Jak nainstalovat ProMods Europe do TruckersMP


Last update: 18 Apr 2022 21:06 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/618Následující návod vám pomůže s instalací modifikace ProMods Europe do Euro Truck Simulatoru 2 tak, abyste ho mohli používat na našich serverech.

Důležité: Pro hraní ProMods Europe musíte vlastnit všechna tyto DLC! World Of Trucks zakázky nemusí v ProMods fungovat. S tím nic nenaděláme.

Pokud jste ProMods Europe již dříve hráli v singleplayeru, tak se jedině musíte ujistit, že máte nejnovější verzi. Pokud nejnovější verzi mít nebudete, obdržíte při připojování na ProMods server chybovou hlášku s chybějícími soubory.

1. krok

Zamiřte na https://www.promods.net/ a vytvořte si účet nebo pokud účet již vlastníte, přihlaste se.

ProModsInstallationStep1

2. krok

Zamiřte na https://www.promods.net/setup.php?game=ets. Budete vyzváni k výběru jazyka a k vytvoření "def" souboru. Ne všechny možnosti def souboru budou v multiplayeru využity.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

3. krok

Vyberte, jak chcete ProMods Europe stáhnout. Placená (rychlejší) možnost Vám umožní stáhnout celý mód v jediném archivu a větší rychlostí než možnost zdarma (pomalejší). Pokud vyberete možnost zdarma (pomalejší), budete muset stahovat všechny soubory jednotlivě.

Ujistěte se, že stažené soubory extrahujete. Více o extrahování souborů můžete najít zde.

Mějte prosím na paměti, že Middle-East Add-On Pack je aktuálně podporován. Toto ovšem neplatí pro Trailer and Company Pack, i když může být podporován v budoucnosti.

ProModsInstallationStep3

4. krok

Po stažení všech souborů ProMods zamiřte do mod složky Vašeho Euro Truck Simulatoru 2 adresáře a přesuňte tam všechny stažené soubory. Složka s herními daty se běžně nachází ve Vašich dokumentech, pokud jste v parametrech spuštění nedefinovaly jinak.

Mějte prosím na paměti, že soubory nemáte vkládat do TruckersMP mod adresáře. Soubory musíte vložit do mod složky Euro Truck Simulatoru 2 adresáře.

NEMĚŇTE názvy ProMods souborů, jinak nebudou rozpoznány TruckersMP Launcherem.

ProMods Folder

Mějte na paměti, že TruckersMP má vlastního správce modifikací, a tudíž ProMods neuvidíte v herním správci modifikací.

5. krok

Otevřete TruckersMP Launcher, vyberte Euro Truck Simulator 2 a připojte se na server s ikonou ProMods. Mějte prosím na paměti, že načítání může nějakou dobu trvat. Euro Truck Simulator 2 Vám ukáže varování "Chybějící modifikace". Klikněte na "Přesto načíst" a ProMods se načte.

Pokud vybíráte ProMods server a zobrazuje se Vám chyba, budete si ji muset přečíst a vyřešit. V případě, že chybu nebudete schopni vyřešit, kontaktujte náš Support tým na https://truckersmp.com/support/ticket/create.

ProModsServer

Pamatujte, že distribuce ProMods souborů je zakázaná! Jedná se o softwarové pirátství a kriminální čin! Navíc, je to proti pravidlům TruckersMP.