This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: Claiming Patreon Rewards

Otrzymywanie Nagród Patrona


Last update: 11 Oct 2019 15:50 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/605Patreon to platforma darowizn gdzie osoby, które chcą wesprzeć TruckersMP mają możliwość miesięcznego przekazywania danej kwoty pieniężnej. Oferujemy tym Patronom różne nagrody w zależności od ich poziomu. Wszystkie poziomy i ich profity są widoczne tutaj.

Gdy zostaniesz patronem, będziesz musiał połączyć swoje konto, aby otrzymać nagrody.

Łączenie konta Patreon z TruckersMP

Jest to wymagane, abyś był widoczny na Ścianie Sławy Patreon. Otrzymasz specjalny znaczek na swoich profilach TruckersMP, na forum oraz zyskasz dodatkowe korzyści w grze.

  1. Otwórz ustawienia TruckersMP
  2. Przewiń w dół i kliknij przycisk „Add Patreon”

ConnectTMPPatreon

  1. Otworzy się strona Patreon, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby połączyć swoje konto
  2. Aktywacja wszystkich nagród może potrwać kilka minut. Jeśli nadal masz problemy, zapoznaj się z poniższymi „Najczęstszymi rozwiązaniami”.

Łączenie konta Patreon z Discord

Jest to wymagane, aby uzyskać dostęp do naszego kanału #patrons na Discord, aby porozmawiać z innymi Patronami.

  1. Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje, jak dołączyć do naszego Discorda i połączyć swoje konto
  2. Otwórz ustawienia profilu Patreon
  3. Kliknij przycisk „Connect” obok etykiety Discord
  4. Otrzymanie roli Patrona może potrwać kilka minut

Częste Rozwiązania

Brak nagordy na stronie lub na Discord

Ważne: Musisz być ,,Fan" lub „Master Trucker”, aby otrzymać nagrody Discord! Spróbuj odłączyć konto i połączyć je ponownie. Można tego dokonać w ustawieniach TruckersMP jeżeli dotyczy to nagród na stronie lub w ustawieniach Patreon jeżeli chodzi o brakujące nagrody na Discord. Jeśli po próbie ponownego połączenia konta nie otrzymasz żadnego komunikatu o błędzie, musisz wylogować się z Patreon oraz naszej strony internetowej, wyczyścić pliki cookie i zalogować się ponownie na obu stronach. Następnie spróbuj ponownie połączyć swoje konto.

Brakujące nagrody w grze

Ważne: Musisz być Patronem „Master Trucker”, aby otrzymać nagrody w grze! Nie możesz sam zobaczyć swojego imienia. Jeśli nie masz złotego imienia i odznaki, najpierw wykonaj powyższy krok. Pamiętaj, że mogłeś wyłączyć kolor swojego imienia. Można to zrobić, wykonując polecenie /toggle-group (lub /tg). W grze zobaczysz komunikat „Your group color is now set to hidden” lub „Your group is now set to visible”. Można to zrobić w dowolnym momencie. Pamiętaj, że to ustawienie zawsze będzie resetowane po wyjściu z serwera.

Brak nagród na forum

Ważne: aby otrzymać nagrody na forum, musisz być Patronem poziomu „Fan” lub „Master Trucker”! Jeśli nie masz roli „Patron” na swoim profilu, a Twoje imię nie jest kolorowe, zalecamy wylogowanie się i ponowne zalogowanie. To rozwiązuje większość problemów.

Jeśli nadal nie otrzymałeś konkretnej nagrody, nie wahaj się wysłać feedbacku w kategorii Community Managment. Postaramy się rozwiązać Twój problem jak najszybciej.

Na koniec dziękujemy za wsparcie! Naprawdę doceniamy Twój entuzjazm i pomoc!

Tags

Author

szykaro23's avatar

szykaro23

PL ~ GR


BADGE - 14 Oct 2020 - ?