Jak utworzyć bilet pomocy technicznej (support ticket)


Last update: 03 Apr 2020 13:21 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/508Jak utworzyć bilet pomocy technicznej (support ticket)

TruckersMP opracował własny system pomocy. Ten przewodnik pomoże Ci utworzyć bilet wsparcia, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy.

 • Aby utworzyć nowy bilet pomocy technicznej, przejdź do naszego panelu pomocy technicznej lub kliknij „Guides & Support” na stronie głównej

 • Kliknij „Utwórz bilet”

Następnym krokiem jest wprowadzenie wszystkich istotnych informacji. Poniżej znajduje się krótkie wyjaśnienie tego, czego żąda każda kategoria. Upewnij się, że wstawiłeś poprawne informacje i wypełniłeś wszystkie pola, jeśli są wymagane.

Kategoria: Jaki jest twój problem?

 • Problemy z kontem: wszelkie problemy dotyczące Twojego konta TruckersMP. Może to obejmować hasła, wiadomości e-mail, uwierzytelnianie dwuetapowe lub podobne problemy.

 • Problemy techniczne: Wszelkie problemy dotyczące Twojej gry TruckersMP. Może to obejmować problemy z Launcherem TruckersMP, problemy w grze (czat tekstowy / głosowy, problemy z serwerem itp.)

 • Pytania: Wszelkie pytania dotyczące TruckersMP. Może to dotyczyć naszej witryny, launchera, pytań związanych z grą lub podobnych pytań.

 • Raport o błędach: każdy błąd znaleziony w naszych usługach. To powinien być błąd TruckersMP. Wszystkie błędy spowodowane domyślną grą należy zgłaszać do SCS Software.

Category

Język: w jakim języku jest twój bilet pomocy technicznej?

 • Sekcja językowa ma umożliwić odpowiedź na bilet w języku, w którym jest ci najwygodniej. Jeśli Twojego języka nie ma na liście, wybierz angielski, a my postaramy się znaleźć odpowiednią odpowiedź na Twój problem.

Language

Windows: w jakiej wersji systemu Windows działa Twój komputer?

 • Pamiętaj, że obsługujemy tylko systemy 64-bitowe. Jeśli korzystasz z systemu 32-bitowego, zaktualizuj go, w przeciwnym razie nie będziesz mógł grać w TruckersMP. Sekcja Windows ma na celu poinformowanie nasz zespół pomocy technicznej o specyfikacjach komputera, aby być może zawęzić problem. Jeśli nie masz pewności, jaka jest Twoja wersja systemu Windows, znajdź Panel sterowania, a następnie przejdź do „System i bezpieczeństwo”, a następnie „System”, gdzie wyświetli się wersja systemu Windows, jak pokazano tutaj: http://prntscr.com/m9md2k

Windows

Gra: o jaką grę chodzi?

 • Sekcja gra pyta, czy jest to problem dotyczący American Truck Simulator, Euro Truck Simulator, czy obu. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, wybierz Euro Truck Simulator 2.

 • Jeśli masz problem ze stroną internetową (problem 2FA, błąd itp.), Wybierz Witrynę

Game

Priorytet: jak pilny jest twój problem?

 • Niski: mam do czynienia z problemem / mam pytanie / znalazłem błąd, ale nie muszę dostać odpowiedzi na mój bilet w pierwszej kolejności.

 • Średni: Chciałbym wkrótce uzyskać pomoc, ale każdy, kto potrzebuje szybciej pomocy, może być obsłużony przede mną.

 • Wysoki: Potrzebuję pomocy tak szybko, jak to możliwe.

Priority

Tytuł: streszczenie problemu

 • W sekcji tematu możesz wpisać kilka słów podsumowujących problem. Może to być proste, np. „Problem z logowaniem” lub „awaria gry”

Title

Opis: szczegółowa wersja Twojego problemu

 • W tym miejscu poinformujesz nasz personel pomocy technicznej o swoim problemie, w tym o wszelkich istotnych informacjach i / lub zrzutach ekranu, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu i rozwiązaniu problemu. Ważne jest, aby być jak najbardziej szczegółowym, aby zapewnić szybkie rozwiązanie przez naszych pracowników.

Desc

Po wypełnieniu wszystkich tych istotnych informacji koniecznie przeczytaj niebieskie pole, ponieważ obejmuje to istotne informacje dotyczące twoich informacji o prywatności i zgodności z RODO. Po przeczytaniu pola i zrozumieniu jego zawartości zaznacz pole poniżej i możesz przesłać bilet!

PRZEGLĄDANIE / EDYCJA ISTNIEJĄCEGO BILETU

Aby przejrzeć wysłany bilet lub zmienić niektóre informacje, przejdź do naszej strony pomocy technicznej i kliknij „Wyświetl istniejące bilety”

Viewing

Tutaj będzie wyświetlana lista wszystkich otwartych i zamkniętych biletów utworzonych przez twoje konto. Możesz w dowolnym momencie wyświetlić dowolny z tych biletów i odpowiedzieć na komentarze członków pomocy technicznej dotyczące aktywnych biletów, podobnie jak w naszym systemie informacji zwrotnej i raportów.

Temat na forum można znaleźć tutaj

Tags

Author

szykaro23's avatar

szykaro23

BADGE

☎ Discord: karo#6946

✔ If you feel that the ban is wrong, you can appeal it!
✔ If there is no evidence for your ban, be patient, I will add it as soon as possible!

✘ Do NOT contact me on Discord about your ban, it will not help!