TruckersMP Straumētāju Pamācība


Last update: 17 Jun 2021 14:47 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1262Mēs esam priecīgi redzēt ka esat ieinteresēti straumēt mūsu modifikāciju ar savu kopienu. Pie TruckersMP, esam ļoti priecīgi sadarboties ar mūsu straumētājiem un apzinamies cik grūti ir pārvaldīt pašiem savu kopienu. Šis informatīvais raksts palīdzēs sagatavoties Jūsu pirmajam TruckersMP straumēšanas piegājienam.

Saturs

  • Kas ir TruckersMP?
  • Ieteikumi straumētājiem
  • Organizējot pasākumu savai kopienai
  • Oficiālie pasākumi
  • Moderācija
  • Pievienojieties mums kā Oficiālais Straumētājs vai Kopienas Ieguldītājs

Kas ir TruckersMP?

TruckersMP ir kopienas-radīta tiešsaistes modifikācija, domāta Euro Truck Simulator 2 un American Truck Simulator. TruckersMP ir pieejams visiem par brīvu, kuriem pieder minētās spēle(s) augstāk Steam platformā.
Mūsu serveros, Jūs varat braukt kur vēlaties - kā viens, ar citiem straumētājiem vai ar savu kopienu. Mēs atbalstam gandrīz visus DLC kā ETS2 tā ATS (uzziniet vairāk).


Ieteikumi straumētājiem

Straumēt TruckersMP ar daudz skatītājiem ir savi riski. Jebkurš no skatītājiem, kuram ir pieejama spēle, var pievienoties serverim un atrast Jūs. Kaut tas var būt noderīgi savai kopienas komunikācijai, citi to var izmantot ļaunprātīgi.
Mūsu Simulācijas serveri sastāv no savstarpējas kontakta iespējas. Tas nozīmē, ja kāds spēlētājs vēlās Jūsos tieši ietriekties, viņi to var izdarīt. Tas var spiest Jums teleportēties, izmantot citu save failu, vai pat atcelt esošo darbu.
Triekties citos spēlētājos ir pret mūsu noteikumiem bet mēs arī nevaram piedāvāt tiešu moderāciju vai cita veida atbalstu straumētājiem, diemžēl. Ja saskaraties bieži ar problēmu radītājiem, iesakām nespēlēt “Simulāciju” serveros.
Līdz ar to, mēs iesakām Arcade serverus kā alternatīvu “Simulāciju” serveriem, kas atspējo dažus noteikumus un savstarpējs kontakts arī nav vairs esošs.

CB Radio ir komunikācijas metode mūsu serveros, izmantojot pogu 'X', lai runātu ar citiem noteiktajā kanālā. Ņemiet vērā ka jebkāda vulgāra valoda var tikt dzirdēta straumējot, līdz ar to esiet uzmanīgi, izmantojot CB radio. Jūs arī varat atspējot CB radio, izmantojot “/channel 0” spēles sarakstē, lai izvairītos no nepiemērotas leksikas, mūzikas, vai ārpus tēmas sarunām. Mēs iesakām izslēgt CB radio aizņemtākās teritorijās, vai pārslēdzieties uz mazāk izmantotu kanālu.


Organizējot pasākumu savai kopienai

Mēs saprotam ka straumētājiem uzturēt savu pasākumu var būt izaicinoši, kā arī iespēja iesaistīt savu kopienu savstarpējā komunikācijā un sadarbībā. Līdz ar to varat izmantot Pasākumu Sistēmu lai organizētu un publicētu pasākumus savai kopienai. Papildus, ja iegūstat pietiekamu skaitu dalībnieku, Jūs varat gūt iespēju izmantot pasākumu serveri (uzziniet vairāk). Tas sniegtu Jums serveri uz noteiktu laiku un ļautu Jūsu kopienai sanākt kopā, lai pieredzētu kopēju pasākumu.
Ja vēlaties doties mazā izbraucienā ar savu kopienu, Jūs varat to darīt arī bez Pasākuma Serera. Līdz ar mūsu pieredzi, mēs iesakām izvēlēties atrašanos vietu, kas ir mazāk piepildīta vai pat Arcade Serverim, ja paredzat vairāk kā 30 spēlētājus, kopš pie šāda skaita satiksme var kļūt noslogota.


