Jak otrzymać status zatwierdzony lub zweryfikowany

Last update: 12 Nov 01:19 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/360W tym artykule dowiesz się co zrobić, aby twoja VTC otrzymała status zatwierdzona (validated) oraz zweryfikowana (verified). Zweryfikowane firmy mają szansę pojawić się na stronie głównej wszytkich VTC. Dodatkowo, VTC posiadające te statusy mają kolorowe nazwy i pokazują się jako pierwsze w wyszukiwarce VTC.


Jak otrzymać status zatwierdzona?

W celu zatwierdzenia, twoja VTC musi spełniać następujące wymagania:

  • Twoja VTC musi posiadać minimum 10 członków.
  • Twoja VTC musi posiadać co najmniej 5 publicznych postów, z czego jedna nie może być starsza niż miesiąc.
  • Profesjonalnie wyglądająca strona VTC z odpowiednimi informacjami w każdej sekcji (nazwa, slogan, logo, informacje, zasady i wymagania).
  • Działająca i profesjonalnie wykonana strona internetowa, która przedstawia: o czym jest VTC oraz link do platformy komunikacyjnej, tj. Discord, Teamspeak, Slack lub QQ.

Jak otrzymać status zweryfikowana?

Aplikowanie w celu weryfikacji VTC zostało tymczasowo wstrzymane! Pracujemy nad kilkoma rzeczami i powiadomimy was o zmianach na naszych social mediach.


Jak aplikować o zatwierdzenie?

Właściciel VTC musi stworzyć zgłoszenie tutaj, wybierając kategorię VTC. Pisząc zgłoszenie, proszę trzymać się tego wzoru:

VTC page link:
Why should your VTC be validated:

Nasi Menadżerowie Społeczności (Community Managers) powiadomią cię w odpowiedzi, jeżeli twoje zgłoszenie zostało przyjęte lub odrzucone.


Zrzeczenie się odpowiedzialności!

Status zweryfikowana lub zatwierdzona może zostać unieważniony w każdej chwili przez Menadżerów Społeczności, jeżeli wymagania nie zostaną spełnione, lub VTC spowoduje negatywne odbicie na społeczności. To również dotyczy zweryfikowanych i zatwierdzonych VTC, które nie spełniają wymagań po ich aktualizacji.