This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to install ProMods Europe for TruckersMP

TRUCKERSMP İÇİN PROMODS EUROPE KURULUMU


Last update: 29 Apr 23:04 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/633Aşağıda ProMods sunucularımızda oynamanızı sağlayacak Euro Truck Simulator 2 için ProMods Europe modifikasyonunun nasıl kurulacağını adım adım anlatan bir kılavuz yer almaktadır.

Önemli: Promods Europe modifikasyonunu oynayabilmek için, burada listelenen bütün DLC'lere sahip olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak, World of Trucks teslimatları, ProMods'ta düzgün çalışmayabilir. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

ProMods Europe modifikasyonunu daha önce tek oyunculu olarak oynadıysanız, en yeni sürüme sahip olduğunuzdan emin olmak dışında hiçbir şey yapmanız gerekmez. Aksi takdirde, bir ProMods sunucusuna bağlanmaya çalıştığınızda modifikasyon dosyalarının eksik olduğuna dair bir hata mesajı alırsınız.

Adım 1

https://www.promods.net adresine gidin ve bir hesap oluşturun. Eğer hesabınız varsa, giriş yapın.

ProModsInstallationStep1

Adım 2

https://www.promods.net/setup.php?game=ets adresine gidin. Sizden bir dil seçmeniz ve ardından bir “def” dosyası oluşturmanız istenecektir. Tanım(def) dosyasındaki tüm seçenekler, çok oyunculu modda kullanılmayacaktır.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

Adım 3

Promods Europe modifikasyonunu indirme yönteminizi seçin. Ücretli(hızlı) seçenek modun tamamını tek bir arşiv dosyası olarak ve ücretsiz(yavaş) seçeneğe kıyasla daha yüksek hızda indirmenizi sağlar. Eğer yavaş seçeneği seçerseniz, tüm dosyaları teker teker indirmeniz gerekir.

İndirilen dosyaları arşivden çıkarmayı unutmayın. Dosyaları çıkarma ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Lütfen Middle-East Add-On Pack(Orta Doğu Eklenti Paketi) eklentisinin desteklendiğini unutmayınız.. Bu durum Trailer and Company Pack(Dorse ve Şirket Paketi) için geçerli değildir.. Bu eklenti ileri bir tarihte desteklenebilir.

ProModsInstallationStep3

Adım 4

Tüm ProMods dosyalarına sahip olduğunuzda, Euro Truck Simulator 2 dizininizdeki mod klasörüne gidin ve tüm dosyaları bu dizine taşıyın. Oyun verileri, başlatma seçeneklerinde aksi belirtilmedikçe genellikle Belgeler klasöründedir.

Dosyaları TruckersMP mod klasörünün içine koymayınız. Euro Truck Simulator 2 dizininizdeki mod klasörünü kullanmalısınız.

Hiçbir ProMods dosyasının adını değiştirmeyiniz. Aksi takdirde, TruckersMP başlatıcısı bu dosyaları tanımlayamaz.

ProMods_Folder

TruckersMP'nin kendi modifikasyon yöneticisi olduğunu ve bu nedenle oyun içindeki Mod Yöneticisi'nde ProMods'u göremeyeceğinizi unutmayın.

Adım 5

TruckersMP başlatıcısını çalıştırın, Euro Truck Simulator 2'yi başlatma seçeneğini seçin ve ProMods simgesi olan bir sunucuya katılın. Lütfen yükleme ekranının tamamlanmasının biraz zaman alabileceğini unutmayın. Euro Truck Simulator 2, size "Eksik modlar tespit edildi" uyarısı gösterecektir. "Yine de yükle" seçeneğini tıklamalısınız ve ProMods doğru şekilde başlayacaktır

ProMods sunucusunu seçtiyseniz, ancak bir hata alıyorsanız, bu hatayı okumanız ve düzeltmeniz gerekecektir. Hatayı düzeltemezseniz, şu adresten Destek Takımı(Support Team) ile iletişime geçmekten çekinmeyin: https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Lütfen ProMods dosyalarının yeniden dağıtımına izin verilmediğini unutmayın! Bu, yazılım korsanlığıdır ve cezai işlem gerektiren bir suçtur. Ayrıca, TruckersMP kurallarına da aykırıdır.