This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to get Validated or Verified

Jak otrzymać status VTC zatwierdzony lub zweryfikowany


Last update: 28 May 2022 20:08 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/360W tym artykule, dowiesz się jak zaaplikować o zatwierdzenie lub weryfikację twojej VTC, oraz co to oznacza dla twojej wirtualnej firmy.


Wirtualna firma jest jednym z najlepszych sposobów na interakcję z innymi członkami społeczności, aby spotkać nowe osoby oraz aby wprowadzić odrobinę rzeczywistego przemysłu do świata TruckersMP. Jednym z najlepszych sposobów na rozwijanie twojej VTC jest aplikowanie w naszym programie firmy zatwierdzonej oraz zweryfikowanej, pozwalając ci na rozwinięcie twojej firmy do prawdziwie wspaniałej społeczności.


Czym jest zatwierdzenie?

Zatwierdzenie jest pierwszym krokiem ku większej rozpoznawalności twojej VTC, daje ci ono dostęp do pewnych nowych możliwości na stronie internetowej. Główną zaletą jest po prostu status; posiadanej zarejestrowanej VTC pokazuje innym, że ciężko pracujesz, aby stworzyć podstawy profesjonalnej, zorganizowanej firmy.

 • Otrzymasz szansę pojawienia się na stronie głównej strony systemu VTC, w sekcji "Aspiring VTCs".
 • Nazwa twojej VTC pojawi się w złotym kolorze na stronie TruckersMP, włączając system VTC oraz profile członków twojej firmy.
 • Twoja firma pojawi się wyżej w wynikach wyszukiwania w systemie firm VTC.
 • Otrzymasz dostęp do funkcji galerii systemu VTC, pozwalając osobom uprzywilejowanym wysyłać twoje najlepsze zdjęcia firmowe, aby każdy mógł zobaczyć!
 • Twoje wiadomości VTC będą wyświetlane na stronie głównej oraz na Stronę z wiadomościami VTC.

Wymagania do otrzymania statusu zatwierdzona:

Aby móc ubiegać się o zatwierdzenie, twoja VTC musi spełniać następujące wymagania:

 • Twoja VTC musi posiadać co najmniej 10 członków, oraz aktywnie rekrutować.
 • Twoja VTC musi posiadać co najmniej 5 publicznych postów wiadomości, z których jeden nie może być starszy niż 1 miesiąc. Wiadomości powinny być oryginalne i różnorodne.
 • Twoja VTC musi posiadać profesjonalnie wyglądającą stronę VTC z odpowiednimi informacjami w każdej sekcji (nazwa, slogan, logo, baner, informacje, zasady, wymagania, oraz nazwy ról).
 • Twoja VTC musi posiadać działającą oraz profesjonalnie prezentującą się stronę internetową, która zawiera: informacje o czym jest VTC oraz zawiera link do komunikatorów takich jak takich jak Discord, TeamSpeak, Slack or QQ.
 • Właściciel/-ka VTC musi posiadać konto połączone z Discordem lub kontem na forum.

Aplikowanie o status zatwierdzona:

Jeżeli chcesz otrzymać status "zatwierdzona" dla twojej firmy, stwórz bilet systemu feedback, wybierając kategorię VTC. Gdy wysyłasz swoje zgłoszenie upewnij się, że postępujesz zgodnie z tym formatem:

Link do strony twojej VTC;
Dlaczego twoja firma powinna zostać zatwierdzona;


Czym jest weryfikacja?

Weryfikacja jest najwyższym poziomem rozróżniania VTC, daje ci ona możliwość dostępu do szerokiego zakresu nowych opcji. Główną korzyścią z bycia zweryfikowanym jest bezpośrednie połączenie z Community Managerami, którzy pomogą Ci testować nowe funkcje VTC, brać udział w ankietach VTC i aktywnie pracować nad ulepszaniem Twojej firmy.

