Jak utworzyć bilet pomocy technicznej (support ticket)


Last update: 08 Dec 2021 11:50 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/508Jak utworzyć bilet do zespołu wsparcia

TruckersMP opracował własny system pomocy technicznej. Ten artykuł, pomoże Ci utworzyć bilet do zespołu wsparcia, w przypadku gdy napotkasz jakiekolwiek problemy.

 • Aby utworzyć nowy bilet do zespołu wsparcia, przejdź do naszego panelu pomocy technicznej lub kliknij „Guides & Support” na stronie głównej

 • Kliknij "Create a Ticket"

Następnym krokiem jest wprowadzenie wszystkich istotnych informacji. Poniżej znajduje się krótkie wyjaśnienie tego, czego żąda każda kategoria. Upewnij się, że wstawiłeś poprawne informacje i wypełniłeś wszystkie pola, jeśli są wymagane.

Category: Na czym polega Twój problem?

 • Account issues: Wszelkie problemy dotyczące Twojego konta TruckersMP. Może to obejmować hasła, wiadomości e-mail, uwierzytelnianie dwuetapowe lub podobne problemy.
 • Technical issues: Wszelkie problemy dotyczące Twojego pobytu na serwerach TruckersMP. Może to obejmować problemy z launcherem TruckersMP, problemy w grze (czat tekstowy/głosowy, problemy z serwerami itp.)
 • Questions: Wszelkie pytania dotyczące TruckersMP. Może to dotyczyć naszej witryny, launchera, gry bądź innych rzeczy.
 • Bug Report: Każdy błąd znaleziony w naszym serwisie. Powinien być to błąd bezpośrednio związany z TruckersMP. Wszystkie błędy spowodowane przez grę należy zgłaszać do SCS Software.

Category

Language: W jakim języku jest Twój bilet?

 • Sekcja "Language" ma na celu dostosowanie języka Twojego biletu do języka, w którym najwygodniej jest ci się porozumiewać. Jeśli Twojego języka nie ma na liście, wybierz angielski, a my postaramy się znaleźć odpowiednią odpowiedź na Twój problem.

Language

Windows: Z jakiej wersji Windows korzysta Twój komputer?

 • Pamiętaj, że obsługujemy tylko systemy 64-bitowe. Jeśli korzystasz z systemu 32-bitowego, zaktualizuj go, w przeciwnym razie nie będziesz mógł grać na TruckersMP. Sekcja Windows ma na celu poinformowanie naszego zespołu pomocy technicznej o specyfikacjach komputera, aby ułatwić znalezienie powodu problemu. Jeśli nie masz pewności, jaka jest Twoja wersja systemu Windows, znajdź Panel sterowania, a następnie przejdź do „System i bezpieczeństwo”, a następnie „System”, gdzie wyświetli się wersja systemu Windows, jak pokazano tutaj: http://prntscr.com/m9md2k

Windows

Game: W której grze jest problem?

 • Sekcja "Game" pyta czy jest to problem dotyczący American Truck Simulator, Euro Truck Simulator, bądź obu tych gier. Jeśli nie masz pewności, co wybrać, wybierz Euro Truck Simulator 2.
 • Jeśli masz problem ze stroną internetową (2FA, błąd itp.), Wybierz "Website"

Game

Priority: Jak pilny jest twój problem?

 • Low: Mam problem/Mam pytanie/znalazłem błąd, ale nie muszę otrzymać natychmiastowej odpowiedzi na mój bilet.
 • Medium: Chciałbym/chciałabym otrzymać w miarę szybką pomoc, ale każdy, kto potrzebuje bardzo pilnej pomocy, może otrzymać odpowiedź przede mną.
 • High: Potrzebuję pomocy tak szybko jak to możliwe.

Priority

Title: Streszczenie problemu

 • W sekcji "Title" możesz wpisać kilka słów podsumowujących Twój problem. Może to być coś prostego, np. „Problem z logowaniem” lub „błąd gry”

Title

Description: Szczegółowy opis Twojego problemu

 • W tym miejscu dokładnie poinformujesz nasz personel o swoim problemie, nie zapominając o wszelkich istotnych informacjach i/lub zrzutach ekranu, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu i rozwiązaniu problemu. Ważne jest, aby być jak najbardziej szczegółowym, aby umożliwić nam szybkie rozwiązanie twojego problemu.

Desc

Po wypełnieniu wszystkich tych istotnych informacji koniecznie przeczytaj niebieskie pole, ponieważ obejmuje to istotne informacje dotyczące twoich informacji o prywatności i zgodności z RODO. Po przeczytaniu pola i zrozumieniu jego zawartości zaznacz pole poniżej i możesz wysłać bilet!

PRZEGLĄDANIE / EDYCJA ISTNIEJĄCYCH BILETÓW

Aby przejrzeć wysłane bilety lub aby zmienić niektóre informacje w swoim bilecie, skieruj się na naszą stronę wsparcia i naciśnij "View your existing tickets"

Viewing

Tutaj będzie wyświetlana lista wszystkich otwartych i zamkniętych biletów utworzonych przez twoje konto. Możesz w każdym momencie wyświetlić dowolny z tych biletów i odpowiedzieć na komentarze członków pomocy technicznej w przypadku gdy twój bilet jest dalej aktywny. Podobnie jak w naszym systemie feedback i reportów.

Temat na forum można znaleźć tutaj