Kā instalēt iepriekšējās ProMods versijas


Last update: 06 Jun 2021 16:58 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1321Šī ir detalizēta pamācība kā instalēt iepriekšējo versiju ProMods pareizi, paredzēts Euro Truck Simulator 2 un American Truck Simulator, ja nevēlaties izmantot jaunāko versiju.

Vecāka ProMods versija dažreiz ir nepieciešama, lai spēlētu mūsu serveros, it īpaši gadījumos, kad spēlei ir pieejams lielāks atjauninājums.


Pirmais solis

Dodieties uz https://www.promods.net un izveidojiet profilu, vai autorizējaties ar esošo.

ProModsInstallationStep1


Otrais solis

Augšējā kreisajā stūrī, spiediet pogu “Compatibility ETS2” / “Compatibility ATS” vai atveriet sekojošās lapas:

Esošajā lapā, Jūs atradīsiet tabulu, kurā pieejamas visas vecās ProMods versijas. Jaunākā versija ir uzrādīta pašā augšpusē, un zemāk atradīsiet vecākās.

ProModsInstallationStep2.1


Trešais solis

Izvēlaties versiju, kura Jums ir nepieciešama, un attiecīgi Jūs varat izmantot pieejamo lejupielādes hipersaiti. Jums ir divas opcijas: Maksātais (ātra lejupielāde) ļaus Jums iegūt failu vienā kompaktā risinājumā kā arī bezmaksas opcija. Ja izvēlaties bezmaksas opciju, tas aizņems vairāk laika un Jums būs katrs fails jāiegūst atsevišķi.

Pārliecinaties, ka faili tiek izņemti no arhīva. Par failu pārvietošanu, papildus informāciju var atrast šeit.

ProModsInstallationStep3


Ceturtais solis

Līdz visi ProMods faili lejupielādēti, dodieties uz mod mapi Euro Truck Simulator vai American Truck Simulator mapē, un pārvietojiet visus failus uz šo atrašanās vietu. Lielākoties šī mape atrodās zem Dokumentiem, ja vien esat to mainījis līdz ar spēles instalāciju.

Modifikācijas failus nedrīkst ievietot TruckersMP mod mapē. Jums ir jāizmanto Euro Truck Simulator 2 vai American Truck Simulator mape.

Kā arī pārliecinieties nepārsaukt jebkuru no ProMods failiem, citādāk tos TruckersMP neatpazīs.

ProMods Folder

Ņemiet verā ka TruckersMP ir iekšējs failu pārvaldītājs, līdz ar to Jūs neredzēsiet ProMods failus līdz ar tā autorizēšanu.


Piektais solis

Palaidiet TruckersMP, izvēlieties opciju startēt Euro Truck Simulator 2 un pievienojieties serverim, kuram ir ProMods ikona. Ņemiet vērā ka pievienošanās serverim var aizņemt laiku. Spēle var uzrādīt “Missing Modification detected” bridinājumu, Jums jāklikšķina “Load Anyway” un ProMods tiks korekti autorizēts.

Ja izvēlaties ProMods serveri, bet joprojām saņemat kļūdu ziņojumu, Jums šī kļūda ir jāsalabo. Ja gadījumā nespējat atrisināt šo problēmu, droši kontaktējaties ar mūsu atbalsta komandu https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Ņemiet vērā ka atkārtota ProMods failu izlaišana ir aizliegta! Tā tiek uzskatīta par pirātismu un administratīvu pārkāpumu. Kā arī, tas ir pret TruckersMP noteikumiem.