TruckersMP için ProMods Europe nasıl kurulur?


Last update: 14 Jul 2022 03:20 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/633Aşağıda ProMods sunucularımızda oynamanızı sağlayacak Euro Truck Simulator 2 için ProMods Europe modifikasyonunun nasıl kurulacağını adım adım anlatan bir kılavuz yer almaktadır.

Önemli: ProMods Europe oynayabilmek için burada listelenen tüm DLC'lere sahip olmanız gerekir! Ayrıca, World of Trucks teslimatları, ProMods'ta düzgün çalışmayabilir. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır.

ProMods Europe modifikasyonunu daha önce tek oyunculu olarak oynadıysanız, en yeni sürüme sahip olduğunuzdan emin olmak dışında hiçbir şey yapmanız gerekmez. Aksi takdirde, bir ProMods sunucusuna bağlanmaya çalıştığınızda modifikasyon dosyalarının eksik olduğuna dair bir hata mesajı alırsınız.

Adım 1

https://www.promods.net adresine gidin ve bir hesap oluşturun veya zaten bir hesabınız varsa hesabınıza giriş yapın.

ProModsInstallationStep1

Adım 2

https://www.promods.net/setup.php?game=ets adresine gidin. Sizden bir dil seçmeniz istenecek ve ardından bir "def" dosyası oluşturmanız istenecektir. Def dosyasındaki tüm seçenekler çok oyunculu modda kullanılmayacaktır.

ProModsInstallationStep2.1

ProModsInstallationStep2.2

Adım 3

ProMods Europe'u indirmek istediğiniz yöntemi seçin. Ücretli (hızlı) seçenek, tam modu tek bir arşivde, ücretsiz (yavaş) seçenekten daha yüksek bir hızla indirmenizi sağlar. Yavaş seçeneğini seçtiyseniz, tüm dosyaları tek tek indirmeniz gerekecektir.

İndirilen dosyaları arşivden çıkardığınızdan emin olun. Dosyaları çıkarma hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Lütfen Middle-East Add-On Pack'in şu anda desteklendiğini unutmayın. Trailer and Company Pack için durum böyle değildir. Yine de, bu gelecekte desteklenebilir.

ProModsInstallationStep3

Adım 4

Sisteminizde tüm ProMods dosyalarına sahip olduğunuzda, Euro Truck Simulator 2 dizininizdeki mod klasörüne gidin ve tüm dosyaları bu dizine taşıyın. Başlatma seçeneklerinde aksini belirtmediğiniz sürece, oyun verileri klasörü genellikle Belgeler klasöründedir.

Lütfen dosyaları TruckersMP mod klasörüne koymayın. Euro Truck Simulator 2 dizininin mod klasörünü kullanmanız gerekiyor.

Herhangi bir ProMods dosyasının adını DEĞİŞTİRMEYİN, aksi takdirde TruckersMP başlatıcısı tarafından tanınmazlar.

ProMods Folder

TruckersMP'nin kendi modifikasyon yöneticisi olduğunu ve bu nedenle oyun içi Mod Yöneticisi'nde ProMods'u göremeyeceğinizi unutmayın.

Adım 5

TruckersMP başlatıcısını çalıştırın, Euro Truck Simulator 2'yi başlatma seçeneğini belirleyin ve ProMods simgesi olan bir sunucuya katılın. Lütfen yükleme ekranının tamamlanmasının biraz zaman alabileceğini unutmayın. Euro Truck Simulator 2 size bir "Eksik değişiklikler algılandı" uyarısı gösterecektir. “Yine de Yükle” seçeneğine tıklamalısınız ve ProMods doğru şekilde başlayacaktır.

ProMods sunucusunu seçtiyseniz ancak hata alıyorsanız bu hatayı okuyup düzeltmeniz gerekecektir. Hatayı düzeltemezseniz, şu adresten Support Team ile iletişime geçmekten çekinmeyin. https://truckersmp.com/support/ticket/create

ProModsServer

Lütfen ProMods dosyalarının yeniden dağıtımına izin verilmediğini unutmayın! Bu yazılım korsanlığıdır ve ceza gerektiren bir suçtur. Ayrıca, TruckersMP kurallarımıza aykırıdır.