Odbieranie nagród Patrona


Last update: 07 Aug 14:25 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/605Patreon to platforma darowizn gdzie osoby, które chcą wesprzeć TruckersMP, mają możliwość miesięcznego przekazywania danej kwoty pieniężnej. Oferujemy tym Patronom różne nagrody w zależności od ich poziomu. Wszystkie poziomy i ich nagrody są widoczne tutaj.

Gdy zostaniesz patronem, będziesz musiał połączyć swoje konto, aby otrzymać nagrody.

Łączenie konta Patreon z TruckersMP

Jest to wymagane, abyś był widoczny na Patreon Wall of Fame. Dostajesz specjalne odznaczenie na swoim profilu TruckersMP, a także na swoim profilu na forum. Otrzymujesz również korzyści w grze.

  1. Otwórz ustawienia TruckersMP
  2. Przewiń w dół i kliknij przycisk "Add Patreon"

ConnectTMPPatreon

  1. Otworzy się strona Patreon, postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na tej stronie, aby połączyć swoje konto
  2. Aktywacja wszystkich nagród może potrwać kilka minut. Jeśli nadal masz problemy, zapoznaj się z poniższymi "Najczęstszymi rozwiązaniami problemów".

Łączenie konta Patreon z Discord

Jest to wymagane, aby uzyskać dostęp do naszego kanału #patrons na Discord, gdzie możesz rozmawiać z innymi Patronami.

  1. Kliknij tutaj aby uzyskać informacje, jak dołączyć do naszego Discorda oraz jak połączyć swoje konto
  2. Otwórz swoje ustawienia profilu Patreon
  3. Kliknij guzik "Connect" obok pola Discord
  4. Otrzymanie roli Patrona może potrwać kilka minut

Najczęstsze rozwiązania problemów

Brak nagrody na stronie lub na Discord

Ważne: Musisz być patronem na poziomie "Fan" lub "Master Trucker" aby otrzymać nagrody na serwerze Discord! Spróbuj odłączyć swoje konto i połączyć je ponownie. Można to zrobić w swoich ustawieniach TruckersMP w przypadku nagród na stronie lub w swoich ustawieniach Patreon w przypadku brakujących nagród na serwerze Discord. Jeśli po próbie połączenia z kontem nie pojawi się komunikat o błędzie, wypróbuj inną przeglądarkę i sprawdź, czy zadziała. W przeciwnym razie spróbuj wylogować się z Patreon i naszej strony internetowej, wyczyść swoje ciasteczka i zaloguj się ponownie na obu stronach. Następnie spróbuj ponownie połączyć swoje konto.

Brakujące nagrody w grze

Ważne: Musisz być patronem na poziomie "Master Trucker" aby otrzymać nagrody w grze! Nie możesz sam zobaczyć swojego imienia. Jeśli nie masz złotego imienia i odznaki, najpierw wykonaj powyższy krok. Pamiętaj, że możesz mieć wyłączony kolor swojego imienia. Można to zrobić, wpisując komendę /toggle-group na czacie. Zobaczysz wiadomość w grze mówiącą "Your group color is now set to hidden" lub "Your group is now set to visible". Możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Brakujące nagrody na forum

Ważne: Musisz być patronem na poziomie "Fan" lub "Master Trucker" aby otrzymać nagrody na naszym forum! Jeśli nie masz roli „Patron” na swoim profilu, a Twoje imię i rola nie są kolorowe, zalecamy wylogowanie się i ponowne zalogowanie. To rozwiązuje większość problemów.

Należy również pamiętać, że jeśli zdecydujesz się wybrać niestandardową sumę poza dostępnymi poziomami, nie otrzymasz żadnych korzyści niezależnie od kwoty darowizny. Aby przekazać niestandardową kwotę, musisz najpierw wybrać jeden z dostępnych poziomów, a następnie wprowadzić niestandardową kwotę.

Jeśli nadal nie masz określonej nagrody, nie wahaj się wysłać biletu w systemie feedback do działu Community Management. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać Twój problem.

Dziękuję za wsparcie! Naprawdę doceniamy Twój entuzjazm i pomoc.