Bir destek bileti nasıl oluşturulur ?


Last update: 03 Apr 2020 13:23 UTC
Short link to this article: https://truckersmp.com/kb/123Bir destek bileti nasıl açılır ?

TruckersMP kendi destek sistemini geliştirmiştir.Bu kılavuz , bir destek bileti oluştururken karşınıza çıkabilecek herhangi bir sıkıntı konusunda yardımcı olacaktır.

 • Yeni bir destek bileti oluşturmak için Support(Destek) sayfamıza gidin veya ana sayfada ki “Guides&Support” butonuna tıklayın.
 • “Create a Ticket”(Bir bilet yarat) butonuna tıklayınız.

Bir sonraki adım ilgili tüm bilgileri girmek. Aşağıda, her bir kategorinin ne istediği ile ilgili kısa bir açıklama bulunmaktadır. Lütfen doğru bilgileri girdiğinizden ve gerekli tüm alanları doldurduğunuzdan emin olun.

Kategori : Probleminiz nedir ?

 • Hesap sorunları: TruckersMP hesabınızla ilgili herhangi bir sorun. Bu, şifreler, e-postalar, 2 faktörlü kimlik doğrulama veya benzeri sorunları içerebilir.
 • Teknik konular: TruckersMP oyununuzla ilgili herhangi bir sorun. Bu, TruckersMP başlatıcı(Launcher) sorunlarını, oyun içi sorunları (metin / sesli sohbet, sunucu sorunları, vb.) İçerebilir.
 • Sorular: TruckersMP ile ilgili herhangi bir sorunuz olabilir. Bu web sitemiz, TruckersMP başlatıcısı(Launcher), oyunla ilgili sorular veya benzeri ile ilgili olabilir.
 • Hata(Bug) Raporu: Hizmetlerimizde bulduğunuz herhangi bir hata(bug). Bu bir TruckersMP’den kaynaklı bir hatası olması gerekir. Oyunun varsayılan nedenlerinden olduğu tüm hatalar SCS'ye bildirilmelidir.

Category

Dil : Destek bileti hangi dilde olmalı ?

 • Dil bölümü, sizin en rahat konuştuğunuz dilde biletin yanıtlanmasına izin vermektir. Konuştuğunuz dil listelenmemişse, İngilizce'yi seçin, sorununuza uygun bir cevap bulmaya çalışacağız.

Language

Windows: Bilgisayarınız hangi Windows sürümünü kullanıyor?

Lütfen yalnızca 64 bit sistemleri desteklediğimizi unutmayın. Eğer 32 bitlik bir sistem kullanıyorsanız, lütfen güncelleyin yoksa TruckersMP'yi oynayamazsınız. Windows bölümü, Destek ekibimize PC özelliklerinin ne olduğunu bilmesi , sorunun ne olabileceğini anlamasını sağlamaktır. Windows sürümünüzün ne olduğundan emin değilseniz, Denetim Masanızı bulun, ardından burada gösterildiği gibi "Sistem ve Güvenlik" e ve ardından "Windows sürümünüzün listeleyeceği" Sistem "e gidin. http://prntscr.com/m9md2k

Windows

Oyun: Sorun hangi oyunla ilgili?

 • Oyun bölümü, Amerikan Kamyon Simülatörü, Euro Kamyon Simülatörü veya her ikisi ile ilgili bir sorun olup olmadığını soruyor. Neyi seçeceğinizden emin değilseniz, Euro Truck Simulator 2'yi seçin.
 • Web sitesiyle ilgili bir sorununuz varsa (2FA sorunu, Hata vb.), Web Sitesi’ni seçin.

Game

Öncelik: Sorununuz ne kadar acil?

 • Düşük: Bir sorunla karşılaşıyorum / bir sorum var / bir hata buldum, ancak ilk olarak biletime cevap vermeniz gerekli değildir.
 • Orta: Yakın zamanda yardım almak istiyorum, ancak acil / hızlı yardıma ihtiyacı olan herkes benden önce ele alınabilir
 • Yüksek: En kısa sürede yardıma ihtiyacım var.

Priority

Açıklama: Sorununuzun ayrıntılı / açıklayıcı bir versiyonu

 • Bu, Destek ekibimize, sorunun tanımlanmasına ve çözümlenmesine yardımcı olabilecek ilgili bilgiler ve / veya ekran görüntüleri de dahil olmak üzere, sorununun ne olduğunu bilmesini sağlayacaktır. Personelimiz tarafından hızlı bir çözüm bulmak için olabildiğince ayrıntılı / açıklayıcı olmak önemlidir.

Desc

Tüm bu ilgili bilgileri doldurduktan sonra, gizlilik bilgileriniz ve GDPR ile uyumluluk bilgileriniz hakkında hayati bilgiler içeren mavi kutuyu okuduğunuzdan emin olun. Kutuyu okuduktan ve içeriğini anladıktan sonra, aşağıdaki kutuyu tıklayın ve biletinizi göndermeye hazırsınız!

MEVCUT BİR BİLETİ GÖRÜNTÜLEME

Yaptığınız herhangi bir bileti incelemek veya bazı bilgileri değiştirmek için Destek Sayfamıza gidin ve "View your existing tickets” Mevcut biletlerinizi görüntüleyin üzerine tıklayın

Viewing

Burada, hesabınızın oluşturduğu açık ve kapalı biletleri listeleyecektir. Bu biletlerden herhangi birini istediğiniz zaman görebilir ve destek üyelerimize aktif biletler hakkındaki yorumlarınızı yanıtlayabilir, geri bildirim ve rapor sistemimize benzer şekilde ulaşabilirsiniz.

Forum konusunu burada bulabilirsiniz.

Tags

Author

BoSsik2's avatar

BoSsik2

TruckersMP Retired Manager