Oficiālie Pasākumi

TruckersMP Pasākumu Komanda palīdz organizēt oficiālos pasākumus lietotājiem, kuri vēlās tiem pievienoties. Tajā iekļaujās konvoji līdz pat plašāka mēroga pasākumi kā Real Operations. Mūsu oficiālie pasākumi tiek paziņoti kopienai caur sociāliem tīkliem kā arī mūsu mājaslapā, lai informācija būtu pieejama laiku iepriekš, kā arī Jūs varat apspriest tuvākos pasākumus mūsu Discord serverī. Mēs aicinām straumētājus pievienoties mūsu oficiālajiem pasākumiem un tiešsaistēm, lai to kopienas varētu to arī pieredzēt! Jūs pieredzēsiet dažāda tipa maršrutus, pateicoties mūsu Pasākumu Komandai. Ir lieliski pieredzēt šāda tipa pasākumus, kopš ir iespēja satikt citus spēlētājus un pieredzēt pasākumu no TruckersMP puses.

Ja Jums ir jautājumi saistībā ar oficiālajiem pasākumiem, lūdzu kontaktējaties ar Pasākumu Vadību caur atbalsta sistēmu.
Tomēr, ja Jums ir pieejams daudz brīvais laiks un vēlaties parādīt kā simtiem cilvēku dodas ceļā no starta pozīcijas, Jūs esat laipni aicināti tā darīt. Mūsu oficiālie pasākumi parasti neiekļauj specifisku atiešanas procedūru.


Moderācija

TruckersMP administrē brīvprātigie, kuri sastopami ar sarkaniem segvārdiem spēlē. Nav iespējams lūgt Spēles Administratora palīdzību Jūsu tiešajai pārraidei. Kamēr spēlējat TruckersMP tīklā, Jūs sastapsiet cilvēkus, kuri pārkāpj noteikumus. Kamēr straumējat pārraidi, veids kā nosūdzat spēlētājus neatšķirās, līdz ar to varat izmantot atbilstošās sistēmas, lai to veiktu.
Tikai tādēļ ka straumējat nenozīmē ka esat izņēmums mūsu noteikumiem, neatkarīgi no skatītāju / sekotāja skaita. Kamēr straumējat, citi spēlētāji var vēlēties pievienoties Jums; Ir vērts minēt ka līdz ar spēlētāju pievienošanos caur Jūsu pārraidi, Jūs arī vadāt šos spēlētājus kādā no biežāk piepildītām zonām “Simulāciju” serveros, kur noteikums “§2.6 - Neatļauta Konvoja Vadība / Transportl. ļaunprātīga izmantošana” ir spēkā. Šis noteikums attiecās uz to ka Jums nav atļauts ievest konvoju vietās, kur ir izteikti daudz spēlētāju tīšprātīgi. Tajā iekļaujās (bet nav limitēts), Calais-Duisburg ceļš, vai apkārt esošās vietas. Mūsu administrācija var lūgt Jums pamest šo zonu ar savu konvoju. Jūs varat administrāciju atpazīt ar sarkaniem segvārdiem.


Pievienojieties mums kā Oficiālais Straumētājs vai Kopienas Ieguldītājs

TruckersMP arī uztur Kopienas Ieguldītāja programmu kas varētu būt saistošs, ja straumējat TruckersMP regulāri. Jūs varat to veikt šeit.

Mums arī ir sava straumēšanas komanda TruckersMP! Viņi palīdz sniegt mūsu pašu tiešraides mūsu Twitch kanāla. Ja esat ieinteresēts kļūt par Oficiālu Straumētāju, Jūs varat apskatīt tuvāk esošās uzņemšanas šeit un iesūtiet savu pieteikumu.


Noderīgi resursi:

Ja Jums joprojām ir jautājumi saistībā ar TruckersMP, Jūs varat kontaktēties ar Kopienas Vadību šeit. Mēs biežāk atbildam 1-2 dienu laikā.


Paldies par izrādīto interesi!