Jak otevřít support lístek (tiket)


Last update: 10 Jul 2020 13:58 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/273Jak otevřít tiket pro podporu?

TruckersMP vyvinul vlastní podpůrný systém, který vám pomůže s jakýmikoli problémy, se kterými se můžete setkat při vytváření tiketu na podporu.

 • Chcete-li vytvořit nový tiket, přejděte na stránku podpory nebo klikněte na položku "Guides & Support" na domovské stránce.
 • Klikněte na "Create a Ticket"

Dalším krokem je zadání všech relevantních informací. Níže je stručný popis toho, co vyžaduje každá kategorie. Ujistěte se, že jste zadali správné informace a vyplnili všechna povinná pole.

Kategorie: Jaký je váš problém?

 • Problémy s účtem: Jakékoli problémy s účtem TruckersMP. Může zahrnovat hesla, e-maily, 2FA nebo podobné problémy.
 • Technické problémy: Jakékoli problémy s vaší hrou TruckersMP. Může zahrnovat otázky týkající se aplikace TruckersMP, problémů ve hře (text / hlasový chat, serverové problémy atd.).
 • Otázky: Jakékoli otázky týkající se TruckersMP. Může zahrnovat naše webové stránky, TruckersMP Launcher, herní otázky nebo podobně.
 • Bug Report: Všechny chyby, které najdete v našich službách. Musí to být chyba způsobena TruckersMP. Všechny chyby, které jsou způsobeny výchozí hrou, se musí nahlásit SCS.

Category

Jazyk: Jaký jazyk by měl mít podpůrný tiket?

 • Jazyková sekce umožňuje odpovědět na tiket v jazyce, kterým mluvíte nejlépe. Pokud jazyk, se kterým mluvíte, není uveden, vyberte možnost Angličtina a my se pokusíme najít odpověď na váš problém.

Language

Windows: Jakou verzi systému Windows váš počítač používá?

 • Upozorňujeme, že podporujeme pouze 64bitové systémy. Pokud používáte 32bitový systém, aktualizujte ho nebo nebudete moci hrát TruckersMP. Sekce Windows umožňuje našemu týmu podpory zjistit, jaké jsou funkce počítače, aby pochopili, v čem je problém. Pokud si nejste jisti, jaká je vaše verze systému Windows, vyhledejte Ovládací panel, pak přejděte na položku Systém a zabezpečení, jak je zobrazeno zde ( http://prntscr.com/m9md2k ) a potom na položku Systém.

Windows

Hra: O jakou hru jde?

 • Herní sekce se ptá, zda máte problém s American Truck Simulator, Euro Truck Simulator nebo oběma. Pokud si nejste jistí, co vybrat, vyberte Euro Truck Simulator 2.
 • Pokud máte problém s webovou stránkou (problém 2FA, bug atd.), vyberte Webové stránky.

Game

Priorita: Jak naléhavý je váš problém?

 • Nízká: Mám problém/Mám otázku/Našel jsem chybu, ale není třeba odpovídat na můj tiket jako první.
 • Střední: Chci pomoc získat brzy, ale každý, kdo potřebuje neodkladnou / rychlou pomoc, může být řešen přede mnou
 • Vysoká: Potřebuji pomoc co nejdříve.

Priority

Název: Shrnutí problému

 • Pod sekcí témata můžete napsat pár slov o tom, jaký problém máte, zde můžete jednoduše napsat "login issue" nebo "game crash"

Title

Popis: Podrobná verze vašeho problému

 • To je místo, kde budete dávat našim pracovníkům podpory vědět, jaký je váš problém, včetně všech relevantních informací a / nebo screenshotů, které by mohly pomoci s identifikací a řešením problému. Je důležité být co nejpodrobnější, abychom zajistili rychlé řešení ze strany našich zaměstnanců.

Desc

Jakmile vyplníte všechny tyto relevantní informace, ujistěte se, že jste si přečetli modrý rámeček, který obsahuje důležité informace týkající se vašich informací o ochraně osobních údajů a informací o souladu s GDPR. Po přečtení rámečku a pochopení jeho obsahu zaškrtněte políčko níže. Nyní jste připraveni odeslat svůj tiket!

ZOBRAZENÍ / ÚPRAVA EXISTUJÍCÍHO TIKETU

Chcete-li si prohlédnout jakýkoli tiket, který jste vytvořili, nebo změnit některé informace, přejděte na naši stránku podpory a klikněte na odkaz „View your existing tickets“.

Viewing

Zde se zobrazí všechny otevřené a uzavřené tikety, které váš účet vytvořil. Kdykoliv si můžete prohlédnout některý z těchto tiketů a odpovědět všem členům podpory na aktivní tikety, podobně jako u našeho systému zpětné vazby a hlášení.

Téma na fóru naleznete zde.

Tags

Author

BoSsik2's avatar

BoSsik2

TruckersMP Retired Manager