Nárokování odměn Patreonu


Last update: 07 Aug 14:26 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/608Patreon je dárcovská platforma, kde lidé, kteří chtějí podpořit TruckersMP, mohou věnovat měsíční částku peněz. Patronům nabízíme různé odměny v závislosti na jejich úrovni. Zde jsou viditelné všechny úrovně a jejich výhody.

Jakmile jste Patronem, musíte propojit své účty, abyste mohli převzít svoje odměny.

Propojení Patreonu a TruckersMP

Tento krok je nutný, abyste byli viditelní v síni slávy Patreonu. Získáte také speciální pole na svém profilu TruckersMP a na fóru a obdržíte herní výhody.

  1. Otevřete své nastavení TruckersMP
  2. Přejděte dolů a klikněte na tlačítko „Add Patreon“

ConnectTMPPatreon

  1. Po otevření stránky Patreonu se přihlaste do svého účtu podle pokynů.
  2. Může trvat několik minut, než budou aktivovány všechny odměny. Pokud problémy přetrvávají, přečtěte si níže uvedená „Běžná řešení“.

Propojení účtu Patreonu a Discordu

Tento krok je potřebný pro získání přístupu k #patrons ve službě Discord, aby bylo možné chatovat s ostatními patrony.

  1. Kliknutím sem získáte informace o tom, jak se připojit k našemu serveru Discord a jak propojit svoje účty.
  2. Otevřete nastavení profilu Patreon
  3. Klikněte na tlačítko „Connect“ vedle štítku Discordu.
  4. Může trvat několik minut, než získáte roli Patron.

Běžná řešení

Chybějící odměny na webu nebo Discordu

Důležité: Chcete-li dostávat odměny z Discordu, musíte být „Fan“ nebo „Master Trucker“! Zkuste odpojit účet a znovu jej připojit. To lze provést v nastavení TruckersMP pro webové odměny nebo v nastavení Patreonu pro chybějící odměny z Discordu. Pokud po pokusu o připojení účtu z webu neobdržíte žádnou chybovou zprávu, musíte se odhlásit z Patreonu a našeho webu, smazat cookies a znovu se přihlásit na obou stránkách. Potom se pokuste znovu připojit svůj účet.

Chybějící herní odměny

Důležité: Musíte být patronem "Master Trucker", abyste mohli dostávat herní odměny! Své jméno sami neuvidíte. Pokud nemáte zlaté jméno a odznak, měli byste nejprve postupovat podle výše uvedeného kroku. Upozorňujeme, že jste možná deaktivovali barvu svého jména. To lze provést pomocí příkazu /toggle-group. Zobrazí se zpráva „Your group color is now set to hidden“ nebo „Your group is now set to visible“. Lze to provést kdykoli. Nezapomeňte, že tohle nastavení bude vždy resetováno, jakmile opustíte server.

Missing forum rewards

Důležité: Abyste mohli dostávat odměny na fóru, musíte být patronem „Fan“ nebo „Master Trucker“. Pokud ve svém profilu nemáte roli Patron a vaše jméno není zabarveno, doporučujeme se odhlásit a znovu přihlásit. To vyřeší většinu problémů.

Mějte také na paměti, že pokud si vyberete vlastní výši předplatného mimo dostupné úrovně, nedostanete žádné benefity bez ohledu na výši Vašeho daru. Abyste mohli darovat vlastní množství, musíte nejdříve vybrat jednu z dostupných úrovní a až poté zadat vlastní výši.

Pokud stále nemáte konkrétní odměnu, neváhejte a pošlete tiket zpětné vazby na Community Management. Pokusíme se váš problém vyřešit co nejdříve.

Koneckonců, děkujeme Vám za podporu! Vážíme si vašeho nadšení a pomoci.

Tags

Author

B&Č Transport ASIR [CZE]'s avatar

B&Č Transport ASIR [CZE]

B&Č Transport je firma, kterou hledáš! Ozvi se nám na Discord serveru!