This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to use the Truck Delivery Dispatcher?

Tır İş Dağıtıcısı nasıl kullanılır?


Last update: 03 Oct 2021 12:27 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/14242021 Eylül’ünde yeni bir özellik tanıttık, Tır İş Dağıtıcısı! Doğrudan TruckersMP içinde kendi işlerinizi oluşturmanıza olanak tanır. Bu da zor işlemler olmadan yapmanız gereken tek şeyin işi beğeninize göre yapılandırmak ve oluşturmanız anlamına gelir.


Tır İş Dağıtıcısını nasıl kullanırım?

Tır İş Dağıtıcısını kullanmak, TAB tuşuna basmak ve ardından dağıtıcı simgesine tıklamak kadar basit bir işlemdir . Daha sonra, aşağıdakine benzer bir ekran görebilirsiniz ve bu da size kargonuzu farklı şekillerde kişiselleştirmenize ve çekeceğiniz dorseyi ön izlemenize olanak sağlayacaktır.

Burada, yalnızca keşfedilen şehirleri gösteren kaynak şehir ve şirket ile teslimatınızı nereye götürmek istediğinizi seçmenize olanak tanıyan hedef şehir ve şirket gibi bir dizi yapılandırılabilir seçenek vardır. Ayrıca, hangi kargoyu taşımak istediğinizi seçebileceğiniz bir kargo açılır menüsü de bulacaksınız, aşağıdaki onay kutusunu kullandığınızda sadece seçtiğiniz iki firma ile uyumlu kargolar listelenecektir.

Bunun ötesinde, iki adet onay kutusu daha vardır, bunlar oldukça açıklayıcıdır, ancak hemen bir işe girmek istiyorsanız, şirketin 400 metre yakınında olmanız gerektiğini unutmayın. Yükü alacağınız şirkete gitmeyi seçerseniz, GPS'inizin bu şirkete yönlendirecek şekilde değiştirilmesini sağlayabilirsiniz, bu da işleri sizin için çok daha kolay hale getirecektir.


Özel Gizlilik Seçenekleri

Tır İş Dağıtıcısı'nda ihtiyaçlarınıza uygun özel gizlilik ayarları bulunmaktadır.

Private - Kimse aktif işinizi kopyalayamaz. Bu da aynı kargonun başka bir oyuncu tarafından alınması için o işi paylaşmanız gerektiği anlamına gelmektedir.

Steam Only - Steam arkadaş listenizden herhangi birisi aktif işinizi kopyalayabilir.

Public - Herhangi bir oyuncu aktif işinizi kopyalayabilir.


Komutlar

Başka bir oyuncu sizinle bir iş paylaştığında, sohbet yoluyla işi kabul veya reddedebileceğinize dair bir mesaj ile karşılaşacaksınız.


Sık Sorulan Sorular

Sahip olunan dorseler destekleniyor mu?

Maalesef şu an için desteklenmiyor ancak bunun popülaritesi nedeniyle kesinlikle inceleyeceğiz.

Bu sistem hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için mevcut mu?

Evet! Tır İş Dağıtıcısı hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator oyunlarını desteklemektedir.

Bu sistem DLC'lerle nasıl çalışır?

Heavy Cargo Pack gibi belirli bir DLC'ye sahip değilseniz, bu DLC'deki kargolara ve dorselere erişemezsiniz.


Bu yeni özellikle ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, feedback sistemi üzerinden Community Management ile iletişime geçmekten çekinmeyin.


Tags

Author

LadyAndromeda's avatar

LadyAndromeda

Annual Community Awards Rankings

  • 2017 : 3rd in "Trial Administrator of the Year"
  • 2018 : 3rd in "Game Moderator of the Year"
  • 2020 : 1st in "Game Moderator of the Year"

nth