İzinleri

Last update: 12 Nov 01:10 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/388Merhaba Kamyoncular!

Öncelikle ve en önemlisi, “VTC” nin tanımı nedir? VTC, Sanal Taşımacılık Şirketi anlamına gelir ve bunun sanal alanda olması dışında gerçek hayattaki şirketlerle aynı şekilde çalışır.

VTC'nin ve “işe alınan” sürücülerin amacı, sizi bir taşımacılık topluluğunun parçası gibi hissedeceğiniz bir yere götürmek için hayal gücünüzü kullanmaktır. Orada arkadaşça bir ortam ve muhtemelen birlikte araç kullanabileceğiniz arkadaşlarınızı bile bulacaksınız. Yalnız bir sürücüyseniz ve “yeni” arkadaşlarınızla sürmek istiyorsanız, VTC'lerden birine başvurmaktan çekinmeyin.

Hangi izinler verilebilir?

VTC'nizde oluşturduğunuz rollere verilebilecek çok sayıda izin vardır. Bu izinler, personelinize ve diğer üyelere sanal şirketinize ekstra erişim sağlamanıza yardımcı olacak, böylece şirketinizin profili üzerinde paylaştığınız haberleri keşfetmekten kara liste sistemine katılmak ve istemediğiniz kullanıcıları engellemeye kadar, benzersiz bir hale getirebilirsiniz.

İzinlerin örnekleri:

Haberler

Üyelerinize “Haberler” rolü vererek, herhangi bir zamanda düzenlenebilecek veya silinebilecek blog haberlerini veya duyuruları yayınlamalarına izin verirsiniz.

İşe alım

“İşe Alım” rolü olan üyeler, adayın VTC'ye kabul edilebilecek nitelikte olup olmadığına karar verebilecekleri başvuru sayfasına erişebilirler.

Yönetim

Belli bir role “Yönetim” iznine erişim vererek, bu rolü olan kişiler diğer üyeleri atabilir, diğer üyeleri yönetebilir, hatta rolleri bile yönetebilir.

Kara Liste

“Kara liste” izinleriyle, üyeler VTC'den kara listeye başka üyeler ekleyebilir ve bu kara listeden çıkarılmadıkları sürece bir kez daha katılmalarını kısıtlayabilir; bu, bu iznin izin verdiği başka bir izindir.

Galeri (yalnızca onaylı VTC'ler)

Bu izinlere sahip kişiler, resimleri VTC galerisine yükleyebilir, düzenleyebilir ve silebilir. Galeri, rolünden bağımsız olarak herkes tarafından görülebilir. VTC Galerisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz.