klienta poprzez aktualizację. Zmodowana zawartość jest potem pobierana przez setki tysięcy graczy, gdy każdy gracz pobiera od 1-30MB danych. To używa dużą ilość przepustowości i zawartości w sieci, stąd staramy się, by wysyłać minimalną ilość zmodyfikowanej zawartości.

Czy mogę zgłosić się o policyjne akcesoria dla Skody Scout?

Policyjne akcesoria są do użytku wyłącznie przez personel TruckersMP. Nie są one dostępne dla graczy i jest niemożliwe, by się po nie zgłosić. Udostępniliśmy akcesoria dla pilotów dla wszystkich do użytku w trakcie konwoji.

Author

arusf2011 [PL/EN]

Hello! :) My name is Arek and I'm 21 years old. I'm playing ETS2, ATS, FS2015, GMod, Rocket League and CS:GO.