Jak pracovat se systémem odvolávání banů (Ban appeal) a často kladené otázky

Last update: 29 Apr 2020 09:43 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/991. Krok

Po načtení webové stránky uvidíte červené oznámení o Vašem aktivním banu včetně důvodu, důkazu, na jak dlouho jste zabanován a možnosti se na ban odvolat. Důkaz


2. Krok

Zkontrolujte si důkaz a podívejte se, jestli je ban právoplatný. Pokud ano, nedoporučujeme se na ban odvolávat, jelikož správně udělené bany neodstraňujeme. Berte to jako ponaučení a příště se tomu snažte vyhnout. Pokud ban dle Vašeho názoru není právoplatný, pokračujte na 3. krok.


3. Krok

Pokud si myslíte, že váš ban není právoplatný, klikněte na žlutě vyznačené tlačítko "Appeal your ban".


4. Krok

Pokud jste zabanován, na této stránce uvidíte své aktuální bany. Na pravé straně můžete vidět tlačítko říkajíc "Appeal this ban". Klikněte na něj. Klik Poznámka: Pokud Vám není umožněno vytvořit odvolání na ban, nejste zabanován, nebo Vám ban již vypršel, stejně jako na obrázku níže. Žádný Ban


5. Krok

V poskytnutém textovém poli prosím vysvětlete, proč Váš ban není právoplatný a proč by měl být z Vašeho profilu odstraněn. Pokud máte nahrávku incidentu z Vašeho pohledu, nahrajte ji na Youtube nebo na jakýkoliv jiný video-hosting a uveďte do Vašeho odvolání odkaz na dané video. Do detailu popište jak daný incident nastal a proč Váš ban není právoplatný. Jakmile poskytnete detailní vysvětlení, klikněte na tlačítko "Submit appeal". Omluva


6. Krok

Vyčkejte než Game Moderator vyřeší Vaše odvolání. Spamování nebo odesílání nepotřebných věcí nepomůže, ani situaci nějak nevylepší.


Často Kladené Otázky

Otázka: Před pár hodinami jsem podal odvolání, ale dosud jsem nedostal žádnou odpověď.
Odpověď: Díky vysokým počtům odvolání, která dostáváme na denní bázi, může Game Moderatorům chvíli trvat, než Vám odpoví. Pokud jste v rámci 3 dnů neobdrželi odpověď, můžete zamířit do systému zpětné vazby a vyplnit stížnost na zaměstnance.

Otázka: Byl jsem zabanován, ale nejsou k dispozici žádné důkazy. Proč?
Odpověď: Pokud jste byl zabanován ve hře, může členovi našeho týmu chvíli trvat, než důkaz nahraje. Pokud si chcete důkaz prohlédnout, podejte odvolání na Váš ban a požádejte o důkazy od člena týmu, který trest udělil.

Otázka: Můj ban je oprávněný, mohu na něj stále podat odvolání?
Odpověď: Ano i ne. I když máte možnost se na ban odvolat, tak to nedoporučujeme, jelikož šance na to, že Váš ban bude odstraněn nebo zkrácen, je téměř nulová (Za předpokladu, že je ban udělen korektně).

Otázka: Chci si stěžovat na ban, který vypršel před jedním měsícem. Mohu se na ban stále odvolat?
Odpověď: Ne. Na ban, který vypršel před měsícem, se odvolat nemůžete. Také, pokud ban vypršel před měsícem, nemáte právo si stěžovat na Váš ban přes systém zpětné vazby. Prosím, obraťte se na pravidla, konkrétně na pravidlo §5.3.

Otázka: Proč je můj ban stále aktivní, když už bych měl být odbanován?
Odpověď: Pokud žijete v jiné časové zóně a v nastavení jste si ji stále nezměnili, tak by jste to měli udělat, nebo si čas převést do svého časového pásma. Přesný čas vypršení banu se může lišit, dle Vašeho časového pásma.