Jak zainstalować poprzednie wersje ProMods


Last update: 02 Jul 2021 22:13 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1345Ten artykuł jest poradnikiem typu krok-po-kroku, który pomoże ci poprawnie zainstalować poprzednią wersję Promodsa, zarówno dla Euro Truck Simulator 2, jak i American Truck Simulator, jeżeli nie chcesz korzystać z najnowszej, kompatybilnej wersji.

Instalowanie najnowszej wersji Promodsa może być czasem niezbędne, aby grać na naszych serwerach, zwłaszcza po większej aktualizacji gry, kiedy wprowadzenie zmian zajmuje nam więcej czasu.


Krok 1

Udaj się na https://www.promods.net i stwórz konto, lub zaloguj się na nie, jeżeli już je posiadasz.

ProModsInstallationStep1


Krok 2

W lewym, górnym rogu kliknij przycisk Compatibility ETS2” / “Compatibility ATS” lub otwórz następujące strony:

Na nowej stronie znajdziesz tabelę, która zawiera wszystkie starsze wersje Promodsa. Najnowsza wersja znajduje się na górze tabeli, a poniżej znajdziesz starsze wersje.

ProModsInstallationStep2.1


Krok 3

Wybierz wersję, z której chcesz korzystać, i po prawej stronie tabeli możesz otworzyć odpowiednie linki do pobierania. Do wyboru masz dwie opcje: Płatna (szybka) opcja pozwoli ci na pobranie całej modyfikacji w jednym pliku, i w wyższej prędkości niż opcja darmowa. Jeżeli wybierzesz opcję darmową, pobieranie zajmie dłużej, a wszystkie pliki musisz pobrać osobno.

Upewnij się, że wypakujesz wszystkie pobrane pliki. Więcej informacji na temat wypakowywania znajdziesz tutaj.

ProModsInstallationStep3


Krok 4

Kiedy wszystkie pliki znajdują się na twoim komputerze, udaj się do folderu "mod" w twoim folderze instalacji Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator, i przenieś pliki do tego folderu. Folder z danymi gry zazwyczaj znajduje się w folderze "Dokumenty", o ile nie wybrano inaczej.

Pamiętaj, aby nie wklejać tych plików do folderu TruckersMP folderu "mod". Musisz używać folderu "mod" w folderze, w którym zainstalowane są Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

Upewnij się również że nie zmieniasz nazwy żadnego pliku Promodsa, w innym wypadku nie zostaną one rozpoznane przez launcher TruckersMP.

ProMods Folder

Pamiętaj że TruckersMP posiada wewnętrznego menedżera modyfikacji, w związku z tym nie zobaczysz Promodsa na liście w Menadżerze modyfikacji w grze, gdy uruchamiasz TruckersMP.


Krok 5

Uruchom launcher TruckersMP, wybierz opcję Euro Truck Simulator 2 i dołącz do serwera z ikoną Promodsa. Pamiętaj, że pierwsze ładowanie może zająć sporo czasu. Gra pokaże ci ostrzeżenie "Wykryto Brakującą Modyfikację (MOD)", wybierz opcję "wczytaj", a następnie "kontynuuj", wtedy ProMods powinien wczytać się poprawnie.

Jeżeli wybierzesz serwer ProMods, ale pojawia się błąd, musisz przeczytać błąd i go naprawić. Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić błędu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem support poprzez: https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Proszę, pamiętaj, że dalsze rozprowadzanie plików ProMods jest niedozwolone! Jest to piractwo oprogramowania i przestępstwo. Co więcej, jest to sprzeczne z naszymi zasadami TruckersMP.