Vyhrazený eventový server - požadavek

Last update: 15 Jun 09:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/702Žádost o event server

Ve specifických situacích může být organizovaný event uspořádán na vyhrazeném serveru. Tento server bude nastaven podle Vašich potřeb pro zaručení lepšího zážitku pro všechny naše hráče a Vaše účastníky.

Přestože podporujeme kreativitu naší komunity, jsme bohužel v procesu schvalování Vašich žádostí velmi vybíraví.

Pro zajištění včasné kontroly níže uvedených žádostí musíte svou žádost odeslat nejméně 14 dní před zahájením Vašeho eventu.

O eventový server můžete požádat zde: https://truckersmp.com/event-request

Podrobný návod o nastavení event serveru je k dispozici zde: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/940

Každá žádost o vyhrazený server bude důkladně přezkoumána. Při posuzování Vaší žádosti budou zohledněna následující kritéria:

  • Tento event se díky předchozím konáním ukázal jako záslužný. (Po uvážení Event Managera)

  • Tento event je oficiálně podporován od TruckersMP.

  • Vzhledem k typu a/nebo velikosti Vašeho eventu je server nutný (minimálně 100 účastníků).

  • Lidé, kteří se eventu neúčastní nesmějí být touto událostí znevýhodněni.

Ve Vaší žádosti musíte poskytnout veškeré informace o Vašem eventu, včetně: webu se seznamem účastníků (například ETS2C.com) a tématem na fóru s komunitními událostmi (viz https://truckersmp.com/kb/682).

Pokud žádáte o server poprvé, je důležité prokázat, že Vaše předešlé eventy dosáhly minimálně 100 účastníků. Pomáhá nám to posoudit, zda je nutný dedikovaný server. Tyto servery vyhrazujeme událostem, které z nich budou mít skutečný prospěch.

Pokud bude Vaše žádost zamítnuta, Vámi zvolený datum a čas nebude pro server zarezervován, jelikož je zde šance, že si ostatní organizátoři událostí mohou zarezervovat stejný datum a čas. Před odesláním žádosti se ujistěte, že Vaše akce splňuje požadavky.

Pokud uvedené požadavky nesplňujete a úmyslně odesíláte žádosti o eventový server, může to mít za následek suspendaci ze systému. Zkontrolujte prosím, zda Vámi organizovaný event splňuje výše zmíněné požadavky a zda jste o tom schopni poskytnout dostatečné důkazy.

Důkazy nebudou vyžadovány u organizátorů eventů, kteří ustavičně splňují všechny požadavky.

TruckersMP si vyhrazuje právo na přijmutí či odmítnutí Vaší žádosti z jakýchkoliv důvodů, které uznáme za vhodné.


Dočasná pravidla událostí

Ve zvláštních případech může Váš event zahrnout kontrolu ingame provozu, blokování silnic, závody, jízdu špatným směrem nebo cokoli jiného, co porušuje pravidla TruckersMP. Můžete požádat o dočasná pravidla, která jsou přezkoumána event a game manažery. Toto vše lze zahrnout do žádosti v části Temporary rules.

Pravidla, která během Vaší události chcete použít, budou přezkoumána a udělována v závislosti na potřebách Vaší události. Naše globální pravidla TruckersMP platí ve výchozím stavu, dokud je Vámi požadovaná pravidla nepřepíší. V případě, že nejsou požadována žádná dodatečná pravidla, platí pravidla TruckersMP.


Asistence herního moderátora

Pokud by Váš event měl značný počet účastníků, můžete požádat o pomoc našeho týmu herních moderátorů. Pokud jsou herní moderátoři k dispozici, můžeme je požádat o pomoc.


Často kladené otázky

Jaké stránky lze použít jako důkaz o počtu účastníků?

Jako důkaz o počtu účastníků na eventu lze použít jakoukoli webovou stránku, na kterou se lidé mohou přihlásit a na které můžeme zkontrolovat legitimnost těchto lidí (Např. se neukazuje jen počet přihlášených). Mezi tyto stránky patří:

  • ets2c.com
  • trucky.events
  • trucksbook.eu/convoys

Pokud jsou pro Vás tyto stránky nedostupné, kontaktujte nás prosím skrze náš Feedback systém.

Mezi neplatné důkazy o počtu účastníků patří (Ale nejsou omezeny na):

  • Discord servery
  • Obrázky
  • Videa

Jak mohu na eventovém serveru použít vlastní modifikace?

Na event serveru není možné používat vlastní modifikace. Tato funkce je vyhrazená pouze pro eventy TruckersMP a jeho partnerů.

Všechen obsah, který je použit na našich eventech prochází důsledným testováním a schvalovacím procesem a poté jsou nahrány do klienta skrz aktualizaci. Modifikovaný obsah je stažen stovkami nebo tisíci hráčů, kdy každý hráč stahuje 1-30MB dat. Toto využívá hodně přenosové rychlosti a zdrojů sítě, takže se snažíme aktualizovat co nejméně.

Mohu požádat o policejní doplňky na Škodu Scout?

Policejní doplňky jsou exklusivní pro TruckersMP Staff. Nejsou dostupné pro hráče a je nemožné o ně zažádat. Pro každého v konvoji jsme poskytli doplňky pro Piloty.

Author

RedPiggy

𝘼𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙢𝙚 ★ Dᴏᴍɪɴɪᴋ ★ 21 ʏᴇᴀʀ ᴏʟᴅ ★ ᴍᴀʟᴇ ★ Cᴢᴇᴄʜɪᴀ ★ Cᴢᴇᴄʜ / Eɴɢʟɪsʜ

𝙒𝙝𝙖𝙩 𝙄 𝙖𝙢 ⦁ IT Sᴘᴇᴄɪᴀʟɪsᴛ ⦁ Gᴀᴍᴇʀ ⦁ Oᴄᴄᴀsɪᴏɴᴀʟ Pʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜᴇʀ ⦁ Mᴜsɪᴄ Eɴᴛʜᴜsɪᴀsᴛ