Foruma Nosūdzēšanas Sistēma


Last update: 10 May 2021 23:29 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/1299Šī informācija sniegs nepieciešamo, lai veiksmīgi kontaktētos ar Kopienas Moderācijas Komandu forumā, kā arī lai nosūdzētu citu spēlētāju par noteikumu pārkāpumu. Lūdzu atceraties nekad uzspiest noteikumus pēc saviem uzskatiem citiem. Tas ir pret noteikumu §1.7 - Uzvešanās par moderatoru un tas tikai novedīs Jūs pie problēmām. Nosūdzot kādu mūsu Foruma Moderatoriem, Jūs jau palīdzat mūsu administrācijai un mēs to ļoti novērtējam!

Vispirms, nebaidieties nosūdzēt kādu ja uzskatāt, ka viņi pārkāpj noteikumus. Pat ja Jūsu sūdzība nebūs sekmīga (jebšu, nosūdzētais iekļāvās noteikumos), Jūs par to nesaņemsiet nosodījumu. Tomēr, Jums nevajadzētu pārslogot nevajadzīgi mūsu sistēmu, nosūdzot visu pēc kārtas, kopš tas var izvērsties Jūsu tiesību atņemšanā veikt sūdzības par citiem.
Ja neesat par kaut ko pārliecināts, Jūs vienmēr varat kontaktēties ar Foruma Moderācijas komandu un pārjautāt vai [šis] nav pret noteikumiem.


Ja vēlaties ziņot mūsu komandai par noteikumu pārkāpēju, šeit ir paskaidrots kā to veikt:

Pirmais solis. Atrodiet ierakstu/statusu, kuru vēlaties nosūdzēt

Pirmais, kas ir jāveic sūdzības nolūkos ir atrast ierakstu/komentāru/statusa atjauninājumu, kuru vēlaties nosūdzēt. Jums ir jānosūdz tieši tas ieraksts, par kuru vēlaties informēt nevis tikai jebkurš cits raksts, kuru publicējis tieši noteiktais lietotājs. Ja lietotājs piemēslo forumu vai nosūtīja vairākas nepiemērotas atbildes, Jūs tās arī varat nosūdzēt vai arī minēt to "Izvēles Komentārs" sadaļā (Skatīt 2.2 Izvēles Komentārs).

1.1 Statusa Atjauninājums

status

1.2 Foruma Raksts/Komentārs

post


Otrais solis. Iesniedziet savu sūdzību

Līdz esat atradis pareizo rakstu, kuru vēlaties nosūdzēt, viss kas ir jāveic - jāspiež poga Report un tad to publicēt. Papildus tam Jūs varat pievienot komentārus, kurus spēs apskatīt Kopienas Moderācijas komanda kā, piemēram, "Es domāju ka viņi uzvedās kā moderatori" vai "Lietotājs publicēja vairākus beztēmas ierakstus, es ieteiktu apskatīt viņu profilu", ja vēlaties.

2.1 Publicēt bez papildus komentāriem

repnocmt

2.2 Izvēles Komentārs

repcmt


Un tas arī ir viss!

Mūsu Kopienas Moderācijas komanda izskatīs visu situāciju, apgūs nepieciešamos pieradījumus un veiks nepieciešamās darbības pret nosūdzētajiem lietotāja(/iem). Diemžēl, pašlaik nav iespēja apskatīt savas sūdzība statusu. Taču, varam garantēt ka visas sūdzības tiek izskatītas pēc iespējas ātrāk!


Biežāk Uzdotie Jautājumi

Šeit ir iekļauti biežāk uzdotie jautājumi, uz kuriem varat atrast atbildi.

Q: Vai varu kontaktēt administrāciju saistībā ar savu problemu?
A: Nē, Jums nevajadzētu kontaktēt Kopienas Moderācijas komandu saistībā ar savām sūdzībām, kas minēts noteikumā §4.2 - Foruma tēmas, atbildes, statusa atjauninājumi un privātās ziņas. Jūsu sūdzība tiks izskatīta pēc iespējas ātrāk, un ja nekādas darbības pēcāk netiek veiktas, lietotājs nav pārkāpis noteikumus.

Q: Kā es varu nosūdzēt neatbilstošus parakstus/bildes/bannerus?
A: Lai nosūdzētu neatbilstošus parakstus, bildes vai banerus, Jums ir jāatrod noteiktais ieraksts forumā un tas jānosūdz. Zem "Izvēles Komentārs" sadaļas pievienojiet komentāru kā:

"Paraksts ir viss 150px augstumā"
"Bilde vai/un banneris šim lietotājam ir pret noteikumiem.".

Mūsu komanda apskatīs sūdzību un veiks nepieciešamās darbības.

Q: Cik ilgi aizņem process, lai izskatītu sūdzību?
A: Atkarīgs no iesniegto sūdzību daudzuma un aktīvajiem moderatoriem, tas parasti aizņem dažas stundas, lai izskatītu sūdzību un veiktu nepieciešamās darbības. Tomēr, ir gadījumi kur sūdzības izskatīšana var aizņemt vairāk laika, ņemot vērā sūdzību skaitu kā arī citu administratoru iesaistīšanos noteiktās sūdzības.

Q: Vai es varu nosūdzēt administrāciju caur forumu?
A: Ir atļauts izmantot šo sistēmu, lai nosūdzētu administratoru. Attiecīgi šīs sūdzības tiek tālāk nodotas tās komandas pārstāvim un pārējie procesi tiek pārņemti no vadības puses. Tomēr, ir ieteicams izmantot atsauksmju sistēmu, kopš tā paredz oficiālā procedūra zem oficiālajiem TruckersMP Noteikumiem.

Ja Jums ir vēl jautājumi saistībā ar Foruma Nosūdzēšanas Sistēmu, droši kontaktējaties ar mūsu komandu!