This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to install ProMods Europe for TruckersMP

Jak zainstalować ProMods Europe dla TruckersMP


Last update: 29 Apr 2021 23:10 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/620Poniżej znajduje się przewodnik krok po kroku, jak zainstalować modyfikację ProMods Europe, aby móc grać na serwerach ProMods.

Ważne: Musisz posiadać wszystkie DLC wymienione tutaj aby grać na ProMods! Ponadto, zlecenia z World Of Trucks mogą nie działać poprawnie na ProMods. Nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

Jeśli wcześniej grałeś z ProMods Europe w trybie dla jednego gracza, nie musisz nic robić z wyjątkiem upewnienia się, że masz najnowszą wersję. W przeciwnym razie, podczas próby połączenia z serwerem ProMods pojawi Ci się komunikat mówiący o tym że brakuje plików.

Krok 1

Udaj się do https://www.promods.net i utwórz konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz.

ProModsInstallationStep1

Krok 2

Przejdź do https://www.promods.net/setup.php?game=ets. Zostaniesz poproszony o wybranie języka, a następnie utworzenie pliku „def”. Nie wszystkie opcje w pliku definicji będą używane w trybie multiplayer.

ProModsInstallationStep2.2

ProModsInstallationStep2.3

Krok 3

Wybierz opcję, w jaki sposób chcesz pobrać ProMods Europe. Opcja płatna (szybka) pozwoli ci pobrać pełny mod w jednym pliku, z większą prędkością niż darmowa (wolna) opcja. Jeśli wybierzesz opcję wolną, będziesz musiał pobrać wszystkie pliki jeden po drugim.

Pamiętaj aby rozpakować pliki. Więcej informacji na temat wypakowywania plików można znaleźć tutaj.

Uwaga: Middle-East Add-On Pack jest aktualnie wspierany. Nie będzie tak w przypadku Trailer and Company Pack, chociaż może być obsługiwany w przyszłości.

ProModsInstallationStep3

Krok 4

Gdy masz już wszystkie pliki ProMods w systemie, przejdź do folderu mod w katalogu Euro Truck Simulator 2 i przenieś wszystkie pliki do tego katalogu. Folder danych gry znajduje się zwykle w Dokumentach, chyba że określono inaczej w opcjach uruchamiania.

Uwaga: nie umieszczaj plików w folderze modów TruckersMP. Musisz wziąć folder "mod" z katalogu ETS2.

NIE zmieniaj nazw plików ProMods, w przeciwnym razie nie będą one rozpoznane przez launcher TruckersMP.

ProMods_Folder

Należy pamiętać, że TruckersMP ma własnego menedżera modyfikacji, dlatego nie zobaczysz ProMods w menadżerze modów w grze.

Krok 5

Uruchom launcher TruckersMP, wybierz opcję uruchomienia Euro Truck Simulator 2 i wybierz serwer ProMods. Pamiętaj, że wyjście z ekranu ładowania może zająć trochę czasu. Euro Truck Simulator 2 wyświetli ostrzeżenie „Missing modifications detected”. Musisz kliknąć „Load Anyway”, a ProMods uruchomi się poprawnie

Jeśli wybierzesz serwer ProMods, ale pojawi się błąd, będziesz musiał przeczytać jego treść i naprawić. Jeśli nie będziesz w stanie naprawić błędu, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod adresem https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Pamiętaj, że redystrybucja plików ProMods jest niedozwolona! Jest to piractwo i przestępstwo. Co więcej, jest to przeciwko naszemu Regulaminowi TruckersMP.