Pokyny pro streamování TruckersMP


Last update: 17 Jun 2021 14:46 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1247Jsme nadšeni že jste se rozhodli sdílet naši modifikaci s Vaší komunitou. V TruckersMP si ceníme našich streamerů a chápeme, jak je někdy obtížné spravovat vlastní komunitu. Tento článek znalostní báze Vám zodpoví některé Vaše otázky a připraví Vás na Váš první stream TruckersMP.

Obsah

  • Co je TruckersMP?
  • Rady pro streamery
  • Organizace události pro Vaši komunitu
  • Oficiální události
  • Moderace TruckersMP
  • Přidejte se k nám jako Official Streamer či Community Contributor

Banner Co je TruckersMP?

Co je TruckersMP?

TruckersMP je komunitní multiplayer modifikace pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. TruckersMP je k dispozici zdarma pro všechny, co vlastní jednu z výše uvedených her na Steamu. Na našich MMO serverech můžete jezdit kde chcete, ať už sami, s ostatními streamery nebo s Vaší komunitou. Podporujeme skoro každé DLC pro ETS2 a ATS (Více zde).


Banner Rady pro streamery

Rady pro streamery

Streamování TruckersMP pro mnoho diváků má svá rizika. Jakýkoliv z Vašich diváků, který hru také vlastní, se může připojit na stejný server a vyhledat Vás. I když toto může být krásná interakce s komunitou, někteří to stále mohou zneužít. Naše Simulation servery mají povolené kolize mezi hráči. To znamená, do Vás může kdokoliv nabourat. Možná se budete muset teleportovat do servisu, načítat uloženou pozici či dokonce rušit své zakázky. Bourání do ostatních uživatelů je proti našim pravidlům. Streamerům bohužel moderátora či speciální zacházení nabídnout nemůžeme. Pokud jste často trolleni, doporučujeme přestat hrát na Simulation serverech. Proto jako alternativu k našim Simulation serverům nabízíme Arcade servery, kde je odstraněno několik našich pravidel o jízdě a nejsou zde k dispozice kolize mezi hráči.

CB rádio je metoda komunikace na našich serverech. Stisknutím klávesy "X" můžete ve specifickém kanálu mluvit s ostatními. Mějte prosím na paměti, že se zapnutým CB rádiem můžete poslouchat nadávky a urážky, proto byste měli být při používání CB rádia opatrní. Pro zabránění přenosu nadávek, muziky nebo náhodných konverzací můžete CB rádio vypnout interakcí se samotným rádiem nebo pomocí "/channel 0" v herním chatu. Doporučujeme si CB rádio v rušných oblastech vypínat nebo přepínat na tišší kanály.


Banner Organizace události pro Vaši komunitu

Organizace události pro Vaši komunitu

Chápeme, že pro streamery může být možnost pořádání událostí šancí pro interakci a zabavení komunity. Proto pro pořádání a publikování událostí můžete použít náš Event Systém, ve kterém se Vaše komunita může do události přihlásit. Pokud navíc získáte dostatečný počet přihlášených, můžete Vaši stránku události využít a získat event server (Více zde). Toto by vám zajistilo po určenou dobu server pro organizaci Vaší události a umožnilo Vaší komunitě se sejít dohromady. Pokud se pouze chcete projet se svou komunitou, nepotřebujete Event Server. Z naší zkušenosti doporučujeme pro takovou jízdu použít server s méně hráči nebo Arcade server, pokud očekáváte více jak 30 hráčů.


Banner Oficiální události

Oficiální události

TruckersMP Event Team pomáhá pro uživatele organizovat pravidelné oficiální události. Jedná se o běžné konvoje až po větší události, jako je Real Operations. Naše oficiální událost jsou oznamovány na našich sociálních sítích a na naší webové stránce tak, aby informace o nich byly vždy dostupné předem. O nadcházejících událostech můžete také diskutovat na našem Discord serveru. Rádi bychom pozvali streamery na streamování našich oficiálních událostí pro jejich komunitu! Zažijete spoustu různých jízd, to vše díky našemu Event Teamu. Skvělá příležitost poznat ostatní uživatele a zažít jednu z mnoha věcí, co TruckersMP nabízí.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně oficiálních událostí, kontaktujte prosím Event Management skrz náš systém zpětné vazby. Pokud byste raději ukázali stovky hráčů opouštějící město, můžete vyčkávat. Naše oficiální události většinou nemají specifikované pořadí odjezdů.


Banner TruckersMP Moderace

Moderace TruckersMP

TruckersMP je moderováno týmem dobrovolníků, které poznáte díky jejich červenému jménu v herním chatu. Pro Váš stream si Game Moderatora zarezervovat nelze. Při hraní na TruckersMP dříve nebo později narazíte na uživatele, kteří budou porušovat pravidla. Při streamu se pro Vás způsob nahlašování uživatelů nemění a pro nahlášení uživatele musíte použít příslušné systémy. To že jste streamer Vám neuděluje výjimku z našich pravidel, nezáležíc na tom, kolik sledujících máte. Při streamování se k Vám pravděpodobně budou chtít připojit ostatní hráči a utvořit konvoj. Rádi bychom zmínili, že pokud pojedete s Vašimi diváky a navedete Váš konvoj do rušné oblasti na Simulation serveru, vztahuje se na váš pravidlo "§2.6 - Nevhodné řízení konvojů / zneužívání automobilů". Toto pravidlo říká, že Vám není dovoleno záměrně zavést konvoj do rušné oblasti. Toto se vztahuje, ale není omezeno na Calais, Duisburg, silnice Calais-Duisburg nebo přilehlé oblasti. Člen našeho staff týmu může Vás a Váš konvoj požádat o opuštění oblasti. Člena našeho staff týmu můžete poznat dle jejich červeného jméno v herním chatu.


Banner Přidejte se k nám jako Official Streamer či Community Contributor

Přidejte se k nám jako Official Streamer či Community Contributor

TruckersMP má vlastní Community Contributor program, který by Vás mohl zajímat, pokud z TruckersMP streamujete pravidelně. Více o tomto programu najdete zde.

V TruckersMP máme také dedikovaný streaming tým! Tento tým zajišťuje streamy na našem vlastním Twitch kanálu. Pokud byste měli zájem stát se Official Streamerem, můžete sledovat nadcházející nábory zde a přihlásit se.


Užitečné odkazy:

Pokud máte o TruckersMP další otázky, můžete kontaktovat náš Community Management zde. Běžně odpovídáme během 1-2 dnů.


Děkujeme za Váš zájem!