ProMods'un önceki sürümleri nasıl yüklenir?


Last update: 20 Jun 2021 14:00 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1336Bu makale sizlere, en son ve uyumlu olan sürümü kullanmak istemiyorsanız Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için ProMods'un eski sürümlerinin nasıl yükleneceğini adım adım anlatacaktır.

Bazı zamanlarda ProMods'un eski sürümlerini yüklemek, sunucularımızda oynayabilmeniz için gerekli olabilir. Bu durumla özellikle, sistemimize entegre etmemizin uzun sürdüğü büyük oyun güncellemelerinde yaşanır.


Adım 1

ProMods sitesine (https://www.promods.net) gidin ve daha önce oluşturmadıysanız bir hesap oluşturun, daha önce bir hesabınız varsa o hesaba giriş yapın.

ProModsInstallationStep1


Adım 2

Sol üst köşede bulunan "Compatibility ETS2" / "Compatibility ATS" yazısına tıklayın veya şunlardan birini açın:

Açılan sayfada ProMods'un önceki sürümlerinin tamamının olduğu tabloyu göreceksiniz. Yayınlanan en son sürüm tablonun en üst sırasında yer alacaktır, altında bulunanlar ise eski sürümlerdir.

ProModsInstallationStep2.1


Adım 3

Tablodan kullanmak istediğiniz sürümü seçin ve seçiminizin olduğu satırın sağından indirme bağlantılarına tıklayın. Bu aşamada iki farklı seçenek kullanabileceksiniz: Ücretli (hızlı) olan seçenek, ücretsiz indirme seçeneğinden daha yüksek hızda size indirme sunacaktır. Eğer ücretsiz indirme seçeneğini seçerseniz tüm dosyaları tek tek indirmeniz gerekecek ve indirme işlemini uzatacaktır.

İndirdiğiniz dosyaları arşivden çıkardığınıza emin olun. Arşivden çıkarma işlemi hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

ProModsInstallationStep3


Adım 4

Sisteminizde tüm ProMods dosyalarına sahip olduktan sonra, Euro Truck Simulator veya American Truck Simulator klasörünüzdeki mod klasörüne gidin ve indirilen dosyaların hepsini bu klasöre taşıyın. Farklı bir yere yüklemediyseniz bu klasörler genellikle Belgelerim altında olacaktır.

Lütfen bu dosyaları TruckersMP'nin mod klasörüne değil, Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator oyunlarının klasörlerindeki mod klasörüne koymanız gerektiğini unutmayın.

Bunların yanında, ProMods dosyalarının hiçbirinin ismini değiştirmemeye dikkat edin, eğer değiştirirseniz, dosyalar TruckersMP Launcher tarafından tanınmayacaktır.

ProMods Folder

TruckersMP'nin içerisinde kendine özel bir mod yöneticisinin olduğunu ve bu yüzden TruckersMP oynarken oyun içerisindeki Mod Yöneticisinde ProMods'u göremeyeceğinizi unutmayın.


Adım 5

TruckersMP Launcher'ı başlatın ve ProMods işareti olan sunucuya girin. İlk yükleme ekranının uzun sürebileceğini aklınızda bulundurun. Oyun size "Eksik modifikasyon bulundu"/"Missing Modification detected" uyarısı verecektir, "Yine de yükle"/"Load Anyway" tuşuna basarak ProMods'u düzgünce yükleyin.

Eğer ProMods sunucusunu seçtiyseniz ve bir hata alıyorsanız, bu hatayı okuyup hatayı düzeltmeniz gerekir. Eğer hatayı düzeltemezseniz destek ekibimizle https://truckersmp.com/support/ticket/create üzerinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

ProModsServer

ProMods dosyalarının dağıtımının yasak olduğunu unutmayın! Aksi durumda bu yazılım korsanlığına ve yasal bir suça girer. Ayrıca bu TruckersMP kurallarımız gereğince de yasaklanmıştır.

Tags

Author

EGGSY_DEV's avatar

EGGSY_DEV

Young Turkish, studies ELT, interested in programming, currently mastering in Vue, Nuxt, TypeScript, JavaScript and Node.js, check out my website for more information: https://eggsy.xyz