This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to use the Truck Delivery Dispatcher?

Jak korzystać z Truck Job Dispatcher?


Last update: 31 Oct 2021 15:37 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1430We wrześniu 2021 roku udostępniliśmy nową funkcję Truck Job Dispatcher! Pozwala on na tworzenie własnych zleceń bezpośrednio w TruckersMP, oznacza to, że nie ma żadnych trudnych procesów, wszystko co musisz zrobić, to skonfigurować zlecenie do swoich potrzeb i nacisnąć go!


Jak korzystać z dyspozytora zleceń dla ciężarówek?

Korzystanie z dyspozytora zadań dla ciężarówek jest bardzo proste, wystarczy nacisnąć klawisz TAB, a następnie kliknąć na ikonę dyspozytora. Powinieneś zobaczyć ekran podobny do tego poniżej, który pozwala na dostosowanie ładunku do twoich potrzeb, a także na podgląd naczepy, którą będziesz przewoził.

Jest tu wiele konfigurowalnych opcji, takich jak miasto źródłowe i firma, która pokazuje tylko miasta, które zostały odkryte, a także miasto docelowe i firma, które pozwalają wybrać miejsce, do którego chcesz zabrać swoją dostawę. Znajdziesz tu również rozwijaną listę ładunków, gdzie możesz wybrać ładunek, który chcesz przewieźć, wybierając przycisk przełączający poniżej, wyświetlone zostaną ładunki, które są kompatybilne jedynie z dwiema firmami, które wybrałeś.

Poza tym są jeszcze dwa przyciski, które nie wymagają wyjaśnienia, ale zauważ, że jeśli chcesz podjąć pracę natychmiast, musisz znajdować się w promieniu 400 metrów od firmy. Jeśli wybierzesz nawigację do firmy źródłowej, twój GPS zostanie zmodyfikowany tak, aby zawierał tę firmę, co znacznie ułatwi ci pracę.


Niestandardowe opcje prywatności

Z Truck Job Dispatcher zawarte są niestandardowe ustawienia prywatności, aby spełnić Twoje potrzeby.

Private - Nikt nie może skopiować twojego aktywnego zlecenia, co oznacza, że musisz umówić się z innym graczem, aby wziąć ten sam ładunek.

Steam Only - Każdy z twojej listy znajomych może skopiować twoją aktywną pracę.

Public - Każdy może skopiować twoje aktywne zlecenie.


Komendy

Kiedy inny gracz dzieli się z Tobą pracą, zostaniesz poinformowany o tym, że możesz zaakceptować lub odrzucić pracę poprzez czat.


Często zadawane pytania

Czy własne przyczepy są obsługiwane?

Niestety jeszcze nie, jednak ze względu na popularność tego rozwiązania, na pewno się nim zajmiemy!

Czy jest to dostępne zarówno dla Euro Truck Simulator 2 jak i American Truck Simulator?

Tak! Truck Job Dispatcher obsługuje zarówno Euro Truck Simulator 2 jak i American Truck Simulator.

Jak to działa z DLC?

Jeżeli nie posiadasz określonego DLC, np. Heavy Cargo Pack, to ładunki i naczepy z tego DLC nie będą dla Ciebie dostępne.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące tej nowej funkcji, nie wahaj się skontaktować z Community Managementem poprzez system feedback