Jak nainstalovat předchozí verze ProMods


Last update: 03 Jun 2021 22:19 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1320Toto je návod na to jak správně nainstalovat předchozí verze ProMods pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator, pokud zrovna nepotřebujete nejnovější verzi.

Instalace předchozích verzí ProMods je někdy nutná pro hraní na našich serverech, obzvlášť pokud hra obdržela velkou aktualizaci, kterou delší dobu implementujeme.


1. Krok

Zamiřte na webovou stránku https://www.promods.net/ a vytvořte, popřípadě přihlaste se do vašeho účtu, pokud již nějaký máte.

InstalaceProMods1krok


2. Krok

V levém horním rohu klikněte na tlačítko "Compatibility ETS2” / “Compatibility ATS" nebo otevřete jednu z následujících webových stránek:

Na otevřené stránce najdete tabulku se všemi verzemi ProMods. Nejnovější verze je zobrazena na vrcholu, starší verze následují níže.

InstalaceProModsKrok2.1


3. Krok

Vyberte si verzi kterou chcete používat a na pravé straně tabulky otevřete příslušný odkaz ke stažení. Zde budete mít k dispozici dvě možnosti: Placené (rychlejší) stahování, se kterým můžete stáhnout celý mod v jediném archivu a s vyšší rychlostí než s možností zdarma. Pokud si vyberete možnost zdarma, budete muset stáhnout všechny soubory jeden po jednom a s menší rychlostí.

Ujistěte se, že jste stažené soubory extrahovali. Více informací o extrahování souborů naleznete zde.

InstalaceProModsKrok3


4. Krok

Jakmile budete mít všechny soubory ProMods, zamiřte do složky mod ve Vašem Euro Truck Simulator 2 či American Truck Simulator adresáře a přesuňte sem všechny soubory. Složka s Vašimi herními daty se obvykle nachází ve Vašich dokumentech, pokud jste ovšem nespecifikovali jinak.

Mějte prosím na paměti, že soubory nemáte vkládat do TruckersMP složky mod. Na ProMods musíte použít mod složku pro Euro Truck Simulator 2 či American Truck Simulator.

Také se ujistěte, že jste žádné ProMods soubory nepřejmenovali, jinak módy nebudou rozpoznány TruckersMP Launcherem.

Složka s ProMods

Mějte na paměti, že TruckersMP má vlastní správce modifikací a tím pádem při hraní TruckersMP ProMods neuvidíte v herním správci modifikací.


5. Krok

Zapněte TruckersMP launcher, vyberte možnost pro zapnutí Euro Truck Simulator 2 a připojte se na server s ikonou ProMods. Mějte prosím na paměti, že načítání hry může nějakou dobu trvat. Pokud Vám hra zobrazí upozornění "detekována chybějící modifikace", klikněte na tlačítko "Přesto načíst" a ProMods by se mělo načíst.

Pokud vyberete ProMods server a objeví se Vám chyba, musíte si chybu přečíst a opravit ji. Pokud se Vám chybu nedaří opravit, neváhejte a kontaktujte náš support tým na https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Pamatujte, že distribuce souborů ProMods je zakázána! Distribuování těchto souborů je bráno jako softwarové pirátství a kriminální čin. Je to také proti pravidlům TruckersMP.