This article is outdated!

This article has not been updated to its original version! For the most recent information, forward yourself to the original article: How to open a Support Ticket

Ako otvoriť support lístok (tiket)


Last update: 03 Apr 2020 13:24 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/176Ako otvoriť lístok na podporu?

TruckersMP vyvinul vlastný podporný systém, ktorý vám pomôže s akýmikoľvek problémami, s ktorými sa môžete stretnúť pri vytváraní lístka na podporu.

 • Ak chcete vytvoriť nový lístok podpory, prejdite na stránku podpory alebo kliknite na položku Guides&Support na domovskej stránke.

 • Kliknite na tlačidlo Vytvoriť lístok

Ďalším krokom je zadanie všetkých relevantných informácií. Nižšie je stručný opis toho, čo chce každá kategória. Uistite sa, že ste zadali správne informácie a vyplnili všetky povinné polia.

Kategória: Aký je váš problém?

 • Problémy s účtom: Akékoľvek problémy s vaším účtom TruckersMP. Môže to zahŕňať heslá, e-maily, 2-faktorovú autentifikáciu alebo podobné problémy.
 • Technické problémy: Akékoľvek problémy s vašou hrou TruckersMP. To môže zahŕňať otázky týkajúce sa TruckersMP launcher , problémov v hre (text/hlasový chat, serverové problémy atď.).
 • Otázky: Môžete mať akékoľvek otázky týkajúce sa TruckersMP. To môže byť na naše webové stránky, TruckersMP launcher , herné otázky alebo podobne.
 • Bug Report: Všetky chyby, ktoré nájdete v našich službách (bug). To musí byť chyba spôsobená TruckersMP. Všetky chyby, ktoré sú spôsobené predvolenými príčinami hry, sa musia nahlásiť SCS.

Category

Jazyk: Aký jazyk by mal byť podporný lístok?

 • Jazyková sekcia umožňuje odpovedať na lístok v jazyku, ktorým hovoríte najpohodlnejšie. Ak jazyk, s ktorým sa rozprávate, nie je uvedený, vyberte možnosť Angličtina a my sa pokúsime nájsť odpoveď na váš problém.

Language

Windows: Akú verziu systému Windows používa váš počítač?

 • Upozorňujeme, že podporujeme iba 64-bitové systémy. Ak používate 32-bitový systém, aktualizujte ho alebo nebudete môcť hrať TruckersMP. Sekcia Windows umožňuje nášmu tímu podpory vedieť, aké sú funkcie počítača, aby pochopili, v čom je problém. Ak si nie ste istí, aká je vaša verzia systému Windows, vyhľadajte ovládací panel, potom prejdite na položku Systém a zabezpečenie, ako je zobrazené na tomto mieste, a potom na položku Systém, aby ste zobrazili verziu systému Windows.

Windows

Hra: O akú hru ide ?

 • Časť hry sa pýta, či máte problém s American Truck Simulator, Euro Truck Simulator alebo oboma. Ak si nie ste istí, čo si vybrať, vyberte Euro Truck Simulator 2.
 • Ak máte problém s webovou stránkou (problém 2FA, chyba atď.), Vyberte položku Webové stránky.

Game

Priorita: Ako naliehavý je váš problém?

 • Nízka: Mám problém/Mám otázku/Našiel som chybu, ale nie je potrebné odpovedať na môj lístok ako prvý.
 • Stredná: Chcem získať pomoc čoskoro, ale každý, kto potrebuje neodkladnú/rýchlu pomoc, môže byť riešený predo mnou
 • Vysoká: Potrebujem pomoc čo najskôr.

Priority

Názov: Zhrnutie problému

 • Pod sekciou témy môžete napísať pár slov o tom, čo je váš problém, tu môžete jednoducho napísať „login issue“ alebo „game crash“

Title

Popis: Podrobná/popisná verzia vášho problému

 • To umožní nášmu tímu podpory zistiť, v čom je problém, vrátane relevantných informácií a/alebo snímok obrazovky, ktoré môžu pomôcť identifikovať a vyriešiť problém. Je dôležité byť čo najpodrobnejší, aby sme našli rýchle riešenie.

Desc

Po vyplnení všetkých relevantných informácií si prečítajte políčko obsahujúce dôležité informácie o vašich údajoch o ochrane osobných údajov a kompatibilitu s GDPR. Po prečítaní poľa a porozumení jeho obsahu kliknite na rámček nižšie a ste pripravení odoslať svoj lístok!

ZOBRAZENIE ZÁKAZNÍKOVÉHO LÍSTKA

Prejdite na našu stránku technickej podpory a prezrite si všetky informácie, ktoré ste urobili, alebo aby ste zmenili niektoré informácie a klikli na "Zobraziť vaše existujúce vstupenky" na zobrazenie aktuálnych Vašich lístkov.

Viewing

Tu bude zoznam otvorených a uzavretých lístkov, ktoré váš účet vygeneroval. Ktorýkoľvek z týchto lístkov môžete kedykoľvek vidieť a naši členovia podpory môžu odpovedať na vaše komentáre o aktívnych vstupenkách a môžete ich dosiahnuť rovnakým spôsobom ako náš systém spätnej väzby a systém nahlasovania.

Článok na Forum nájdete tu --> https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/74631-new-support-system/

Tags

Author

^Dominik^'s avatar

^Dominik^

Hello there,
I would like to introduce myself to you, my name is Dominik, and I come from Slovakia.