Bir Ceza İle İlgili Şikayet Etme


Last update: 26 Apr 2020 17:03 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/129Yasağınız ile ilgili şikâyet oluşturmadan önce aşağıdakileri okuduğunuzdan emin olunuz.

Eğer aşağıdakilerden biri veya daha fazlası mevcutsa geri bildirim bileti göndermeyin.

  • Yasaklanmanız ile ilgili itiraz hala açık ve yanıt bekliyorsa;
  • Yasaklanmanız ile ilgili itiraz henüz kapatılmadıysa;
  • Yasaklanmanızın kaldırılmasını talep ediyorsanız. Doğru şekilde verilen yasakların kaldırılmayacağını veya kısaltılmayacağını unutmayın.

§5.3 - İtiraz ve Şikâyette Bulunmak

[...] Geri bildirim ile iletişime geçmeden önce, itirazınızın Accepted, Modified ya da Declined (Kabul edildi, değiştirildi ya da reddedildi) durumunda olması gerekmektedir. Yüksek rütbeli personel tarafından verilen herhangi bir karar kesindir ve hiçbir türlü itiraz edilemez. Geri bildirim sisteminin kötüye kullanılması durumunda, kullanımının yasaklanmasına neden olabilir. [...]

Geri bildirim sistemi tarafından verilen kararın nihai olduğunu ve başka bir şekilde itiraz edilemeyeceğini lütfen unutmayın. Bir Game Manager tarafından kesin bir karar verildiyse, yasağınızın tekrardan incelenmesini isteyen başka bir bilet göndermenize izin verilmez. Yukarıdaki kural, geri bildirim sisteminin kötüye kullanılmasının sonucunda kullanımının yasaklanacağı açıkça belirtilmektedir. Akıllıca kullanın.


1. Adım

Yasaklanmanızı şikâyet etmeden önce, itirazınızın kapatıldığına emin olunuz. [Declined, Modified, Accepted]. Yasaklanmanız ile ilgili itirazınızın açık olduğu sürece işlem yapamayacağımızı lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için yukarıdaki kurala bakınız.


2. Adım

Yasaklanmanız ile ilgili itirazınız ele alındıktan ve tamamen kapatıldıktan sonra yasaklanmanızın hala yanlış olduğunu düşünüyorsanız, geri bildirim sistemine başvurunuz.


3. Adım

Aşağıda gösterildiği gibi Game Moderation Management kategorisini seçiniz.
GMM


4. Adım

Eğer İngilizce konuşmuyorsanız, dil seçiniz.
language
Game Management tarafından desteklenen diller: İtalyanca, Almanca, Türkçe ve İngilizce.


5. Adım

Mümkünse, yasaklanmanızın neden yanlış olduğunu açıklayan düzgün video kanıtları sağlayınız. Yasaklanmanıza sebep olan olay sırasında kendi bakış açınız ile çekilen bir videonuz yoksa yasaklanmanızın kaldırılma ihtimali sıfıra yakındır. Olayın meydana geldiği andaki bakış açınızı göstermek, bizlere karar verme sürecinde yardımcı olacaktır. Yasağınızı neden kaldırmamız gerektiğini ayrıntılı olarak açıkladığınızdan emin olunuz. feedback


6. Adım

Her şeyi yerine getirdiğinizde, “Submit Feedback” butonuna tıklayınız ve bir Game Manager’in biletinizle ilgilenmesini bekleyiniz. submit