 • Otrzymasz szansę pojawienia się na stronie głównej strony systemu VTC, w sekcji "Featured VTCs".
 • Na stronie TruckersMP, systemie VTC oraz na profilach twoich pracowników pojawi się nazwa twojej VTC w kolorze czerwonym z niebieskim symbolem "fajki".
 • Twoja VTC pojawi się na górze wyników w menu wyszukiwania systemu VTC.
 • Uzyskasz rozszerzony dostęp do galerii, z większą liczbą przesłanych zdjęć. Opublikowane zdjęcia mają również szansę na pokazanie się na stronie głównej systemu VTC oraz w galerii VTC.
 • Twoje posty z aktualnościami VTC będą wyświetlane na stronie głównej systemu VTC oraz na stronie VTC news page.
 • Twoje VTC zyska opcję na własny URL slug, zastępujący Twój VTCID.
 • Będziesz mógł skonfigurować webhooki, aby otrzymywać powiadomienia w Discordzie twojego VTC.
 • Wydarzenia stworzone przez twoje VTC będą miały szansę na pojawienie się w naszym systemie wydarzeń, aby dotrzeć do szerszej publiczności.
 • Liderzy Twojego VTC otrzymają ekskluzywną rangę i odznakę na forum TruckersMP.

Wymagania do otrzymania statusu zweryfikowany:

Aby móc o weryfikację, twoja VTC musi spełnic następujące wymagania:

 • Twoja VTC musi posiadać co najmniej 50 członków, oraz aktywnie rekrutować.
 • Twoja VTC musi posiadać co najmniej 20 publicznych postów, z których trzy nie mogą być starsze niż 1 miesiąc. Wysyłane posty powinny być oryginalne, oraz różnić się od siebie.
 • Twoja VTC musi zorganizować jedno wydarzenie publiczne, jedno wydarzenie prywatne, oraz brać udział w 2 eventach publicznych w miesiącu.
 • Twoja VTC musi posiadać profesjonalnie wyglądającą stronę VTC z odpowiednimi informacjami we wszystkich sekcjach (nazwa, slogan, logo, baner, informacje, zasady, wymagania, oraz nazwy ról). Nazwa twojej VTc musi składać się jedynie ze znaków alfanumerycznych.
 • Twoja VTC musi posiadać działającą oraz profesjonalnie wyglądającą stronę internetową, w której zawarto informacje: o czym jest VTC oraz linki do platform komunikacyjnych takich jak Discord, TeamSpeak, Slack czy QQ.
 • Twoja VTC musi być zabezpieczona, zgodna z RODO oraz inne regulacje dotyczące zasad użytkowania, oraz polityki prywatności.
 • Założyciel/-ka VTC musi posiadać połączone konta Discord oraz forum.
 • Twoja VTC musi posiadać status zatwierdzonej przez co najmniej 2 miesiące.

Aplikowanie o weryfikację:

Jeżeli chcesz, aby zweryfikować twoją VTC, wyślij bilet feedback, wybierając kategorię VTC. Gdy wysyłasz twój bilet, upewnij się, że postępujesz zgodnie z tym formatem:

Link do strony twojej VTC;
Dlaczego twoja VTC powinna otrzymać status zweryfikowanej;
Dowód na zorganizowanie 1 wydarzenia publicznego;
Dowód na zorganizowanie 1 wydarzenia prywatnego;
Dowody na uczęszczenie 2 wydarzeń publicznych;

Twoje załączone screenshoty muszą zawierać widoczne włączone menu TAB.


Po wysłaniu twojego biletu proszę czekać cierpliwie, aż Community Managerowie sprawdzą twoje zgłoszenie. Community Managerowie powiadomią cię w odpowiedzi, informując cię czy twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane, czy nie. Jeżeli twoje podanie zostało odrzucone, otrzymasz poradę oraz wyjaśnienie, jakie zmiany musisz wprowadzić.

Zrzeczenie się:

Status zatwierdzony oraz zweryfikowany może zostać odebrany w każdej chwili przez Community Management jeżeli VTC przestanie spełniać wymagania, lub jeśli jej działania będą negatywnie oddziaływać na społeczność. Dotyczy się to również VTC, które nie spełniają wymagań po nadaniu im nowego statusu.